Sta je bolje?

Na istoj brzini Barton će biti bolji. Naravno, treba razmisliti o ceni i ostalim parametrima, pošto je Sempron izbačen kao kompetitor Celeronu, i objektivno je bolji od njega.
 
Sizif:
Na istoj brzini Barton će biti bolji. Naravno, treba razmisliti o ceni i ostalim parametrima, pošto je Sempron izbačen kao kompetitor Celeronu, i objektivno je bolji od njega.

Da samo sto Sempron 2600+ i Athlon-a (barton c.) 2600+ ne rade na istoj brzini.
Po mojim testovima Celeron D je bolji od Semprona.

P.S. Samo AMD zna (a i to se dovodi u pitanje) zasto je izbacen Sempron!
 
sonne:
Po mojim testovima Celeron D je bolji od Semprona.
Ti kažeš da je Celeron D po tvojim testovima bolji od Semprona.

Tomshardware.com kaže: "after a short look at our benchmark results the conclusion is clear: AMD's Sempron is able to outperform Celeron D in most applications. In addition, motherboards based on the nForce2 IGP chipset offer more graphics performance than Intel's 865G platform at a similar and sometimes lower price - even though we're talking about a pathetic level of 3D experience here. "

Kome verovati?
 
Ma sve je to O.K.Svi znamo da je Barton bolji,lepši i pametniji.Šta mislite o ovome:Javi mi pre neki dan ortak da hoće da zameni procesor(1700+)pa je kupio samoinicijativno "neki" SEMPRON(3000+).E sad on ne bi da se kurobeca pa je zvao mene da mu odradim posao u zamenu za kahvu i rahatluk.Ja ne bi bio ja kad ne bi malo čačnuo i šta ima da vidim.Procesor radi na 2GHZ-a i ima 512kb l2 keša.AIDA mi kaže da je procesor SEMPRON 3000+.Što se to zove SEMPRON a ne BARTON pojma nemam ali koliko ja znam samo BARTON ima 512 l2.Znači čovek više stvarno ne može da zna šta kupuje dok nije kasno.Po meni on je kupio čistog BARTONA samo prekrštenog po najnovijoj modi.
 
father:
Ma sve je to O.K.Svi znamo da je Barton bolji,lepši i pametniji.Šta mislite o ovome:Javi mi pre neki dan ortak da hoće da zameni procesor(1700+)pa je kupio samoinicijativno "neki" SEMPRON(3000+).E sad on ne bi da se kurobeca pa je zvao mene da mu odradim posao u zamenu za kahvu i rahatluk.Ja ne bi bio ja kad ne bi malo čačnuo i šta ima da vidim.Procesor radi na 2GHZ-a i ima 512kb l2 keša.AIDA mi kaže da je procesor SEMPRON 3000+.Što se to zove SEMPRON a ne BARTON pojma nemam ali koliko ja znam samo BARTON ima 512 l2.Znači čovek više stvarno ne može da zna šta kupuje dok nije kasno.Po meni on je kupio čistog BARTONA samo prekrštenog po najnovijoj modi.
3100+ sempron je koliko ja znam zasnovan na 64-bitnom jezgru i ima 512kb kesa ali postoji i 3000+ sempron koji jedini ima bartonovo jezgro i ima 512kb kesa svi ispod su t-bred b i imaju 256kb kesa
 

Back
Top