NOSIM NAOCARE!!!

Sta fali naocarima? :o Ja ih nosim vec dve godine i obozavam ih.Ma vazno je da se otarasis kompleksa i onog "samo streberi nose naocare bla bla bla...".Sem toga bolje da ih nosis nego da se lomis svaki put kad izadjes na ulicu.
 
meni se naocare nikada nisu svidjale, tako da ako imas isti problem stavi sociva. ona su mnogo prakticnija brzo se naviknes i potpuno zaboravis da ih imas. uz to su i za korekciju vida delotvornija od naocara
 
snaja88:
Pitanje kao i za protezu-sta mislite ako neko nosi naocare?Ja bi trebalo da ih nosim 2-3 godine,a vec 1,5 je prosla...
Kako kome stoje :?
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
zovem se jovana 87' nosim naocare i osecam se ocajno.Cesto placem jer me u skoli nazivaju coravom i pevaju mi:'dugo nisam djozluke brisala od prasine....
 
sunrise:
jovana devic-bela crkva:
zovem se jovana 87' nosim naocare i osecam se ocajno.Cesto placem jer me u skoli nazivaju coravom i pevaju mi:'dugo nisam djozluke brisala od prasine....
sta ti pevaju Joko? hmmmm... ma znas sta ko ih *ebe... danas je bas cool nositi naocare, cak neki kupuju one bez dioptrije cisto da bi bili u fazonu... tako ti uzivkaj nosi naocare da bi ti se ispravio vid i cooliraj pile.. poz za tebe.. :wink:
MA BOLI TE UVO I MENE ZEZAJU STO SAM SECERAS I STO POMALO SUSKAM PA IH JA SVE JBM U ZDRAV MOZAK. A AKO TE BUDU JOS DIRALI IMACE POSLA SAMNOM 8)
 
jovana devic-bela crkva:
zovem se jovana 87' nosim naocare i osecam se ocajno.Cesto placem jer me u skoli nazivaju coravom i pevaju mi:'dugo nisam djozluke brisala od prasine....
I meni su to pre pevali i zvali me corava(u osnovnoj).Ali posto mene ne zanima misljenje drugih(osim bliskih i dobrih prijatelja,sto oni sigurno nisu bili)meni je lako da ih isCOOLiram i ne obracam paznju.To je verovatno jer sam Jarac/nemoguce Tvrdoglava>
Molim te,ne moj ni ti obracati paznju na njih,zajebavaj ih zbog neke njihove mane.Znaj da niko ni je savrsen,i da uvek mozes nekom naci manu kad je vec takav prema tebi!
RESPECT ME!
 
drugo,cvike su cool,veruj mi ako ti odises samopouzdanjem,izgled se mijenja!To znam mnogo dobrih riba sa cvikama koje su cool!i frajera.A sto rece ovaj ti sto te zezaju rade to iz sopstvene nesigurnosti.Pozdrav,
a za onog secerasa:Zar nije malo zestoka psovka" **** te u zdrav mozak!!!"?***** vam psovke pa de malo ljudi kulture!A u pizdu materinu!!!
 
ZOVEM SE JOVANA DEVIC IZ BELE CRKVE SAM 87'NOSIM NAOCARE I TO MI MNOGO MUKE STVARA!SVI ME ZEZAJU CORAVA,CORO A MENE TO JAKO POGADJA!TO JE ODVRATNO,NE ZELIM TO NI NAJGOREM NEPRIJATELJU!
 
]
snaja88:
Pitanje kao i za protezu-sta mislite ako neko nosi naocare?Ja bi trebalo da ih nosim 2-3 godine,a vec 1,5 je prosla...[/quote
8) :lol: Nosis naocare pa sta,samo nadji oblik koji ti lepo stoji i to je to!Imam drugaricu koja nosi naocare,zovu je corava,teglasica...meni je jako zao zbog toga.Sada ce da stavi sociva,mozda bi it mogla isto to da uradis.
 

Back
Top