Brisanje programa

Ramzes

Početnik
Poruka
48
Pozdrav svima.Imam download manager Get Right koji bih obrisao.Probao sam preko Add or remove program ali nesto ne funkcionise.Pri zadavanju komande za brisanje programa izbaciva mi prozor: You do not need to uninstall Get right before upgrading it.
Pri kliku na uninstall Get right ponovo me vrati na add or remove programs.Ponovo kliknem na remove a on mi izbaci prozor: This version of windows can use different profiles for different users.You may select how the list of downloads in get right should be shared for this user profile.
Tu je cekirano: Shared download list used by different user profiles i Setup get right click monitoring for this user profile.
Tu ja kliknem na OK i dalje se otvara sledeci prozor:
You will need to log out of windows and log in again for get right click monitoring to be active.
Klik na OK i ponovo nov prozor:Get right has detected that you may be using a proxy server to connect to the internet.Get right may not be able to download until this is setup.Set up the proxy server settings in get right now? Ja na to sve NO i tu se prica zavrsava.Kako da obrisem ovaj program.MALO UDAVIH JEL DA
 
Agent Orange:
:shock:
Svasta...
Probaj Program Files--> Get Right-->uninstal...U principu je isto, al mozda se nesto istripovao...



STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

AGENTE druze probao sam i iz program files-a ali tamo ima jedan text dokument koji objasnjava kako se brise i to:
1.Preko add or remove program
2.If you added program icons gor get right there is an uninstall get right item
3.From the command line(DOS prompt) you may run:GETRIGHT/UNINSTALL
Sta daje da se radi :roll:
 
Izgleda je problem u tome što Get Right ima neki " click monitoring" modul koji radi non-stop, čak i kad je glavni program isključen.
Probaj da otvoriš Task Manager (Ctrl Alt Delete), pronađeš taj modul i stopiraš ga (sa End Process) i zatim pokušaj deinstalirati Get Right u Add/Remove Programs. Naravno, ako Get Right ima još neki proces koji stalno radi, kill-ni i njega pre deinstalacije.
 
mozda je aktivan - ako je u toolbaru desni klik na njegovu ikonu pa exit. Ako ni to ne pomogne izbrisi ga rucno:
1. Nadji program u Program Files (prethodno isprazni Recycle Bin) > levi klik na njega pa ga prevuci u Recycle Bin da bi ga celog izbrisao.
2. Onda desni klik na Start > Properties > izaberi Classis (ako je XP) > Advanced Start menu Folder i obrisi ga.
3. U search upisi ime programa pa ga brisi gde god da ga nadje
3. Start > run > regedit pa u HKEY_LOCAL_ MACHINE/ Software/ Microsoft/ Windows/ Current Version/ Uninstall obrisi key sa imenom tog programa ili Start > Run > regedit > Ctrl+F > ukucaj ime programa > kad nadje Delete sve dok ne kaze da je zavrsio
 
Andreavk:
mozda je aktivan - ako je u toolbaru desni klik na njegovu ikonu pa exit. Ako ni to ne pomogne izbrisi ga rucno:
1. Nadji program u Program Files (prethodno isprazni Recycle Bin) > levi klik na njega pa ga prevuci u Recycle Bin da bi ga celog izbrisao.
2. Onda desni klik na Start > Properties > izaberi Classis (ako je XP) > Advanced Start menu Folder i obrisi ga.
3. U search upisi ime programa pa ga brisi gde god da ga nadje
3. Start > run > regedit pa u HKEY_LOCAL_ MACHINE/ Software/ Microsoft/ Windows/ Current Version/ Uninstall obrisi key sa imenom tog programa ili Start > Run > regedit > Ctrl+F > ukucaj ime programa > kad nadje Delete sve dok ne kaze da je zavrsio


ANDREA neznam sta da ti kazem ali stvarno si genije.Uspeo sam da ga izbrisem, mada prevlacenje foldera u korpu nije uspelo.Ali zato ovo ostalo ga je unistilo.Hvala ti na pomoci i stvarno si srce :wink:
P.S Naravno hvala i ostalima
 
Opet ja.Recite mi jos samo ovo.Kako da ga obrisem iz program filesa posto mi pri brisanju prijavljuje sledeci tekst: Cannot delete xx2gr dll.Acces is denaided.Make sure the disk is not full or write protected and that the files is not currently in use
HVALA
 

Back
Top