VRUCE pantalonice

Tamarela

Zainteresovan član
Poruka
294
Da li je neko to koristio ili cuo nesto o tim pantalonicama od neoprena (ili cega vec)? I kakvi su rezultati? Mislila sam da ih kupim i nosim na aerobiku, ali ne znam da li to uopste vredi... Dakle? :D
 
Obim butine sa 63 skinut na 58! Mislim da je to dovoljan argument da nabaviš sebi te pantalone. Genijalne su. Kao da ti cede nogu.
Ja sam ih nosila preko dana. Nisam vežbala sa njima i za 2ipo meseca skinula pomenute cm. Sad ih nosim u teretani i skinula sam jos 3 cm.
Najbolje su u kombinaciji sa termo gelom.
Srećno:)
 
Ja sam moje kupila preko teleshopa. Sa sve gelom je bilo nešto oko 2500 din. Poštar ti donese. Mrzi me sad da listam po časopisima da nađem broj. Sutra ujutru ću prelistati, pa vam ostaviti broj ako hoćete.
 
Littlefoot, svaka cast! :D :D :D Bas me raduje! Dakle, drage moje, ja sam to videla na www.bioclinica.info, kostaju oko 1500+postarina (znaci bez nekih gelova) a i videla sam ih u gradu, tacnije u Knez Mihailovoj, samo cini mi se da su bile skuplje (bilo je to pre nekoliko meseci). U bioclin. ih zovu 'bodi za mrsavljenje'. Znaci, idemo u shopping, a kad se stesemo prelazimo na f***ing!! hihihi... :D :D
 
Tamarela:
Littlefoot, svaka cast! :D :D :D Bas me raduje! Dakle, drage moje, ja sam to videla na www.bioclinica.info, kostaju oko 1500+postarina (znaci bez nekih gelova) a i videla sam ih u gradu, tacnije u Knez Mihailovoj, samo cini mi se da su bile skuplje (bilo je to pre nekoliko meseci). U bioclin. ih zovu 'bodi za mrsavljenje'. Znaci, idemo u shopping, a kad se stesemo prelazimo na f***ing!! hihihi... :D :D

ali, I bokovi, I butine?? :cry:
Ja bih samo maaalko butine....bokovi ionako nisu nešto zamamni.
 
Samo budite redovne u nošenju i ne može da omane. Posle porođaja sam već nakon godinice imala svoju kilažu, ali obimi su mi bili katastrofa. Sve se sredilo za tako kratko vreme. Samo još nešto da napomenem. Ako skinete obim ovim pantalonicama ne smete da ih batalite, jer će se voda i otrovi ponovo brzo nagomilati na butinama, zadnjici.
Moje pantalonice su postale moj stalni pratioc. Ako idem u šetnju-nosim ih, na fitnesu- nosim ih, kad god se setim- nosim ih.
Još bih vam preporučila i parafango( isto sjajna stvar).
 
Ovako: odem ja sinoc u K. Mihailovu kad ono - nema ih na tom mestu, ali zato valjda u Jasminu nadjem one gore pomenute Afroditine (1241 din :D ) ali to su kao helanke ( :? ja barem nemam sta da skidam sa listova). Tako da danas idem na sajam (i tamo sam ih pre videla). Ko hoce moze sa mnom :) . I pitanje za littlefoot: a) posle koliko dana je to vec pocelo da radi? b) koliko sati dnevno ih nosis?
 
littlefoot:
Obim butine sa 63 skinut na 58! Mislim da je to dovoljan argument da nabaviš sebi te pantalone. Genijalne su. Kao da ti cede nogu.
Ja sam ih nosila preko dana. Nisam vežbala sa njima i za 2ipo meseca skinula pomenute cm. Sad ih nosim u teretani i skinula sam jos 3 cm.Najbolje su u kombinaciji sa termo gelom.
Srećno:)
Ovaj, da... vidim da si vec dala odgovor da moja pitanja :wink:
 
Mnogo nas je:
jer mi je cak i moja baba govorila, ako hoces sine da smrsas ti uzmi pa se umotaj u folije, ili kese :lol:
Ima tu istine :D

Moram da ti kazem da je tvoja baka sasvim u pravu. Moja sestra pre trcanja (sporo trcanje, kao dzoging) se uvek umotavala u folije, kese i sl. i dolazila nakon trcanja mokra, ali mokra... Smrsala je neverovatno brzo i bas dosta, da ljudi nisu mogli da veruju da je to ona!

A pantalonice o kojima pisete je kupila nakon porodjaja i moram da vam priznam da je brzo sa njima vratila svoju kilazu i ponovo je mrsava. Zaista deluju i ona je odusevljena njima!
 
littlefoot:
Obim butine sa 63 skinut na 58! Mislim da je to dovoljan argument da nabaviš sebi te pantalone. Genijalne su. Kao da ti cede nogu.
Ja sam ih nosila preko dana. Nisam vežbala sa njima i za 2ipo meseca skinula pomenute cm. Sad ih nosim u teretani i skinula sam jos 3 cm.
Najbolje su u kombinaciji sa termo gelom.
Srećno:)
Da li taj termo gel ide uz pantalone ili se nabavlja posebno i ako ide posebno,.koji je dobar?
 
Može sa pantalonicama da se naruči i gel od bršljena. Na početku sam njega koristila. Nešto je skuplji. Sada kupim koji nađem, ma svi su dobri i imaju isti efekat. Može sve i bez gela, isto se iznojiš, ali sa gelom baš ekstremno podigneš cirkulaciju.
 

Back
Top