Stilizacija grba i zastave Srbije?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

А ти немаш везе са хералдиком. По теби би овако нешто требали да усвојимо?

Coat_of_arms_of_Bosnia_and_Herzegovina_1998-2001.svg

Meni je KOMICNO da grb u sebi nosi DVOGLAVOG ORLA koji je simbol IMPERIJALIZMA i HEGEMONIZMA, da nosi krunu iako Srbija odavno nije kraljevina niti ce ikada vise biti, da nosi 4 S koja su u totalnm RAZVODU sa 21. vekom i demokratskim okvirima...

Smejurija od grba....
 
Pogledajte ovo ljudi moji... zaštitnik gradjana postavio na sajtu "NEPOSTOJEĆU VERZIJU" grba koji je nastao upravo ovde na krstarici tj. ja sam ga uradio za diskusiju o tzv. novom grbu...

Grb je kombinacija zvaničnog srpskog grba i grba bivše SRJ... http://www.ombudsman.rs/

capture-20120129-010209-1.png



158409_82526326_grb%20srbije%20by%20koska%20-%20srj.jpg











Ух човече, па ови су стварно одлијепили...невиђено и скандалозно!





.
 
Meni je KOMICNO da grb u sebi nosi DVOGLAVOG ORLA koji je simbol IMPERIJALIZMA i HEGEMONIZMA, da nosi krunu iako Srbija odavno nije kraljevina niti ce ikada vise biti, da nosi 4 S koja su u totalnm RAZVODU sa 21. vekom i demokratskim okvirima...

Smejurija od grba....

Никад не реци никад. Сви велики народи љубоморно чувају своју хералдичку традицију и старају се за њен државно-правни континуитет. Круна потиче из монархистичког наследства, али јој је значење универзално, јер симболизује суверенитет (који се истина данас лако може довести у питање)... Не видим зашто су часни крст и оцила у разводу са XXI веком?

Кад се не слажеш, кажи како би по теби требао да изгледа грб Србије? z:)
 
ljudi moji odvratan mi je ovaj papagaj gledao sam bas juce na mecu dejvis kupa svi navijaci imaju zastave sa SRPSKIM grbom jedino ona zvanicna na jarbolu je sa ovom papagajcinom. Odvratan je ODVRATAN kljunovi su tako debilni da nije tuzno bilo bi mi smesno samo se nadam da ce se vratiti onaj "stari" uz svo postovanje prema gosn Grujicu i kompaniji nikad necu moci da prihvatim taj grb kao svoj
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top