serious error

Justhappyface

Početnik
Poruka
26
Moze li neko da mi objasni sta znaci kad se racunar sam restartuje i pri tome se pojavi obavestenje da se sistem oporavlja od ozbiljne greske? Error Guard mi je nasao 240 problema koje treba resiti, koliko je to ozbiljno?
Napominjem da sam amater u svemu ovome...
Hvala
 
Hvala ti na odgovoru, ne pojavljuje mi se nista nego se iznenada restartuje i tek posto se sam ponovo pokrene iskoci dijalog, znaci restart bez upozorenja.
Inace koristim antivirus Avast, znam da nije neki poznat, ali me dobro sluzi, a skenirala sam sve preko Pande i PCcilina, nema nista! Jel mi mozes reci nesto o tom ErrorGuardu, posle svega sto sam navela povezao me sa sajtom ErrorGuarda i pitao da downloadujem program za proveru gresaka...
Izvini ako gnjavim...
 
Pa nemora biti virus, može to da bude bilo šta, a 'serious error' se pojavljuje zato jer windows nije ugašen/restartovan na pravilan način.
Jedno pitanje, jel ti se to restartuje isključivo u igricama?
 
Za pocetak---desni klik na C:-->Properties-->Tools-->Error Checking-->Check Now--Pa stikliraj "Automatic Fix File Sistem Error" pa start...To mozes i za ostale particije da uradish...Kada se zavrshi ( netraje dugo ) restartuj pa javi ako se opet pojavljuju greshke.
Napominjem da ce ovo navedeno mozda reshiti neke probleme....


STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA
 
a sto se tice samoresetovanja, to mozes da islkjucis na sledeci nacin:
start>settings>control panel>system properties>advaced
pa u 'start up and recovery' settings, i onda iskljucis automatically restart :)
 

Back
Top