Genitalni herpes bez simptoma?

ruža555

Početnik
Poruka
1
Pozdrav svima!
Ostala sam u čudu kada mi je gin. rekla da imam gen.herpes a u braku sam 3 godine i pre 7 meseci sam se porodila. U supruga imam totalno poverenje i sigurna sam da nije švrljao. Simptomi su jako blagi, skoro da ni ne osećam ništa dole, ali eto neka bubuljica na malim usminama je tu. Bez temperature i sl.
Da li je moguće da je virus mirovao svo ovo vreme i da se tek sada aktivirao? Dr. mi kaže da je to zbog pada imuniteta, stres i neispavanost, ali ja sam bila i u gorem stanju pogotovo za vreme ispita, a o trudnoći da i ne pričam: imala sam prehladu bar 5 puta.
Da li je neko imao slično iskustvo? Unapred hvala na odgovorima!
 
Pozdrav

Meni je genitalni herpes prenela jedna devojka pre tri godine. Dva dana nakon nezasticenog odnosa, pojavili su mi se plikovi. Obicno se pojavljuju 2 do 14 dana nakon sto virus dospe u organizam, ali ne mora da znaci. Posle toga mi se nijednom nije javio. Inaktivan je unutra skriven. Valjda imam jak imunitet. Ima ljudi koji su nosioci genitalnog herpesa, ali i ne znaju jer se ne jave plikovi, a oni ga mogu prenositi na druge. Tako da je vrlo moguce da duzi period imas herpes, ali se sada aktivirao. Pozdrav
 

Back
Top