Spanska serija u domacem zivotu?!

ja imam svoj primer spanske serije.zabavljala sam se sa jednom svinjom i varala ga.upoznam jednog koji je bio simpatija moje najbolje drugarice i posto sam se uverila da joj je to BIVSA simpatija smuvam se s njim.medjutim posle dve nedelje dolazi moja drugarica i kaze "ja se zabavljam s ..."naravno ona nije znala za moju vezu s njim .ja ga pozovem a on kaze "pa i ti imas decka" "a zasto bas s mojom drugaricom?"i nastavili smo svalerisanje,cak izlazili u cetvoro sve dok se nije ispostavilo da ce to njihovo biti ozbiljno.jos su zajedno(8 god vec).ko je tu kreten?
 
Mislite li da su osobe koje spavaju s partnerom najboljeg druga (drugarice) lose osobe, losi drugovi, ........ ili da ih je samo bas briga???

Odgovor na jedno pitanje povlachi isti odgovor na drugo - ako ih je bash briga (za osecjanja i poshtenje prema najboljem drugu/drugarici i njegovim/njenim pratnerom) onda su i loshe osobe i loshi drugovi. Ne vidim nikakvu dilemu..
 
Evo 3 najkritichnija primera koja sam ja dozhivela:

1) Nabacuje ti se najbolji drug tvog momka
- skrnavije od skrnavog.. tip je zaista izgledao OK, ali biti sa osobom koja je u stanju da mirne dushe muva ribu najboljeg druga, za mene znachi spustiti se na 'visinu' zhvake zalepljene na trotoar

2) Najbolji drug tvog dechka ti otvoreno kazhe da mu se izuzetno svidjash... i da mu je strashno zhao shto je situacija takva kakva jeste, ali - drug je drug.
- u stvari... u nashem kratkom druzhenju nije krio da mu se svidjam, ali je jednom kroz shalu pitao kako bih reagovala kada bi neshto pokushao.. Mislila sam da ga dobro poznajem (ispostavilo se da sam u pravu) pa sam odgovorila da se ne plashim takve situacije jer verujem da najboljem drugu ni u mislima tako neshto ne bi uradio. On je kroz smeh odglumio da je ljut shto sam ga 'prochitala' i dodao da devojku koja bi pristala da svom momku radi iza ledja ne bi ni pozheleo.

3) Muva te momak najbolje drugarice!
- ona van zemlje na duzhe vreme, on 3 ulice dalje od mene. Dok chatujemo uveche, u jednom prozoru na ekranu chitam njene jadikovke shto su razdvojeni, a na drugom njegova laskanja, ulizivanja i komplimente. Kao i svaka zaljubljena devojka, pre cje poverovati momku nego drugarici, ukoliko reshim da joj ispricham shta se deshava. Ja sam se povukla iz te priche i chekala da se smire, a on da zaboravi da postojim.

Poenta - ima nas svakakvih...
 
Tako sam i mislila. Zanimalo me je jer je tip to odradio svom drugu. devojka koju je prevario raskinula s njim i nakon neka 3-4 meseca pocela da se zabavlja s jednim od njegovih i njenih zajednickih (ne vise) drugova. ... Naravno, lik koji je ***** drugom prijatelju devojku DOK su bili u vezi nije shvatio kad se njemu desilo nesto mnogo "blaze"!!..........tako mi palo na pamet da pitam :lol:
 
Ja sam imala goru situaciju. Na istoj žurci, dok je moj dečko su susednoj sobi đuskao, povatala sam se sa u wc-u sa njegovim drugom. Tj. njih dvojica su bili drugovi pa su se posvađali i zamrzeli zbog neke gluposti. I bilo mi je extra. Znala sam koliko se mrze. I provali nas dečko tj. posumnja (mada je bilo očigledno). Ali pošto je bio neviđeno zaljubljen u mene, pao je na moje suze, i čuvenu rečenicu: "ti ako nisi do sada shvatio da te volim i da trebaš da mi veruješ onda dobro". I izvinuo mi se što je sumnjao. Ali nisam ni sa jednim nikada spavala. Mada je onaj sa kojim sam prevarila dečka dobio mnogo više. A dečko mi je bio peškirić, i nisam ga volela. 8)
 
Dečko-imao je slavu starih dana, tj. početka veze. bio je super prvih 15 dana ali ne i 30-og dan. :lol: A ovaj sa kojim sam ga prevarila-ON JE IMAO SVE!!!!!!! ON JE IMAO, O BOŽE, ON JE TAKO DOBAR!!!! TAKO SEXY! JAO, NE MOŽEŠ DA ZAMISLIŠ! Jurijo me posle da ostanemo zajedno, da raskinem sa dečkom. Ali nisam :) Nisam baš toliko đubre. Rekla sam sebi da je to avantura, jedna noć i to je to. :( :( :( :( :( Moram tako. Sada sam srećno zaljubljena, ne pada mi na pamet. Ali posle te noći bilo je kriza da ne popustim
 
jagodica:
je l bar imao para
ili veliku pishu

LOL
laughing-smiley-001.gif
laughing-smiley-001.gif
laughing-smiley-001.gif
laughing-smiley-001.gif
 
Neda Bg:
Dečko-imao je slavu starih dana, tj. početka veze. bio je super prvih 15 dana ali ne i 30-og dan. :lol: A ovaj sa kojim sam ga prevarila-ON JE IMAO SVE!!!!!!! ON JE IMAO, O BOŽE, ON JE TAKO DOBAR!!!! TAKO SEXY! JAO, NE MOŽEŠ DA ZAMISLIŠ! Jurijo me posle da ostanemo zajedno, da raskinem sa dečkom. Ali nisam :) Nisam baš toliko đubre. Rekla sam sebi da je to avantura, jedna noć i to je to. :( :( :( :( :( Moram tako. Sada sam srećno zaljubljena, ne pada mi na pamet. Ali posle te noći bilo je kriza da ne popustim

stani! jo$ trlja$ guzu s onim starim pe$kiricem?! ili si nabacila novi?
 

Back
Top