Bromelin

cojka

Zainteresovan član
Poruka
128
Da li ste koristili ove kapsule za mrsavljenje,i ako jeste kakvi su rezultati?Ja sam pocela da ih koristim,ali je jos rano da bih znala da li deluju ili ne.U apoteci ih ima 2 vrste,od 450 din. i od 1050 din. Ja sam kupila ove skuplje jer farmaceuti kazu da su bolje jer je austrijska proizvodnja.
 
Ja sam ih koristila,i to one skuplje,ali nisam smrsala ni gram.Mislila sam da nije do mene nesto,posto meni ni jedan preparat ne deluje,ali znam od jos par osoba da ni njima nije uspelo sa bromelinom
 
cojka:
e nista mi nisu pomogle...niti grama...a pridrzavala sam se svega, prvenstveno vezbala i to sasvim dovoljno, sto je preduslov za koriscenje istih, uzimala vitamin c, ali nista...znas sta je meni pomoglo: kada sam se zaposlila, stalno su me nekuda slali...hodam po gradu citavu vecnost...i butine se polagano tope. A i manje jedem. E da, koristila sam one skuplje.
 
Eh zene, kako ste vi plodno tle za prodavanje razlicitih 'eliksira zivota' da je to cudo jedno... Doduse, cinjenica je da su vam muskarci nabili fobiju od ne-barbika izgleda, al' nema veze...

Nema brzog i lakog skidanja kilograma... Bar sat vremena teskog fizicki-iscrpljivog treninga + reducirana ishrana na ono najonsnovnije, i ogromna doza samo-discipline su jedine stvari koje provereno rade...

Od tih pilula najbolje su radile one 'American Slim' ili kako vec se behu zvale - dobijes dve bocice, jednu pijes prvog meseca, pa onda 2 meseca pauze sa laganim fizickim vezbama, a onda popijes drugu bocicu... I za divno cudo to je radilo... Problem je malo neeticki pristup svemu pa su zato zabranjene i 'proterane' kad se to saznalo... Naime, prva bocica vam 'instalira' pantljicaru, a onda ona 2 meseca zivi na vas racun (sto zasiguno dovodi do mrsavljenja, pod uslovom da ne pocnete drasticno vise da jedete), a onda drugom bocicom lecite (tj. ubijate) doticnu pantljicaru... Ko zna sta se sve mota po tim tabletama, ali na svim bocicama vam lepo pise da rizike snosite same...

Ima i prirodnih dijeta koje 100% uspevaju... Recimo cuvena kineska: jedes tri meseca tri puta dnevno procedjenu govedju supu, ali stapicima ;)
 
:lol: pantljičara se leči tabletama, a šta joj je sirotoj?

koliko ja znam a možda grešim,pantljičara mora van...hiruški ako je zaradiš...


Zaljubi se to ti je najboja dijeta...provreno!!!
 
Ne znam, nisam ja pio takve gluposti... O ovim tabletama sam samo citao... Doduse, ja i nemam potrebu za tako necim - imam neverovatno brz metabolizam - sve sprzim sto unesem u sebe, a unesem prosecno 2-3 puta vise kalorija dnevno nego sto bi trebalo po onim tabelama ;)

A da... Ljubav jeste najbolji nacin da se prolepsas, a seks najbolja stvar za mrsavljenje/oblikovanje tela ;
 
Incognito:
Ne znam, nisam ja pio takve gluposti... O ovim tabletama sam samo citao... Doduse, ja i nemam potrebu za tako necim - imam neverovatno brz metabolizam - sve sprzim sto unesem u sebe, a unesem prosecno 2-3 puta vise kalorija dnevno nego sto bi trebalo po onim tabelama ;)
A da... Ljubav jeste najbolji nacin da se prolepsas, a seks najbolja stvar za mrsavljenje/oblikovanje tela ;
pogl. dobro šta sam boldirala...mrzim te zato he he :wink:
O kako je život nepravedan...
 
Shmrc... pa nisam ja kriv zbog toga... Niko mene ne voli :cry:

Mislis li da je to dobro? Znas li ti da moja ishrana kosta priblizno kao da cuvam tigra u kuci...

Sve ima svojih mana... i prednosti...
 
Uzivaj i ti... nije da bih se menjao sa tobom, ali opet nije ni lako pravdati svoju vitku fizicku konstituciju povezanu sa 'zivotinjskim zdranjem' time da i moja pantljicara ima pantljicaru, a ta druga pantljicara ima gliste ;)
 
Incognito:
Uzivaj i ti... nije da bih se menjao sa tobom, ali opet nije ni lako pravdati svoju vitku fizicku konstituciju povezanu sa 'zivotinjskim zdranjem' time da i moja pantljicara ima pantljicaru, a ta druga pantljicara ima gliste ;)
:lol: :lol:
ma neee...ti još rasteš pa moraš da jedeš više... :)

što se mene tiče...ja se ne žalim.Nisam mršavica ali zadovoljna sam...
Ugl. mom čoveku he he se dopadam ovakva ...

Žene su stvarno u stanju svašta da rade zbog vitke linije i savim ih razumem...
Mada treba biti strpljiv i uporan.Sve metode kojima se kao gube kilogrami na brzaka su ništa...
Poenta je u menjanju navika i fizička aktivnost...
 
Aham... pa pazi, jos ne znam osobu koja je bila sa mnom na veceri/rucku/whatever a da se nije zacudila kako sam uspeo da unesem toliku kolicinu u sebe i gde mi to nestaje ;)

Ko ne veruje, moz' da proveri :D
 
:shock: Mogu da zamislim kako reagujes kad si sit... :roll: Zavalis se u stolicu,obrises usta rukavom i iz sve snage podrignes da svima pokazes kako si dobro jeo.... :shock:
Neka hvala,preskocicu poziv.... :D :wink:
 
zavodljiva1976:
:shock: Mogu da zamislim kako reagujes kad si sit... :roll: Zavalis se u stolicu,obrises usta rukavom i iz sve snage podrignes da svima pokazes kako si dobro jeo.... :shock:
Neka hvala,preskocicu poziv.... :D :wink:

'si sigurna da te ja nisam vodio nekad na veceru? Mislim nekada davno jer si neke detalje zaboravila... Tipa da obavezno i pustim par goluba nakon vecere, obrisem ruke o bokove pantalona, cackalicu zabijem i ne vadim iz usta, itd. itd. :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top