Nasmesite se...

Opomena


Važno je, možda, i to da znamo:
čovek je željan tek ako želi.
I ako sebe celog damo,
tek tada i možemo biti celi.
Saznaćemo tek ako kažemo
reži iskrene, istovetne.
I samo onda kad i mi tražimo,
moći će neko i nas da sretne.


Hej, evo malo i Antica :lol:
 
:D :D :D

Ako stvari lose stoje,
zadesi te mali peh,
samo levom rukom mahni
i potrazi neki smeh.

Ako kazu - nisi dobar,
platices na kraju ceh,
samo desnom rukom mahni
i prasni u glasan smeh!

Taman oblak kad naidje,
tmuran, tuzan neutesno,
dlanom skloni kosu s cela
i pomisli nesto smesno.


:lol: :lol: :lol:
 
Sto ste mi slatki tako u dobrom raspoloženju i nasmejani ekran mi zrachi 8) :lol:

Evo vam jos nesto od legendarnog Duska Radovica:

1 januar 1982.

Danas je prvi dan, pocetak.
Zelim vam da vas ne boli ono sto vas je bolelo
a da vas voli ono sto vas nije volelo.
Zelim da vam deca budu bolja od vas, da se
vise vi hvalite njima nego oni vama.
Zelim da vas dobro sluze noge, da na njima
provedete veci deo nove godine, da imate vise
posla nego vremena.
Zelimo vam da budete potrebniji drugima
nego oni vama.
Da zelite i mozete vise nego sto vam treba a da
sve sto vam pretekne podelite sa onima koji ne mogu kao vi.
Nemojte uzimati mnogo vise nego sto dajete.
Mislite malo na one kojima ce morati da uzmu
ono sto vama budu dali.
Zelimo vam da dobijete stan ako ba nemate ili
da umete da se radujete ako ga vec imate.
Da vam ono sto imate ne bude manje od
onoga sto nemate.
Zelimo vam, na kraju, da ova godina ima vise srece
sa vama nego prethodna!


:D :D :D
 

Ne smeši se samo kad si srećan,
već i kada tuga te proganja,
nasmeši se,život nije večan,
jer je osmeh beg iz teškog stanja.

Nasmeši se kad najviše boli,
nedaj bolu da ti grči lice,
pusti bol,a sreću zavoli
i ako je uzrok nesanice.

Nasmeši se i kada si tužan,
jes da boli,al ne budi slep,
s tmurnim licem bićeš uvek ružan,
malo treba da bi bio lep.

P.S.Ovo nije napisao Radović,ali ipak puno toga kazuje.Zar ne?
 
2.gif
 

Da "Srno".Na ovom forumu objavljujem samo ono što sam napišem.Ne brini za inspiraciju.Svuda je ima,samo je treba uočiti.Znam da tebi to neće biti teško.
Pozdrav.

Nina,hvala ti na ...,zaista ti hvala.
 
JAGGE®™:

Da "Srno".Na ovom forumu objavljujem samo ono što sam napišem.Ne brini za inspiraciju.Svuda je ima,samo je treba uočiti.Znam da tebi to neće biti teško.
Pozdrav.

Nina,hvala ti na ...,zaista ti hvala.

Zasto mi se cini da je ovo jako ironicno a pojma nemam iz kog razloga jer nista nigde nisam napisala protiv tebe a ni za tebe?
 

Nakon neceg sto mi se danas desilo, mozda opet uzmem olovku u ruke. I mada volim kad je ljudima lepo, ne znam zasto, kao da samo o bolu mogu da pisem.


Nina, iako se ne odnosi na mene, pogledaj svoj smajli, bice ti jasno.
 
srna33:

Nakon neceg sto mi se danas desilo, mozda opet uzmem olovku u ruke. I mada volim kad je ljudima lepo, ne znam zasto, kao da samo o bolu mogu da pisem.


Nina, iako se ne odnosi na mene, pogledaj svoj smajli, bice ti jasno.

Srna, tema je Nasmesite se. Uopste nema veze sa tobom ili sa Jaggerom (svasta) :roll: :roll: vec sa mojim trenutnim stanjem.
 
srna33:
:) Ajde Nina, ne ljuti se odmah , predpostavljam da si mlada , pa tako reagujes. Evo , jedan osmeh :) , od srca

:shock: :shock: :shock: U kom li si ti fazonu? Nisam ja bila ta koja se ovde (i to totalno bezrazlozno) naljutila vec neko drugi. Ja sam ta koja je bila bezrazlozno napadnuta i onda s toga objasnila o cemu se zapravo radi. Sto se reakcije tice, ni moja a posebno ni jaggerova i tvoja nema veze sa mladoscu i staroscu. Sigurna sam da bi i ti i bilo ko drugi napadnut greskom zeleo da se situacija razjasni.
Toliko.
 

Nina,zaista ne znam na osnovu čega si došla do zaključka da te vređam ili slično?!
Samo sam ti se lepo zahvalio,jer mi se ona sličica jako dopala.Ne vidim šta je u tome negativno i ponižavajuće.Nasprotiv,to je bio gest jednog pozitivnog nagona.

Srna,uzmi olovku u ruke i pokušaj da napišeš nešto.Možda ti se na prvi pogled nece dopasti,ali ne brini,svaki sledeći pokušaj biće sve bolji i bolji.
I na kraju molim Vas,hajde da prestanemo da na ovom topiku pišemo "napumpani" negativnim nagonom.
Greškom je došlo do malog nesporazuma,a mi od toga napravismo buku kao da smo na nekom forumu gde se sastaju najgori neprijatelji i razmenjiju sve ružne reči ovog sveta.Mi to zasigurno nismo.
Ovo je romantika.Budimo romantične i fine osobe.Možemo mi to,zar ne?
Srdačan pozdrav obema.
 
JAGGE®™:

Nina,zaista ne znam na osnovu čega si došla do zaključka da te vređam ili slično?!
Samo sam ti se lepo zahvalio,jer mi se ona sličica jako dopala.Ne vidim šta je u tome negativno i ponižavajuće.Nasprotiv,to je bio gest jednog pozitivnog nagona.


Yeah, right :D Sto rece mali princ, stvarno si namazan svim bojama. 8) Mislim, ta tvoja 'zahvala' nije zvucala kao 'zahvala', inace je ne bi i srna dozivela na isti nacin kao i ja.
Ali drago mi je da smo resili nesporazum.
Svako dobro.
 

Ne moraš mi verovati,ali ipak znaj da sam ono "Hvala ti ..." zaista napisao u najboljoj nameri.Uostalom,ne vidim povod zbog koga bih to učinio na drugačiji način.Nisi me vređala,nisi o meni napisala ništa što bi me zabolelo,čak mi ni ime ili nik nisi pomenula.Ne,zaista nije postojao,niti postoji makar jedan razlog koji bi u meni prouzrukovao ono za što si ti pomislila da jeste.
Uostalom,da li si ikada primetila da sam se sa bilo kim sa ovog foruma zamerio,posvađao,razmenio ružne reči i slično.Evo čak i ova tvrdnja da sam namazan,bez obzira što je neosnovana i netačna u meni ne budi nameru da se oko toga prepirem.
Zaista nemam ništa ni protiv koga,a tebi najiskrenije želim sve najbolje.
 

Back
Top