Promene...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Da li ste u svom zivotu ikada osecali potrebu za promenom... Promena izgleda, nacina razmisljanja, zivota? Meni se to upravo desava... Skinuo sam 5 kila, obrijao se, skratio kosu...

Neko ce se zapitati sta se desava? Nista, samo promena. ;)
 
iluzionista:
Da li ste u svom zivotu ikada osecali potrebu za promenom... Promena izgleda, nacina razmisljanja, zivota? Meni se to upravo desava... Skinuo sam 5 kila, obrijao se, skratio kosu...

Neko ce se zapitati sta se desava? Nista, samo promena. ;)

O da, promene mogu uvek da osveze coveka. Promena se desava nakon neke dobre lekcije zivota, pozitivne ili negativne.
 
Da. Uglavnom posle neke dobre životne lekcije... Ali ima i onih koje se javljaju samo zbog ćefa... Bez veze... Dođe ti odjedamput velika želja za promenom i to je to. ;)
 
SINDI:
uuu, lave...al si me ptrefio!!
Ja sam u fazi velikihhhhh promena.Samo sto su moje sve u glavi 8)
i mozda u kilama :lol: :lol: :lol:

Znaci tu smo negde lafice. :lol: Dobrodoshla u klub. ;) I kakva su iskustva... Shta si zelela da promenish? Koliko si u tome uspela? :)
 
iluzionista:
SINDI:
uuu, lave...al si me ptrefio!!
Ja sam u fazi velikihhhhh promena.Samo sto su moje sve u glavi 8)
i mozda u kilama :lol: :lol: :lol:

Znaci tu smo negde lafice. :lol: Dobrodoshla u klub. ;) I kakva su iskustva... Shta si zelela da promenish? Koliko si u tome uspela? :)

Nemam pojma...znas ono dodjes do dna, onda se odbijes od dna i izranjas...i onda disseeessseessss!!!! Onda vidis da si na sred mora :lol: :lol: :lol:
 
OBOŽAVAM PROMENE!!!!Bez njih sam kao luda!Učmalost,dosada,nepromenljivost,tvrdokornost...to me užasava!
Evo planiram da promenim kuću za stan,muža za ljubavnika,decu za kućne ljubimce,kola za šleper,bicikl za helikopter,evre za funte,selo za big city,nebo za more,itd.Sve bih menjala,jer promene su coooooool!!! :lol: :lol: :lol:
 
Vanilla Sunrise:
OBOŽAVAM PROMENE!!!!Bez njih sam kao luda!Učmalost,dosada,nepromenljivost,tvrdokornost...to me užasava!
Evo planiram da promenim kuću za stan,muža za ljubavnika,decu za kućne ljubimce,kola za šleper,bicikl za helikopter,evre za funte,selo za big city,nebo za more,itd.Sve bih menjala,jer promene su coooooool!!! :lol: :lol: :lol:

ma to je sve sitnica! imajuci u vidu da menjas pol kao carape, to sto si nabroja-la(o) nije nista...Ispravi me ako gresim :wink: :lol: :lol: :lol:
 
SINDI:
Vanilla Sunrise:
OBOŽAVAM PROMENE!!!!Bez njih sam kao luda!Učmalost,dosada,nepromenljivost,tvrdokornost...to me užasava!
Evo planiram da promenim kuću za stan,muža za ljubavnika,decu za kućne ljubimce,kola za šleper,bicikl za helikopter,evre za funte,selo za big city,nebo za more,itd.Sve bih menjala,jer promene su coooooool!!! :lol: :lol: :lol:

ma to je sve sitnica! imajuci u vidu da menjas pol kao carape, to sto si nabroja-la(o) nije nista...Ispravi me ako gresim :wink: :lol: :lol: :lol:

Sindi duso, uze mi rec pretece me:)) Bas htedoh to oko pola (severnog, juznog) da napisem ;)
 
Nina2:
SINDI:
Vanilla Sunrise:
OBOŽAVAM PROMENE!!!!Bez njih sam kao luda!Učmalost,dosada,nepromenljivost,tvrdokornost...to me užasava!
Evo planiram da promenim kuću za stan,muža za ljubavnika,decu za kućne ljubimce,kola za šleper,bicikl za helikopter,evre za funte,selo za big city,nebo za more,itd.Sve bih menjala,jer promene su coooooool!!! :lol: :lol: :lol:

ma to je sve sitnica! imajuci u vidu da menjas pol kao carape, to sto si nabroja-la(o) nije nista...Ispravi me ako gresim :wink: :lol: :lol: :lol:

Sindi duso, uze mi rec pretece me:)) Bas htedoh to oko pola (severnog, juznog) da napisem ;)

A tvoj nik je neko kanda pozajmio! Pojavila se nina 87, pa nina** nemamopojma! sta je to bre!unosi pometnju u nase redove :lol:
 
SINDI:
Nina2:
SINDI:
Vanilla Sunrise:
OBOŽAVAM PROMENE!!!!Bez njih sam kao luda!Učmalost,dosada,nepromenljivost,tvrdokornost...to me užasava!
Evo planiram da promenim kuću za stan,muža za ljubavnika,decu za kućne ljubimce,kola za šleper,bicikl za helikopter,evre za funte,selo za big city,nebo za more,itd.Sve bih menjala,jer promene su coooooool!!! :lol: :lol: :lol:

ma to je sve sitnica! imajuci u vidu da menjas pol kao carape, to sto si nabroja-la(o) nije nista...Ispravi me ako gresim :wink: :lol: :lol: :lol:

Sindi duso, uze mi rec pretece me:)) Bas htedoh to oko pola (severnog, juznog) da napisem ;)

A tvoj nik je neko kanda pozajmio! Pojavila se nina 87, pa nina** nemamopojma! sta je to bre!unosi pometnju u nase redove :lol:

Sta ces, plagijati ;)
 
iluzionista:
Da li ste u svom zivotu ikada osecali potrebu za promenom... Promena izgleda, nacina razmisljanja, zivota? Meni se to upravo desava... Skinuo sam 5 kila, obrijao noge, skratio kosu, stavio eye-liner i maskaru, igradio silikone, stavio periku, obuo sexy charapice, stavio haltere, obuo cipelice sa visokom potpeticom i izasao u grad

Neko ce se zapitati sta se desava? Nista, samo promena. ;)
ok...odluchio si da izadjesh u javnost...
pozdravljam taj postupak
 
goodday:
iluzionista:
Da li ste u svom zivotu ikada osecali potrebu za promenom... Promena izgleda, nacina razmisljanja, zivota? Meni se to upravo desava... Skinuo sam 5 kila, obrijao noge, skratio kosu, stavio eye-liner i maskaru, igradio silikone, stavio periku, obuo sexy charapice, stavio haltere, obuo cipelice sa visokom potpeticom i izasao u grad

Neko ce se zapitati sta se desava? Nista, samo promena. ;)
ok...odluchio si da izadjesh u javnost...
pozdravljam taj postupak

:shock: da li sam se vratila da vidim sta je covek napisao u temi? naravno! :lol: :lol: :lol:
e lud si ko struja
 
goodday:
iluzionista:
Da li ste u svom zivotu ikada osecali potrebu za promenom... Promena izgleda, nacina razmisljanja, zivota? Meni se to upravo desava... Skinuo sam 5 kila, obrijao noge, skratio kosu, stavio eye-liner i maskaru, igradio silikone, stavio periku, obuo sexy charapice, stavio haltere, obuo cipelice sa visokom potpeticom i izasao u grad

Neko ce se zapitati sta se desava? Nista, samo promena. ;)
ok...odluchio si da izadjesh u javnost...
pozdravljam taj postupak

E, yebote, ti morash bash svaku temu da upropastish. Uhvatio si mi se za yaytza i ne pushtash. Izvini, ali meni takva masazha nije potrebna. Nastavish li tako, neko ce morati da ode odavde: ja ili ti. Yebe mi se sto si frustiran svojim zivotom i pokusavas tu frustraciju da preneses na ceo forum. Yebe mi se i sto se mangupiras i glupiras u poslednje vreme. Ali, to sto si se nakachio na mene chesh skupo platiti, ako nastavish. Mani me se! Josh nije kasno. Ozbiljan sam.

A yebe mi se ako i moderatori ovo obrishu, a obrisace.
 
:cry: :cry: :cry:
ok ok..izvini...necu vishe stvarno :cry: :cry: :cry: ...sve shto si rekao-u pravu si.... :cry:
moj zivot je sranje...uzas...horor....a nikoga za to nije briga...svi zivite svoje vesele i sharene zivote i bash vas briga...ja sam samo hteo da me neko primeti i prihvati... :cry:
 
divlja-u-srcu:
goodday:
:cry: :cry: :cry:
ok ok..izvini...necu vishe stvarno :cry: :cry: :cry: ...sve shto si rekao-u pravu si.... :cry:
moj zivot je *...uzas...horor....a nikoga za to nije briga...svi zivite svoje vesele i sharene zivote i bash vas briga...ja sam samo hteo da me neko primeti i prihvati... :cry:

Pa ja te volim, nemoj da places! :)
shta ti imash da me volish debela....
necu da me ti vooooliiiiiish :cry: :cry: :cry:
MEEENEEE NIIIKO NE VOOOLIIII...a ja samo hocu da me neko voli :( ...ali ne gay...nisam rekao koji...samo ne volim gayeve...to je moj lichni problem i nema veze sa ovom temom...

ja takodje volim promene...skoro nisam promenio svoju frizuru...takodje nisam promenio svoj image...nemam vremena da brinem o svom izgledu...ponekad sebi kupim neku novu krpu...od starih gaca pravim krpice kojima brishem pod...tako da je neretko usran...
voleo bih da izvedem neke zahvate na sebi..izgledam kao odrpanac...na poslu ne nosim odelo nego sam opushten..ponekada chak i u trenerci..ok..nosim mantil...na faxu se pojavljujem kao prosjak i niko me ne primecuje...ok...ponekada me primecuju...kada se obuchem pristojno...pa se onda chudim zashto je to tako kada sam ista osoba...ali ok...valjda to tako mora da bude..mislim..prihvatam ja to....shta ja mogu protiv vecine??..da im solim pamet...ja primecujem druge ma kako izgledali....a ne volim kada neko bash bode ochi svojom pojavom...i iznenadnim promenama imidza...
to me podseca na trenutak kada zene posle raskida ofarbaju kosu u neku kontrastnu boju.....i kao pochinju ispochetka...a ja ne volim takve instant pochetke...i ne volim instant krajeve...i ne volim shminkanje....

ali mislim da bih trebao da se oshisham...i da kupim sebi neke nove stvari....
da...
kada smo vec kod toga...ja sam raspolozen da dam 7-8000 sa neku jaknicu...necu sportsku...necu koznu....necu perjanu...necu mantil...ima neko neki predlog???....
ili da idem kod nekog stiliste....

gledao sam neku emisiju na nekom nemachkom kanalu...kako su nekoj devojci promenili zivot 100% za jedan dan....ona je otishla kod frizera....pa kod stiliste...za to vreme su oj renovirali gajbu...i nashli dechka...i sve za 180 ebo te...pochela je iz pochetka....
onda sam se posle pitao da li su joj se i misli promenile...ne znam...mada je to moguce...
e...ako tebi tako celavom sada krene....reci...bio sam ja ranije celav...par godina....pa sam skontao da je kosa ukras...mislim-glupo kontanje...ali je tako...ajd pa javi
 

Back
Top