tange ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gogeta:
devojke nosite li tange obicne gace ili ih uopste ne nosite?
Da li vam se dogodilo da nosite minic,a niste obukle gacice i neko vam je vide `icku

E ovo drugo mi se nije desilo...
A sto se tiche tangi OBOZAVAM ih (posebno u maskirnoj varijanti) i rado ih nosim... I to ne toliko zbog sexy look-a, nego i zbog odece... kad obucem neko suknjiche ili uze pantalone, mrzim kad se vide one linije od gaca:))). A i navikla sam ... Manje mi je vruce leti u njima, no u obicnim gacicama:)...
:twisted:
 
Tange koja nema, ta... Ne znam sta da kazem! Mislim da treba da budu sastavni deo garderobe, tj. donjeg vesa. U svim bojama. Ja imam jedne na kojima pise COACH (trener) i kupila sam ih u Benetonu u Sarajevu za 20 dm. Najskuplji komadic materijala ikada placen. Ali se Neko odusevio kada ih je ugledao! :oops: I hvala ko ih izmisli. :wink:
 
Princeza:
Tange koja nema, ta... Ne znam sta da kazem! Mislim da treba da budu sastavni deo garderobe, tj. donjeg vesa. U svim bojama. Ja imam jedne na kojima pise COACH (trener) i kupila sam ih u Benetonu u Sarajevu za 20 dm. Najskuplji komadic materijala ikada placen. Ali se Neko odusevio kada ih je ugledao! :oops: I hvala ko ih izmisli. :wink:

zagolicala si nam mastu 8)
 
kosmopolit:
Princeza:
Tange koja nema, ta... Ne znam sta da kazem! Mislim da treba da budu sastavni deo garderobe, tj. donjeg vesa. U svim bojama. Ja imam jedne na kojima pise COACH (trener) i kupila sam ih u Benetonu u Sarajevu za 20 dm. Najskuplji komadic materijala ikada placen. Ali se Neko odusevio kada ih je ugledao! :oops: I hvala ko ih izmisli. :wink:

zagolicala si nam mastu 8)
Hehehe, kako kome... :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
kosmopolit:
Princeza:
Tange koja nema, ta... Ne znam sta da kazem! Mislim da treba da budu sastavni deo garderobe, tj. donjeg vesa. U svim bojama. Ja imam jedne na kojima pise COACH (trener) i kupila sam ih u Benetonu u Sarajevu za 20 dm. Najskuplji komadic materijala ikada placen. Ali se Neko odusevio kada ih je ugledao! :oops: I hvala ko ih izmisli. :wink:

zagolicala si nam mastu 8)
Hehehe, kako kome... :lol: :lol: :lol:

2:1 :D
 
Princeza:
Tange koja nema, ta... Ne znam sta da kazem! Mislim da treba da budu sastavni deo garderobe, tj. donjeg vesa. U svim bojama. Ja imam jedne na kojima pise COACH (trener) i kupila sam ih u Benetonu u Sarajevu za 20 dm. Najskuplji komadic materijala ikada placen. Ali se Neko odusevio kada ih je ugledao! :oops: I hvala ko ih izmisli. :wink:
Nemam nista protiv tangi,ali me nerviraju ovi koji sad ne mogu kao bez njih a do prije par godina nisu ni culi da postoje.A sto se tice rubova koji se vide kroz odjecu,pa ima toliko vrsta vesa koji se ne primijeti ispod odjece,a i tange se vide ko malo bolje gleda...A li je valjda u tome i stos...A da zuljaju brate zuljaju... :D
 
Mene ne zuljaju... I sto tanja trakica pozadi, to su mi udobnije... Evo, sad imam jedne bas minimalne tange na sebi i osjecam se kao da uopste nemam gacica na sebi, a taj osjecaj mi se bas dopada... :lol:
 
ma to je vise izgubilo svaki smisao. vise se nezna ko ne nosi te tange. vec mi postaje odvratno kad vidim neke gabore u tangama. mislim da su nase devojke celu tu pricu o tangama potpuno pogresno interpretirale, tako da je sada sramota nositi normalne "domacinke" (kako ih zovu). valjda to ima veze sa nasim mentalitetom.
 
posmatrac:
ma to je vise izgubilo svaki smisao. vise se nezna ko ne nosi te tange. vec mi postaje odvratno kad vidim neke gabore u tangama. mislim da su nase devojke celu tu pricu o tangama potpuno pogresno interpretirale, tako da je sada sramota nositi normalne "domacinke" (kako ih zovu). valjda to ima veze sa nasim mentalitetom.

Tangu treba da nose sve devojke i sto praviti razliku. Drugo pitanje je kome one stoje, a kome ne. Sta ti znaci "gabori u tangama"? A koja je to prica o tangama koja je pogresno interpretirana? I nema nista ruznije kada neka devojka na uske pantalone obuce "domacinke". Devojke ce se sloziti sa mnom.
 
Princeza:
kosmopolit:
Gazdarica:
E, ebi ga, posmatrac, po tebi ispada da samo zgodne djevojke mogu da nose tange... :roll: :roll: :roll:

slazem se sa posmatracem :)
ma neka i ostale nose, ali neka ne oblace nesto providno ...tad mi svejedno :D

Tagne nisu vezane samo za providno. Mogu da ih nosim, a da ti i ne sumnjas na to... Tako je nekad sladje!

ma ne sumnjam ja u tebe 8)
 
mozda sam se pogresno "odrazio" :D

zaista mislim mislim da je cela prica pogresno interpretirana.
kao prvo, tangu ne mogu da nose sve devojke, zato sto jednostavno nekima uopste ne stoje lepo. (mislim da tu nema diskusije). kao drugo primetan je trend (u poslednje dve godine) da skoro sve devojke nose iskljucivo tanga ves (sada vise ne ulazim u to kome stoje a kome ne stoje) kao da je to jedina vrsta gacica koja se proizvodi na svetu. e zato mislim da je pogresno interpretirana, ili u prevodu ako su tange u modi (a u svetu se nose vec godinama) to ne znaci da po svaku cenu svaka devojka u svakom trenutku mora nositi tange i da su one koje nose neku drugu vrstu gacica seljanke. to je slucaj kod nas i zato sam pomenuo nas mentalitet. mislim da smo jedna od nacija koja najvise robuje nekim modnim diktatima (a nosi najjeftinije kopije). tako ove godine nisi in ako ne nosis puma ili adidas patike a nose ih oni koji su se do juce kleli u najk. pa onda lancic na pantalonam, to je tek smejurija. jelena karleusa - sabanka
i lancic na pantalonama. pa do pre godinu dana se znalo ko nosi lancic sigurno ne sabani.
da skratim pricu.
tange (definitivno) DA, ali NE po svaku cenu, svako i u svakom trenutku.
 
posmatrac:
mozda sam se pogresno "odrazio" :D

zaista mislim mislim da je cela prica pogresno interpretirana.
kao prvo, tangu ne mogu da nose sve devojke, zato sto jednostavno nekima uopste ne stoje lepo. (mislim da tu nema diskusije). kao drugo primetan je trend (u poslednje dve godine) da skoro sve devojke nose iskljucivo tanga ves (sada vise ne ulazim u to kome stoje a kome ne stoje) kao da je to jedina vrsta gacica koja se proizvodi na svetu. e zato mislim da je pogresno interpretirana, ili u prevodu ako su tange u modi (a u svetu se nose vec godinama) to ne znaci da po svaku cenu svaka devojka u svakom trenutku mora nositi tange i da su one koje nose neku drugu vrstu gacica seljanke. to je slucaj kod nas i zato sam pomenuo nas mentalitet. mislim da smo jedna od nacija koja najvise robuje nekim modnim diktatima (a nosi najjeftinije kopije). tako ove godine nisi in ako ne nosis puma ili adidas patike a nose ih oni koji su se do juce kleli u najk. pa onda lancic na pantalonam, to je tek smejurija. jelena karleusa - sabanka
i lancic na pantalonama. pa do pre godinu dana se znalo ko nosi lancic sigurno ne sabani.
da skratim pricu.
tange (definitivno) DA, ali NE po svaku cenu, svako i u svakom trenutku.

eh posmatracu

trebaju one odozgo da sidju malo dole i prosetaju gradom i vide ...hahahahhaha...tange ....jao puci cu od smeha ovde ... ko ih sve nosi ... i siguran sam da bi ih smesta izbacile iz garderobe ...
hahahahh
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top