pomoc

dvoje

Obećava
Poruka
88
Imam sitan problemcic. Kompjuter mi se ponekad resetuje prilikom pustanja igrica.Tokom gledanja hilmova, ili nrkih drugih radnji radi normalno ali kod igrica CAP.
Drugo pitanje je ima li neko negativno iskustvo sa servis-pakom.Mozda bi mi instalacija istog resila problem ali se bojim da nesto dodatno ne zezne. Zahvaljujem unapred
 
Sad, moguce je da je i hardverski problem. Ono sto mozes da uradis je sledece:
Instaliraj najnoviji directX
Proveri kakvo ti je stanje u kucistu (prasina, temperatura i sl)
probaj da otkacis nekog potrosaca sa napajanja koji trenutno ne koristis( neke uredjaje koji se napajaju preko USB porta, cd/dvd uredjaj i sl., mozda ovo mozes prvo da uradis pre instalacije directx-a)
i konacno reinstaliraj drajver za graficku.
Jeste malo vise posla, ali tek posle toga ces moci da vidis detaljnije sta moze da bude sa tvojim racunarom. Ovako je nagadjanje. Mozes napravis "ghost" te primarne particije (pod uslovom da imas bar jos jednu dovoljno veliku da mozes da strpas "sliku" primarne particije), pa posle toga eksperimentisi koliko hoces. U svakom slucaju kasnije vratis snimljeno stanje i za par minuta si tu gde si i bio.
 
Ja sam za igranje napravio posebnu particiju, sa svojim OS-om. Isntalirao sam samo igre, directX i drajvere. Iz čistog razloga da sprečim takve probleme kao kod tebe.
 
@ dvoje: NEMOJ UBUDUCE DA STAVLJAS TAKVE NASLOVE PORUKA!!!! STA TI ZNACI SAMO "POMOC" - ODMAH U NASLOVU STAVI KRATAK OPIS PROBLEMA!!!!

Pozdrav :wink:
 
Hvala svima, samo moram da zamolim za neka pojasnjenja. Pretpostavljam da "particija" znaci otvaranje virtualnog hard-diska.Ako je to-to, prilikom instalacije pise da mogu time da ostetim windows. Kakva su vasa iskustva ?
Sto se tice naslova teme-kritika prihvacena i uvazena
 
Imam problem i molio bih Vas za pomoc.
Ponekad, bez ikakvog pravila kada iskljucujem racunar on se resetuje bas kao da sam ga resetovao a ne iskljucio. Mozda bi neko od Vas mogao da mi pomogne da resim problem.Koristim XP SP1, nVidia 4, Maxtor 30gb. Matsonic ms8137c+, 512mb, LG RW 52x24x52... Pokusao sam da update-jem BIOS, reinstaliram operativno sistem ali bezuspesno. Pomoc... molim... :roll:

Veliki hvala... :)
 

Back
Top