kompas

Jekyll_doesnt_Hyde:
Ako je nebo zvezdano kompas ti ne treba :roll: :P :lol:
mislim za nocni ribolov :P

Nocni ribolov? ;) Uvek. :) Tako je najsladje. :P :lol: Moracu da progvirim kroz fendjer, da vidim da li ce mi i ove noci pomoci zvezde. ;) Juce mi bash i nisu bile od koristi. :P :lol:
 
iluzionista:
Nocni ribolov? ;) Uvek. :) Tako je najsladje. :P :lol: Moracu da progvirim kroz fendjer, da vidim da li ce mi i ove noci pomoci zvezde. ;) Juce mi bash i nisu bile od koristi. :P :lol:

Kompas je samo da se ne izgubis... ulov zavisi od drugih stvari :lol: :P

samocenzura,a?
 
iluzionista:
guarana:
ako odseces drvo,kompas ti ne treba!
mislim,u sumi. :lol:

Hehe :lol: Ti bi bash da se ja izgubim u toj mrachnoj shumi. :P Znash ti kakvi zveri ima nocu u shumama: vukodlaci, stonoge i vampiri. :P :lol:
sta ti mogu kad ti znas na koju stranu da bezis? :lol:
a jos pametnije je dofatis to drvo koje si odsekao i sredis ih u tri poteza! :wink:
ih,ti bas ne znas da se snadjes! :lol: :wink:
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
iluzionista:
Nocni ribolov? ;) Uvek. :) Tako je najsladje. :P :lol: Moracu da progvirim kroz fendjer, da vidim da li ce mi i ove noci pomoci zvezde. ;) Juce mi bash i nisu bile od koristi. :P :lol:

Kompas je samo da se ne izgubis... ulov zavisi od drugih stvari :lol: :P

samocenzura,a?

:lol: Aham. ;) Moracu da se posluzim tajnama lovackog zanata. :P :lol: Ali to zavisi i od ulova. ;) Ponekad je veoma zhivahan i nemiran. :lol: Jednostavno se ne da uhvatiti. :P :lol:

Chija? :P :lol:
 
guarana:
iluzionista:
guarana:
ako odseces drvo,kompas ti ne treba!
mislim,u sumi. :lol:

Hehe :lol: Ti bi bash da se ja izgubim u toj mrachnoj shumi. :P Znash ti kakvi zveri ima nocu u shumama: vukodlaci, stonoge i vampiri. :P :lol:
sta ti mogu kad ti znas na koju stranu da bezis? :lol:
a jos pametnije je dofatis to drvo koje si odsekao i sredis ih u tri poteza! :wink:
ih,ti bas ne znas da se snadjes! :lol: :wink:

:lol:
 

Back
Top