Bugarke spasiteljke .mp3

VoXman

Zainteresovan član
Poruka
102
Pokusavam da nadjem i da skinem mp3 ili spot onih mnogo dobrih (izgledom) Bugarki,ako je nekom uspelo neka mi baci link!Probao sam sa KaZaa-om,Shareazom,Advanced mp3 Search-om preko Googla,ali ne vredi.Znaci mp3 ili spot Spasitelkite - Spasitelki (izvodjac i ime pesme) ako neko zna nesto nek baci... :lol:
 
Meni ti Bugari zvuče kao Rusi koji su suviše dugo živeli u Makedoniji. :lol: :lol: Ipak, volem sve pravoslavne slovenske narode. Normalno, najviše Ruse, ali i ostale.

Jel imaš neki sajt da se vide te Spasitelkite?
Imam utisak da su ime uzeli po onoj seriji "Čuvari plaže" :lol:
 
Nevalja ti onaj predposlednji link, meni se slika nije dobro otvorila...

b7-spasiteljke4.jpg
 
Ako hocete da ih vidite u akciji (spot),svako vece na TV Palma posle 00:00 nam pevaju!Ja bih se dobrovoljno prijavio da im glumim Micha Bjukenona (znate ono:"Koleginice,ja mislim da ovaj problem mozemo da resimo zajednickim snagama!") 8)
 
To je bio direktan link do mp3 fajla. Izgleda da su ga sad uklonili. Traži od VoXxmana da ti pošalje na mail, nije velik fajl - samo 3031040 bajta. Poslao bih ti ja, ali trenutno nemam uplaćen net.

@VoXman
Jel ti slušaš i ostalu bugarsku pop-folk muziku (Desislava, Tzvetelina...) ili samo ove Spasiteljke?
 
Slusam i Azisa i Gloriju,pa neka Malina,dooobra riba mnogo,pa Reni...Doneo mi drug iz Bugarske DVD koji pravi Payner (njihova muzicka kuca) i na njemu imam jedno 20-25 spotova.Znaci extra su!Spotovi su kao da ih je MTV pravio!Moze da se nadje jedno 10-ak dobrih pesama i isto toiko dobrih riba! 8)
 

Back
Top