Sva je to super,ali...

Tebi ljudi kad uplate nemaju vise nikakve veze sa tobom.Nema nikakvih bodova,sve je jako prosto i nema potrebe da budes u kontaktu sa ljudima.Samo saljes mailove i ako neko ima neko dodatno pitanje,objasnis mu i to je to.Jedan moj prijatelj je poceo danas sa tim pa ti mogu javiti kad pocne da dobija uplate.
 
Zaboravio sam da ti kazem,sve ti stize postom.Pocetni ulog je 20eurica i nemas vise nikakvih troskova osim sto placas sate provedene na netu svom provajderu :D
Ja sam i poceo sam tim samo zato sto nije velika para u pitanju,vratio sam ulog i dobar sam 30eura.Kao sto rekoh,nije lose za pocetak :D
 
Prvo,ne radi se o piramidalnom sistemu!Dobijas uplate samo do 4 ispod tebe i ti si zavrsio svoj ciklus(imas vec otprilike 50000eura)ali i dalje mozes da nastavis da saljes mailove ako zelis vise para....i tako u krug.Da li je prevara i da li cu doci do tih 50000 i vise eura ne znam ali znam da sam povratio ulog za par dana.Ko hoce moze da veruje,ko nece ne mora!
 
to su radili...i jos uvek rade..sa osiguranjem..nadjes cetvorici i kao zavrsio si posao....i za neku godinu imas hiljade eee....sve sto treba je da uplatis ucesce na seminaru negde u bosni oko dvesta,trista eura....prevara bre...
 
Samo sto ovo nije osiguranje i ne placa se 200-300eura nego 20.I ne ides ni na kakve seminare,sve radis preko interneta.A to za osiguranje sa Bosnom si u pravu,jednog mog drugara su navukli na brzinu pre godinu dana(samo sto je on uplatio 1000eura!) i posle su ti likovi zapalili sa svim parama.Samo su jednog uhvatili,i taj je sad u zatvoru,mada mu se i ne isplati da izlazi kad odsluzi svoje.
 

Back
Top