Protiv zlototrebe reggae muzike!

  • Začetnik teme Roots,rock,reggae
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Roots:
lJUDI,KOLIKO NAPALJENIKA SAMO IMA KOJI ZLOUPOTREBLJAVAJU OBELEZJA RASTAFARIJANACA!bILO JE VEC MOJIH RAPRAVA NA TU TEMU ALI STRASNO ME NERVIRAJU,TE DREDOVE OVI STO SLUSAJU HIP HOP ,METAL,MISLIM,BLAMAZA!

ma pusti bre, budi cool 8)
to su samo obelezja, sta se nerviras zbog dredova.
ako je nekom cool da nosi dredove nek ih nosi, a ti se nerviraj tek kad reperi pocnu da kradu rege pesme :lol:
 
Keeper:
Roots:
lJUDI,KOLIKO NAPALJENIKA SAMO IMA KOJI ZLOUPOTREBLJAVAJU OBELEZJA RASTAFARIJANACA!bILO JE VEC MOJIH RAPRAVA NA TU TEMU ALI STRASNO ME NERVIRAJU,TE DREDOVE OVI STO SLUSAJU HIP HOP ,METAL,MISLIM,BLAMAZA!

ma pusti bre, budi cool 8)
to su samo obelezja, sta se nerviras zbog dredova.
ako je nekom cool da nosi dredove nek ih nosi, a ti se nerviraj tek kad reperi pocnu da kradu rege pesme :lol:
Da,vidis,ili kad krenu da se mesaju u reggae,kao sto su u metal... :cry:
P.S.Ja jos nisam videla da neki pravi metalac naravi dredove...jednostavno oni to ne bi mogli da urade svojoj kosi,koju vole vise od icega (sem mog metalca,koji mene voli vise od svoje kose :D :oops: ).
 
Slazem se za sve sto ste rekli. Ali, sta im ko moze, tim pozerima i fenserima? Eyesburn kazu "advertising corporation trademark's commin' with the fashion dreadlocks..." E, samo da kazem, ovo sam sama cula, nije mi niko rekao (to je "apropo" moje molbe da mi neko nabavi Eyesburn text-ove).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top