Drugari...teska muka memori...pomoc!

Majers

Aktivan član
Poruka
1.205
Ja sam vec odlucio odavno sta treba, ali ajde da pitam i vas...

Zanima me da li sam ja lud...ili ona...

Dugo smo u vezi, 8 godina...posle nekih godinu dana zabaljanja, otisla je u selo sa sestrom na nekoliko dana...a ja radio u nekoj prodavnici, ubijao se od dosade...i zivkao je...nedostajala mi je...i bilo mi je jako dosadno, pa da prekratim vreme...elem, ond aje shvatila da je zovem da bi je proveravao...
Ne mogu nikome pa ni vama dokazati da je nisam zvao zbog toga...ja stvarno ne znam kako nekoga mozes proveriti tako sto ga zoves na mobilni? moze da ti se ne javi, ili da se javi i da kaze sta god hoce - kako ja to mogu proveriti? Ipak, ona je shvatila to na taj nacin...

Sta se jos desilo...kada je dosla, pokazuje mi slike...prica mi - ovo mi je ujak, ovo mi je drugarica, ovo sestra...i dodje jedna slika na kojoj je zagrljena sa nekim bajom...tu sliku, smulja sto je brze mogla i ne kaze nista...kad aje zavrsila - pitam je - ma sve si mi rekla ali mi ne rece ko je onaj mladi gospodin? :-)

Nije niko! sta ti je! to mi je drug! dobro, dobro...samo pitam...Za sve sotale si rekla ko su, a za njega nista...

Posle nekoliko nedelja, opet gledam te slike...i provalim da te slike nje i njenog drugara nema...isparila...sklonila je negde. Dokurci mi pa je pitam sada ozbiljno - Je li, sta se desava sa tobom...sto si sklonila sliku tebe i tvog druga a sve ostale su tu?

Ne znam...sklonila sam je...ne znam ni ja zasto...da neko ne pomisli ko zna sta...i tako...

Posto me nervira da me neko laze...pritisnem je malo vise...i kaze kako je taj spopao...slikali su se u kaficu...Ok...a posle je pokusao d aje poljubi, ona nije dozvolila...OK - kazem ja! sve je OK...nemoj vise dame lazes...

Proslo nekoliko godina od tada...i ona mene i sada krivi za to i smatra da sam ljubomoran...kaze da sam bio jako prek, da sam je ispitivao...da je mislila da cu da je napadnem ako mi kaze istinu...I zato je sve to tako ispalo.

sta vi mislite o svemu tome?:lol:
 
Mislim da kad je meni sve ovo smešno, il je vreme da ja odem da spavam il je Vaša tema potpuna nebuloza ............. izvinte molim Vas, ima ovde sigurno mudrih glava koje će da Vas izvedu na pravi put .......... želim Vam sreću, i da dobijete 5 dece! - barem..................a od kuma .......... kolor TV naravno i gajba LAV piva :D
 
Jeste proslo 7 godina...to i jeste problem...ali sam ja bas pre par sati opet dobio po nosu zbog toga...Zato vas i pitam...kada god se zakacimo oko bilo cega, ona poteze pricu da ja pravim ljubomorne scene...i obavezno potegne to od pre 7 godina...

Ja nemam pojma, sem sto sam joj kao poverovao u tu njenu pricu...sada sam jos i kriv zbog toga jer sam ja ljubomoran...a ona koja je lagala i koja to ponavlja posle 7 godina je OK?
Cini mi se da nam je kraj blizu...
 
Mislim da kad je meni sve ovo smešno, il je vreme da ja odem da spavam il je Vaša tema potpuna nebuloza ............. izvinte molim Vas, ima ovde sigurno mudrih glava koje će da Vas izvedu na pravi put .......... želim Vam sreću, i da dobijete 5 dece! - barem..................a od kuma .......... kolor TV naravno i gajba LAV piva :D

Smesno jeste...ali je istina brate rodjeni...Ok smo...ali sto ima neke tripove, to je cudo jedno...Zbog tih njenih tripova ce da ode sve u ***** izgleda.

i meni izgleda totalno nebulozno sve zajedno...i meni bi bilo mseno...i bilo je ranije...ali sda je skroz bolesno...

malo sam se sludeo...prosto ne mogu da verujem o cemu prica i zasto koji *****? Pa eto pitam...ali koliko vidim i vama je nebulozno...
 
Slikaj se sada ti sa nekom forumasicom odavde(nisu lose:per:) pa okreni narednih 7 godina pricu u tvoju korist:)
...mada znam da se zahebavas i da je tema kost koju mi treba da oglodjemo:p

Ne zajebavam se prijatelju, ozbiljno ti kazem! Od reci do reci je tacno ono sto sam napisao! to sto ne mozes da poverujes je samo znam da ja ipak nisam lud...jer ni ja ne mogu da verujem sta mi se desava...
 
Ja sad ništa ne razumem, jel to bilo pre 7 godina ili je to bilo sad skoro...msm meni malo bzv da se sad raspreda priča preko koje ste vi prešli pre toliko godina.:manikir:

Kad mom piletu od drugarice Zvoci nije jasno ................... msm šta reći...... zadnje vreme došlo, ko zadnji izađe ..............svetlo je gore levo ............. voli vas Majk sve :lol:
 
A jel si ti sad ljut zbog toga što je bilo pre kulina bana pa vičeš na Majkija ili šta? msm ja sad stvarno ništa ne kontam :(

Ajd' da nacrtam...prvo, procitaj prvi post, ne moze drugacije :-)

Inace je problem u tome sto ona gnjavi sa tim posle toliko godina...nije to bas normalno zar ne? Kada god hoce da i doaka u svadji na kraju potegne pricu o tome ako sam ljubomoran...i onda to pominje jer je to jedino sto potseca na ljubomoru sa moje strane...a i nije bila neka ljubomora - problem je u tome sto je lagala...Ipak se koristi time da je ljubomora, da sam ja takav i da sam zato najgori na svetu...Jel' jasnije...

vidi ni meni nije jasno sta prica, ali eto to ti je otprilike to...samo prenosim...

Pa se pitam ko je od nas dvoje za lecenje...i eto,,, he, he
 
E jeste Srebni to ga pitaj...to...to...što on nju nije zaprosio?!..a ne što je on video neku sliku njegove ribe sa nekim tipom pre sedam godina...eeeee

Ja sve i da sam hteo,nisam mogao ostati ne ozenjen:lol:
Kod mene su dogovori tog tipa padali vec posle mesec dana veze,bez obzira ko je inicijator:lol:
Ili sam ih hteo,ili su me htele,verovatno neka losa karma:mrgreen:
Ili jednostavno placam dedine grehe...:sad2:
 
Poslednja izmena:

Back
Top