Devojke volite li Klasiku ili ne VS. DSDS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam protiv ekipa... sektašenja i sl. na forumu!!!
To nikada nije izašlo na dobro.
Uvek neki sukobi...čim se neko nekom zameri iz "ekipe" počne neviđena pljuvačina razvlačenje po forumu i sl.
Iz neke lojalnosti ljudi ne reaguju iako je očigledno da to što neko iz "ekipe" piše ne stoji,javlja se pristrasnost,gubi se objektivnost i sl. gluposti
mrzi me da pišem dalje...he he he
Ajde bre oslobodite te se toga, filozfije čopora...
 
littlefoot:
Ne znam koliko poznajete ljude koji su doskora harali ovim prostorom? Sada su ih samo na ovim prostorima zamenuli novi.
Obe ekipe su "bezobrazne" , samo me zanima kako doživljavate jedne i kako druge.
Pokretačke sile prve ekipe je ekstra žena, druge matori pevac.- moje lično mišljenje

mislim da je najbolje da ih spojimo :wink:

p.s. ne mislim na ekstra ženu i matorog pevca :wink:
 
ekipe tj.
mrzim glupe srpske fazone bre....samo da se obrazuje kruzok...
bila to partija...bio to club ...disco....ekipa "svesno u desno"....duvachki orkestar...ne volim chopore...mrzim shakale...itd...

recimo ovako.....shto je gomila veca...svaki pojedninac u njoj pochinje da vazi za jednu sivu celiju....ako je gomila od 100 ljudi..to je 100 sivih celija...a sa 100 sivih celija ne mozesh ni bulju obrisati, zato shto je nisi svestan....
eto..najbolji primer za to je shto me niko od njih nece poljubiti u ljubicu...za to je potrebno preko 500 sivih :wink:
 
goodday:
ekipe tj.
mrzim glupe srpske fazone bre....samo da se obrazuje kruzok...
bila to partija...bio to club ...disco....ekipa "svesno u desno"....duvachki orkestar...ne volim chopore...mrzim shakale...itd...

recimo ovako.....shto je gomila veca...svaki pojedninac u njoj pochinje da vazi za jednu sivu celiju....ako je gomila od 100 ljudi..to je 100 sivih celija...a sa 100 sivih celija ne mozesh ni bulju obrisati, zato shto je nisi svestan....
eto..najbolji primer za to je shto me niko od njih nece poljubiti u ljubicu...za to je potrebno preko 500 sivih :wink:


Ma ti si skroz u nekom 10tom svetu. Gde si ti video u današnjem svetu toliku skupinu ljudi na gomili?
Ja govorim o ekipicama. Kružooku prijatelja.

I bar sam zaslužila da pričaš sa mnom sa više poštovanja. Bar zato što sam starija! Očigledno si promašio temu i ako ne možeš sa nama da analiziraš ovaj fenomen, ja te molim da napustiš ovaj kružook.
 
vd:
littlefoot:
Znači, našli se ljudi i to na netu. Svako ima svoje potrebe i naravno koriste priliku da to online ižive. Neko sa golišavim slikama, neko sa mačo pričama.
Koja vam se ekipa čini jačom?

mislim da je poređenje nepotrebno , svako je dobar ( ili odličan ) na svoj način .
p.s. moram priznati da i meni nedostaje DSDS i ekipa .
:wink:
Ma tu smo, ali radimo u "trojkama" :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top