Stilizacija grba i zastave Srbije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta govoris to pobogu covece!!?? verovatno si jos jedan "zaguljen napaljen tip bez ikakvih argumenata" koji se drznuo da napadne grujicevu svetinju. Pa moramo imati poverenja u nase cestite i podmitljive ljude od struke

Dzaba ti to. A licni napadi su vam komunjarski komicni.

Ja bih Grujicu savjetovao da cim mu otkrijemo vasa imena da vas sve tuzi do poslednjeg posle izbora. Imace veliku pomoc pri tome.
 
Predlog broj 5

grb2-1.jpg

Hej, Lima, ovde obavezno ovaj natpis "Beli orlovi" da bude zlatne boje! Mislim da će biti mnogo bolje... :)

Osim toga, ako dozvoliš, preporučio bih ti da zameniš boje ovom velikom krstu sa kružnicom i pozadini - krst da bude crven a pozadina bela. Imam osećaj da će to da bude pogodak... :D
 
Hej, Lima, ovde obavezno ovaj natpis "Beli orlovi" da bude zlatne boje! Mislim da će biti mnogo bolje... :)

Osim toga, ako dozvoliš, preporučio bih ti da zameniš boje ovom velikom krstu sa kružnicom i pozadini - krst da bude crven a pozadina bela. Imam osećaj da će to da bude pogodak... :D

Nema svrhe bratac... glasanje je već počelo, a trenutno vodi ova verzija... :D j-bg, to sam na brzaka nešto sklepao, čisto da pomognem ljudima iz navijačke grupe "Beli orlovi"...

423409_2940044817198_1143487498_32199268_887172747_n.jpg
 
Dzaba ti to. A licni napadi su vam komunjarski komicni.

Ja bih Grujicu savjetovao da cim mu otkrijemo vasa imena da vas sve tuzi do poslednjeg posle izbora. Imace veliku pomoc pri tome.

eee a da neces mozda ti da mu pomognes u tome hehe i dobro si rekao posle izbora a kako mi se cini kad oni prodju pakovace gruja zajedno sa svojim kakaduom negde na karibe ;)
 
Poslednja izmena:
Ако бисмо нов блазон ово је право решење:
čiča perin grb copy.jpg


Да нагласим да је круна немањићка као са слике горе само украшена порфиром.

Још само да се убаце кринови и то је то.

Грб је наравно дводелни, а уметнути штит (4С) са круном иде на заставу.

То је овај орао са одежде краља Петра:
grb kralja petra.jpg


А исти блазон, само другачији емблазон:
neka konstrukcija.jpg


Ша кажете? :D
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top