Interesuje me misljenje vas muskaraca
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Interesuje me misljenje vas muskaraca

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Interesuje me misljenje vas muskaraca

Zivim vec dve godine sa mojim deckom. Uvijek mi je bio malo neobican sto se tice sexa ali ponekad mi zaista nista nije jasno. Nije imao nekakve nenormalne zelje, ali cesto je neraspolozen za sex. Naravno da sam pomisljala i da ima drugu, no on je i u krevetu i u zivotu malo polijen.
    Primjetila sam da voli da me ponekad odbije ako mu u krevetu pridjem, ali kad sam ja to njemu jednom uradila, pogubio se od bijesa. Ne podnosi da bude odbijen. Valjda onda misli da ce mene vise napaliti ako me koji put odbije. Meni je to glupo. Dobro, normalno je i da nekad neko ne bude raspolozen za seks. Ali, meni se cini da on neso 'taktizira' a nema potrebe. Volim ga i lijepo mi je s njim. Ne razumijem cemu sve to? Da li je mozda nesiguran u sebe? Dugo je zivio sam, i imao je dosta pokusaja kod djevojaka ali nije uspio ostvariti vezu duzu od mjesec dana. Razocaran je i nepovjerljiv prema zenama, cesto ruzno govori o zenama.Ja sam imala veze, ne bas veliki broj veza i obicno su duze trajale. Mislim da u krevetu trebamo potpuno jedno drugom da se predamo i ugodimo jedno drugom.
    Kakvo je vase misljenje o ovakvom ponasanju muskarca?

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Znas sta, nadji ti lepo drugoga, sto bi se zlopatila s njim. Nije problem u tebi vec do njega. Pisao sam o tome dosta puta a svodi se: ili pati za drugom ili ima skroz pogresan pristup prema zenama (verovatno je neki rodjeni grubijan)... nisi duzna da u ovom zivotu (svoj zivot posvetis njemu i da lecis nekog bolesnika) gubis vreme s njim. Mozda u nekom drugom.

Najiskrenije ti kazem, ma sta da je u pitanju, neke varijante ili ko zna sta...

Poslusaj me i neces se pokajati.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a kako ja da nadjem tipa?
    mislim necu sad, nego kasnije...kad neshto uradim u zhivotu..ovako je jadno

ma i shta ce mi..trebaju mi drugari

ma da, ostavi ga.

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

Podrazumevano Re: Interesuje me misljenje vas muskaraca

Citat Original postavio Svica
    Zivim vec dve godine sa mojim deckom. Uvijek mi je bio malo neobican sto se tice sexa ali ponekad mi zaista nista nije jasno. Nije imao nekakve nenormalne zelje, ali cesto je neraspolozen za sex. Naravno da sam pomisljala i da ima drugu, no on je i u krevetu i u zivotu malo polijen.
    Primjetila sam da voli da me ponekad odbije ako mu u krevetu pridjem, ali kad sam ja to njemu jednom uradila, pogubio se od bijesa. Ne podnosi da bude odbijen. Valjda onda misli da ce mene vise napaliti ako me koji put odbije. Meni je to glupo. Dobro, normalno je i da nekad neko ne bude raspolozen za seks. Ali, meni se cini da on neso 'taktizira' a nema potrebe. Volim ga i lijepo mi je s njim. Ne razumijem cemu sve to? Da li je mozda nesiguran u sebe? Dugo je zivio sam, i imao je dosta pokusaja kod djevojaka ali nije uspio ostvariti vezu duzu od mjesec dana. Razocaran je i nepovjerljiv prema zenama, cesto ruzno govori o zenama.Ja sam imala veze, ne bas veliki broj veza i obicno su duze trajale. Mislim da u krevetu trebamo potpuno jedno drugom da se predamo i ugodimo jedno drugom.
    Kakvo je vase misljenje o ovakvom ponasanju muskarca?
    Ovo me dovodi do pomilsi da te bije... Ali svakako nije za tebe: ta razderotina medju vama ce biti samo veca, a kada upozns pravog vec ces biti zaglibljena bez povratka,... so, ostavi ga...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Ovo me dovodi do pomilsi da te bije... Ali svakako nije za tebe: ta razderotina medju vama ce biti samo veca, a kada upozns pravog vec ces biti zaglibljena bez povratka,... so, ostavi ga...
    I mene! :shock: Ma bezi od njega, vidis li kakav je na kraju ce te jos i tuci!

Obećava
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Kazanova
    Znas sta, nadji ti lepo drugoga, sto bi se zlopatila s njim. Nije problem u tebi vec do njega. Pisao sam o tome dosta puta a svodi se: ili pati za drugom ili ima skroz pogresan pristup prema zenama (verovatno je neki rodjeni grubijan)... nisi duzna da u ovom zivotu (svoj zivot posvetis njemu i da lecis nekog bolesnika) gubis vreme s njim. Mozda u nekom drugom.

Bas cool rezonujes.
    I like it.
    Jesi citao eseje Vladete Jerotica gde pravi raliku izmedju Kazanove i Don zuana?

Don zuan je bad boy. On sakuplja zene kao suvenire, ne voli ih i cisto hoce da dominira, sto vise slomljenih srca on srecniji. I tipican je narcis.

A Kazanova voli zene i uziva da ih zadovolji. Srecan je kad su i one srecne, u njegovom narucju, naravno

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

//Nije imao nekakve nenormalne zelje, ali cesto je neraspolozen za sex. //

Mozda ne moze uvek...

//Primjetila sam da voli da me ponekad odbije ako mu u krevetu pridjem, ali kad sam ja to njemu jednom uradila, pogubio se od bijesa. Ne podnosi da bude odbijen. Valjda onda misli da ce mene vise napaliti ako me koji put odbije. Meni je to glupo.//

Pa pokazi i ti njemu da ti smeta kad te odbije i reci mu da time nista ne postize... Mogla bi i nesto 'teze' da mu kazes ali mi se cini da je neki grubijan pa je pitanje kako bi ti prosla u toj situaciji...

// ... Volim ga i lijepo mi je s njim. Ne razumijem cemu sve to? Da li je mozda nesiguran u sebe?//
    Moguce je, ali dve godine

// Dugo je zivio sam, i imao je dosta pokusaja kod djevojaka ali nije uspio ostvariti vezu duzu od mjesec dana. Razocaran je i nepovjerljiv prema zenama, cesto ruzno govori o zenama.//

Zar ti to nista ne govori o njemu, izgleda da je imao puno srece kad je naleteo na tebe...
    Jel govori ruzno i o tebi?

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Teshko da ce bash toliko i tako da se taktizira u vezi dugoj dve godine.Verovatno mu je naishao takav period, nesiguran je, nema zelju (deshavalo se i meni nekada), valjda mu treba razumevanje i razgovor.Ipak ga ti najbolje znash, ti jedino i treba da prichash sa njim o tome.I ne slushaj ove zlonamernike koji kazu da trebash raskinuti sa dechkom 'grubijanom', veza od dve godine zasluzuje vash nesebichni trud u reshavanju, prevazilazenju problema

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Citat Original postavio lulumejlu
    Citat Original postavio Kazanova

Bas cool rezonujes.
    I like it.
    Jesi citao eseje Vladete Jerotica gde pravi raliku izmedju Kazanove i Don zuana?

Don zuan je bad boy. On sakuplja zene kao suvenire, ne voli ih i cisto hoce da dominira, sto vise slomljenih srca on srecniji. I tipican je narcis.

A Kazanova voli zene i uziva da ih zadovolji. Srecan je kad su i one srecne, u njegovom narucju, naravno
    Nisam citao te eseje.

Osecam se polaskanim tvojim komplimentom. Hvala ti.

P.S.

Ima li neceg lepseg od zena i biti u njinom zagrljaju? JA ZNAM DA NEMA!

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Interesuje me vase misljenje

Ne nije me nikad ni udario ni pokusao da udari.Ne znam zasto je tako zatvoren kad pokusavam razgovarati s njim. Ne razumijem, dve godine smo zajedno, dve godine dijelimo krevet a ne mozemo jedno drugom 'otvoriti dusu'. Mene sta tisti i sta mi smeta ja lijepo kazem ili zelim o tome razgovarati.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Interesuje me vase misljenje

a ti si njega samo jednom do sad odbila? nisi htela, ili nisi smela da odbijes inace?

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Prvi put kad sam ga odbila sav se pogubio od ljutnje. Mada sam rekla samo da nisam raspolozena za sex, nisam ga grubo samo otkacila. Poslije toga, ako se osjecam umorna ili neraspolozena za sex, radije se muvam po kuci dok on ne zaspe. Ali to se rijetko desava jer ja sex volim i uzivam u njemu kao i svaka druga zena. Mislim da on odbijanje shvata suvise licno.

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Prvi put kad sam ga odbila sav se pogubio od ljutnje.
    On definitivno ima nekih problema! Mozda bi mogao da ode kod nekog psihijatra... :?

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

To se i meni mota po glavi..zato sam prvi put na forumu, zeljela sam cuti jos necije misljenje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Da ne viđa neku drugu....?

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio chokolada
    Prvi put kad sam ga odbila sav se pogubio od ljutnje.
    On definitivno ima nekih problema! Mozda bi mogao da ode kod nekog psihijatra... :?
    Ne,nego on sebe smatra MACHO MUSKARCEM,DOBRIM YEBACEM ZA KOJIM RIBE SEKU VENE,i ne moze da razume kako to neka nece sex sa njim TAKVIM! 8)

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1270

Podrazumevano

Ja sam misljenja da muskarci (muzjaci) imaju takav prekidac da moraju da jure i onda kada su odbijeni to je poviseni pritisak... To animalno se moze prevazici na mnogo nacina, ali samo toga treba biti svestan.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

setih se da je decko cimerke moje devojke dok sam bio student imao neverovatne bolove u ledjima (?!) kada je bivao odbijen. e sad, neznam zasto BAS U LEDJIMA... :?

sve je to stvar komunikacije, razumevanja i tako dalje, da se ne ponavljam,...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Predlog:
    -trazi od njega nesto da se malo sokira!!!

na primer da pozoves drugaricu za trojku, ili da izvedete neku perverziju! HA!

Ako ovo upali, onda sam kralj divljine!
    8)

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

e a odbila si ga onda, on se pogubio, i je l si pristala, ili je ostalo tako

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Nisam pristala tad. Nakon nekoliko dana sve je izgledalo kao prije kao da se nista ni desilo nije. Ostao mi je tako ruzan osjecaj poslije takve njegove reakcije.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

postoji neki jaz medju vama... :?
    mislim glupo je da pishem kad te ne znam sta god ti neko napise to je neka pretpostavka...
    a chime se bavi on, koliko znas njegov zhivot van zajednickog, a cime ti, i sta vas spaja i kada ste zajedno
    heeh dokona usedelica

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

e ne znam zashto ovo nisam dr.

Ističe se Captain Jack Sparrow (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

eh eh ko ima samo dobra iskustva sa onim drugima ... nije to u pitanju nego je decko verovatno malo slb (sasav lud blesav) ti sestro slatka nadji nekog drugog a on nek trazi sta mu treba ...
    Ima i muskaraca od kojih ces morati da bezis i da se krijes da te nebi spopadali a ne ovako da trulis pored nekog levaka...nazalost

Slične teme

1. INTERESUJE ME...
    Autor Psihologue u forumu Ostalo
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.09.2007., 13:52
  2. interesuje me vase misljenje u vezi
    Autor milanivk u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 13.12.2005., 00:52
  3. Kalcijum, interesuje me vase misljenje...
    Autor Klio u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.03.2005., 01:16
  4. Interesuje me...
    Autor Mala umetnica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.04.2004., 15:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku