Sex Pistols

:D :D :D
jao
diiiiiiiivna tema
samo sto jeste bila jedna cini mi se..
ali nema veze oni zasluzuju i dve :D

pa..o njima bih mogla do sutra da pricam jer su mozda vec godinu dana predmet mog obozavanja....

R.I.P. Sid Vicious :cry: :cry:

Omiljena pesma definitivno Bodies :wink: ,pa Holidays in the sun,submisson,pretty vacant,seventeen,don't gimme no lip child,I'm not your stepping stone,Belsen was a gas,Johnny B good,No feelings....

Imate neke njihove spotove?
 
a bas sam dosla da otvorim temy o rottenu
kvarite mi koncepciju :P:p:p
tea aj napisli sve pesme :D..bolje nego da ih redjas ;)
moja omiljena...don't give me no lip child ili silly thing ne znam al stvarno ne znam...
e ljudi dal ste ikad razmisljali sta bi bilo kad bi se punk vratio al onaj prvi,pravi...tj.sta bi trebalo da se uradi to give it back
 
Nekad su mi bili dobri medjutim posle su mi se zgadili. Prose godine sam imao priliku da odem da ih gledam u Chicago-u ali nisam. Prvo mi je bilo zao sto ih nisma odgledao medjutim posle kad sma video sta su postali nije mi zao nimalo. Sve ono sto su pljuvali su oni danas.
 
Moon Child:
to je tacno,Johnny je sada milioner,zivi u Kaliforniji,briga ga za punk....
ali ne krivim ga,ipak,nije vise ni on mlad.... :roll:
a sa steveom i paulom nemam pojma sta se desava....
Mislim da godine ne uticu toliko koliko pare. Recimo pogledaj sta je bilo sa Ramones-ima ili pak pogledaj Carlija iz UK Subsa ili Olgu ili Vatija, svi imaju godina ali su i dalje isti.
 
Sto se tice Olge i Toy dolls-a nisu se bas proslavili na koncertu u Domu omladine, svaki "spontani" potez na bini i pesma unapred smisljeni, uprkos njihovoj filozofiji delovali su nekako "isplanirani". Mada je ipak bilo ok cuti stare pesme i one pozitivne ljude koji su to ostali iako su matori.
A da su Pistols-i pukli, pukli su, to je cinjenica ali ono sto su uradili u ono vreme je bilo revolucionarno.
 
13.gif
Sid Vicious
 
pistolsi-obozavam ih!!!mozda i zato jer sam sa njima pocela da slusam pank al oni su svakako legende!iako su fakticki samo album objavili oni su bili pocetak panka,danas sinonim za pank!iako bih mogla da kucam satima o njima i svojim mislenjima o sidu dal ih je sjebao ili pomogo da budu gde jesu?dal je johnny bio jedini pravi anarhista?dal je malcom bilo sta uradio?....u svakom slucaju pistolsi su cool jer je u pitanju izivljavanje po instrumentima i ono simpaticno pank dranje johnnyjevo :) imaju odlicne reci!
mogu samo da preporucim da procitate knjige god save the sex pistols i sid vicious-rock'n'roll star kao i johnnyjevu autobiografiju :)
 
ma sid je bio kreten,kolko god ga mi voleli.....
a ja ga volim :oops: :(
mislim,prvo sto je bio narkoman,drugo-dozvolio je da ona nensi...ona...nemam reci za nju...manipulise njime,trece-njegovo ponasanje je doprinelo da ljudi gledaju na anarhiju kao zlo...
 

Back
Top