atentat na Tadica???

j*te, prodacu svoj audi, malo malo pa neki audi pravi sr* po gradu :(
I bice opet, ne zna se, nema dokaza, nestali, i nakon nekog vremena - pojela maca, nista se nije ni desilo...
Boze u kakvoj ja drzavi zivim....
Al' ima i dobra strana - nisam rodjen u Kongu...
 
Neka vidi kako je kad nekog zoves na klanicu! Drugo, ne verujem da neko hoce politicki da ga smakne, ne svidja mi se kao predsednik, ali znam da niko nema razloga za to (politicki).

Mozda je opet neko zamajavanje naroda (u sta najpre verujem) jer je narodu dosadilo da slusaju afere (kao npr. da li Tadic i Kostunica razgovaraju, da li igraju sah, ko je kome sta rekao, da li je onaj ili ovaj prdnuo...?)
Rekao bih da je namesteno, da bi bilo interesantnije za narod...

A i da nije... pa sami su rekli da ce kriminalce oterati u bajbokanu... nemoj vise da suruju sa njima.

Videcemo, ovde sam prvi put video tu vest.
 
Pre će biti od Čedinih "drugara" (znamo svi od koje su sorte oni), nego od uspavanog i do zla boga pasivnog Koštunice.
Mada, ja mislim da tu ničega i nije bilo, to samo Tadić samom sebi diže političku cenu.... :?
 
Ah....i opet imamo " neverne Tome".... :roll: :roll: :shock:
Znaci Djiki je definitivno za dzabe izgubio zivot......
Nista mi necemo nauciti...ni na svojim a ni na tudjim greskama!!!
Zao mi je sto zivim u ovakvoj zemlji :cry: .
 
Moja poruka je komentar na alternativu iznetu u prethodnoj poruci od Crnog_CG. Nisam ga citirao jer je njegova poruka bila odmah ispred moje, mislio sam da će biti jasno na šta se odnosi.

Ne znam šta danas predstavlja sintagma "crveno-crna" koalicija. Možda DS-a i LSV-a? Samo, ko je tu onda crven?

Naravno da pratim rad svih relevantnih učesnika naše političke scene, šta je tu čudno.

I moram da primetim da je danas onaj Mamula iz DSS-a postavio lepa pitanja o ovom slučaju:

- ako je stvarno pokušan atentat na Tadića, kako to da njegovo obezneđenje nije ispalilo niti jedan metak u odbrani?

- zašto njegovo obezbeđenje nije radiovezom alarmiralo policiju i tražilo blokiranje terena i poteru?

- zar je moguće da niko od tih visokoobučenih specijalaca iz Tadićevog obezbeđenja nije mogao da zapamti ceo registarski broj napadačevog audija?

Sve je to jaaaako čudno kad se uzme u obzir da Tadić ima, kako sam kaže, najprofesionalnije obezbeđenje u zemlji. :roll:
 
a sta kazete tek na retardiranost Tadicevog obezbjedjenja koje se kilometar ipo juri sa nekim audijem, ne obavjestava muriju i onda ne samo da ga ne stignu onim silnim bembarama nego mu zapamte samo 2 broja registracije. Koji blam :oops:
 
Ja kazem name-ste-no...

Moraju malo da jos necim zamajavaju narod, ekonomija je u propasti.

Velika je glupost sto se neki opredeljuju i elektriziraju: Kostunica - Tadic... pa to smo videli i u prethodnoj nesredjenoj garnituri DOS-a!

Svi su oni DOS-ovci i medijske kerefeke na americki nacin im dobro dodju... EKONOMIJA JE U PROPASTU A ONI NE ZNAJU DALJE OD NOSA... LJUDI!
 
Ako su ga stvarno i jurili, prilično sam uveren da im nije mnogo stalo da ga uhvate, niti da ga kasnije identifikuju i pronađu.
Kažem vam, cela mi stvar liči na insceniran događaj...

I zašto ona sednica koju su kasnije održali nije bila javna, na čemu su insistirali radikali i SPO? Šta prikrivaju i mute? :x
 
ja ne mislim da je bio pokusaj atentata...
pre mislim da je u pitanju zastrasivanje...

kako rece Djenka negde, mrznja radja mrznju...i ekstremizam radja ekstremizam...
bojim se da ako i Tadic bude ubijen, i celnici Radikala nece dugo biti medju nama...
nista to ne valja...
 
Nexus 6:
bojim se da ako i Tadic bude ubijen, i celnici Radikala nece dugo biti medju nama...
nista to ne valja...


Zar ti stvarno misliš da radikali imaju bilo kakve veze sa ovim slučajem s Tadićem? :lol: :lol:
Al si ti naivan, moj Nexuse... Ali, bogami, i zlonameran i zlurad... :?

A što se tiče ubistva Đinđića, demokrate su imale jako mnogo vremena da pronađu bilo šta protiv radikala - ništa nisu našli. A nije da se nisu trudili - uhapsili su 12 000 ljudi, suspendovali pravnu državu, i među tih dvanaest hiljada nisu našli ama baš niti jednog radikala. A sve su dali od sebe da to pripišu radikalima.

A što se tiče boravka čelnika radikala među nama, bolje se navikni na to, jer radikali su ovde i ovde su da ostanu. Jer, radikali su narod.
 
Evo, sad su na BK Televiziji javili da je u audiju bio neki Miroslav Cimpl, radnik američke ambasade koji je samo pokušavao da pretekne kolonu u kojoj je Tadić bio, ni o kakvom atentatu nema ni govora.


Šta sam rekao! :)
Tresla se gora, rodio se miš! :lol: :lol: :lol:
 
Macad:
Ha ha kako sad smesno zvuce one bombaste izjave domacih i stranih politicara sto su se zaleteli da nesto ucare na saobracajnoj guzvi u Bgd-u....
Zamlacuju nas, ljudi, da je to strasno! :twisted:
hahahahaha, postoji jedan izraz za sportiste - plivače: ZAPLIVAO. To je kad neko skoči u bazen pre sudijskog pucnja, pa kažu: vidi ga onaj al' je zaplivao :lol:
tako i naši "brižni političari"
 

Back
Top