ALL HITS OF 2004

Nemogu jos sa sigurnoscu da kazem, ali mislim da ce ova godnia u igrackim analima ostati upamcena kao godina izlaska Half-Lifea 2 (verovatno igre koju je igracka zajednica cekala sa najvecim nestrpljenjem).
Onda trebalo bi pomenuti i Sidovoe Pirate! koji se posle toliko godina ponovo vracaju.
A u toku cele godine igre su bile toliko dobre da sad kad pokusam da se prisetim, neznam ni sta sam uopste igrao... Secam se malo kroz maglu Spllinter Cella: Pandora Tomorrow, onda secam se da je DeusEx 2 tragicno razocarao... Igrao se bogami Colin 4, Doom3 je pokazao dobar engine, e da jedino FarCry je bio svetao novitet.
Toliko, ako se setim dodacu jos nesto :wink:
 
Tja... Mozda Warhammer40k... Iskreno,ja licno sam najvece nade polagao u FM2005 ali sam se pomalo razocarao... Sad cekam da se pojavi World basketball manager :D
I da,nisam jos probao ali izgleda da ce Pirati biti hit...
 
HALF LIFE 2 nigde ne mogu da nadjem :x :cry: , ali ne odustajem ja :wink:
Doom3 i nije neka igra(mnogo su prekopirali (KOMERCIJALA :wink: )) ali moram da se slozim da je engine EXTRA.
FIFA 05 me razocarala :cry: , jedino su meni dobro uradili!!!
FarCry je OK :) , kao i Pirati :D .
Itd. 8)
Mozda dodam jos nesto :wink:
 
Prvo, ono sto sam cekao od februara ove godine, a to je Sid Meier's Pirates!.
Po pitanju grafike, odusevio me je far Cry - istina ne volim pucacine, ali mi se prvi put desilo da igru igram samo zbog grafike. Sve ostalo prosecno.
Dalje, FlatOut koji je izasao pre mesec-dva lici mi na dobru igru - igra je bas realna i zanimljiva (svidja mi se sto se zalazu za ono - *Cilj opravdava sredstvo*).
Ja mislim da je to sve sto me ove godine zainteresovalo, ako se setim jos cega javicu.
 
The sims 2 breeeeeeeee!
Manite se doom to je chista kopija System Shocka jedina razlika je bolja grafika, shto se tiche half-life-a 2 nisam chuo da je to izashlo, a far cry je stravaaa :)
 
REI:
The sims 2 breeeeeeeee!
Manite se doom to je chista kopija System Shocka jedina razlika je bolja grafika, shto se tiche half-life-a 2 nisam chuo da je to izashlo, a far cry je stravaaa :)
Joj al' ti nisi u toku...
Niko nije rekao da je Doom dobar, samo je pomenut kao jedan od naslova koji je digao prasinu - nepotrebnu.
E ja se stih jos jednog dobrog naslova: Spell Force.
A i nocas sam probao Nexus: Jupiter Incident, ovo malo sto sam video, igra mnogo obecava, al' vise infoa u posebnoj temi kad malo oglulim igru :wink:
 
Far Cry zbog sveukupnog doživljaja, Doom III zbog engine-a, Half-Life 2 zbog facijalne animacije i fizike. A najveće iznenađenje je naravno The Cronicles of Riddick koji je sa veoma skromnim budžetom ispao ovakav kakav jeste(po meni definitivno među prvih 5 u godini). Vin Diesel svaka čast!!!
 
Кулиража:
odusevio me je far Cry - istina ne volim pucacine, ali mi se prvi put desilo da igru igram samo zbog grafike. Sve ostalo prosecno.

Ochigledno se ne razumesh u FPS.
Doom 3 je npr. vredan igranja samo zbog grafike.
Far Cry je remek delo u svakom pogledu. Ne oskudeva ni u chemu. Premashuje i half-life 2 u nekim elementima.
 

Back
Top