MTV unplugged

infidel

Domaćin
Poruka
3.051
Sta mislite o MTV unplugged-u?
Proslo je vise od deset godina od kada su snimane ove emisije(sa dobrim muzicarima), ali muzika koja je onda svirana i dalje traje.
Koji je vas omiljeni MTV unplugged?
Vasa omiljena pesma?
 
Eh, to su bila vremena kada se na MTV-ju moglo videti i cuti i nesto van crnog...

Omiljeni Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Pearl Jam, Bjork...
Mada, moram da priznam da su i Duran Duran imali fantastican nastup...
Ma fejvr je Bruce Drvoseca Springstin, koji je morao da se usteka u struju, ccc...
Omiljena pesma, hm, Porch... I Violently Happy...
...lovely...
 
infidel:
Sta mislite o MTV unplugged-u?
Proslo je vise od deset godina od kada su snimane ove emisije(sa dobrim muzicarima), ali muzika koja je onda svirana i dalje traje.
Koji je vas omiljeni MTV unplugged?
Vasa omiljena pesma?

...ma pusti temu... :wink:
...srecan ti rodjendan... :) :) :)
 
Moon Child:
ja sam samo taj cula.valjda. :?
ma i Pearl Jam si najverovatnije :pPp i da, REM mozda :?
meni je mlogo slatko kad Edi vrti glavom i peva Jeremy :oops: ;) 8)
sta god...
sto se NIRVANINog tice... da li ste gledali ceo? jaoooo... faca pred kraj, kada peva ~Where Did Ypu Sleep Last Night... jaoooooooo... oci bre, oci!... strasno... :shock:
 
pa to je bilo samo godinu dana prije njegove smrti (dakle 1993.) a i sami sigurno znate da je to jedna od njegovih najtezih godina kada je droga u pitanju, tu je bio totalno, ali totalno zavisan od heroina... uz to, on je pred MTV unplugged bio uzasno istraumiran, plasio se da nece sve ispasti kako treba, cak je i trazio od Finertyjeve (ona je radila za MTV) da namjesti da u prvom redu sjede svi oni koji ga vole. Pitao je hoce li mu publika aplaudirati i ako ne bude dobro svirao...
Ufff, a sto se ociju tice... jeste da su mu oci bile zakrvavljene, ali, ipak, on je imao naaaajljepse plaaaveee oci... ufffff :oops: :oops: :oops: :wink:
 
helena_LP-freak:
pa to je bilo samo godinu dana prije njegove smrti (dakle 1993.) a i sami sigurno znate da je to jedna od njegovih najtezih godina kada je droga u pitanju, tu je bio totalno, ali totalno zavisan od heroina... uz to, on je pred MTV unplugged bio uzasno istraumiran, plasio se da nece sve ispasti kako treba, cak je i trazio od Finertyjeve (ona je radila za MTV) da namjesti da u prvom redu sjede svi oni koji ga vole. Pitao je hoce li mu publika aplaudirati i ako ne bude dobro svirao...
Ufff, a sto se ociju tice... jeste da su mu oci bile zakrvavljene, ali, ipak, on je imao naaaajljepse plaaaveee oci... ufffff :oops: :oops: :oops: :wink:
uf, mi def ne pricamo o istome... :roll: oci su mu bile sasvim normalne... zakrvavljene? i taj strah da sve ispadne kako treba... bah, stalno se on tripovao tako... ): hteo je da bude sto vise sveca tada... 'kao na sahrani', njegove reci...
elem, da se ne pogubim previse... ono o cemu sam ja pricala...
na kraju Unplugged~a... kada peva kraj ~Where Did You Sleep Last Night... kada svi stanu za tren, a on pocinje da peva bez pratnje... kada kaze ~I would shiver...~ i onda zastane, otvori oci za tren... onako sirom... jao, kako je to ludo... i nastavi ~the whole night through...~
toliko o tome...
 
ma znam na sta si ti mislila :wink: nego kad spomenu oci, meni pade na pamet da dodam i ovo... a kao sto rekoh, on je imao taaakoooo diiivneeee oci da se ja odushevim svaki put kada vidim neku sliku... a ja sam gledala unplugged samo 2 puta, i meni se cini da su mu bila zakrvavljene oci... svejedno, gledala sam to ima vise od godinu dana... pa mozda i grijesim... nisam nigdje mogla da nadjem CD, ovde u CG nema toga bas puno... :cry: inace, jedan moj drug iz razreda ima potpuno iste oci, i ja mu onda stalno govorim da ima iste oci kao Kurt, ali on je metalac, ne voli Nirvanu, ali sta se moze... Nego, toliko od mene... PoZzZ
P. S. Bleach, pa bwe nemoj da se ljutis, nisam mislila nista loshe :cry: :wink:
 
helena_LP-freak:
a kao sto rekoh, on je imao taaakoooo diiivneeee oci da se ja odushevim svaki put kada vidim neku sliku...
aha... znam...
ja sam gledala mnogo puta Unplugged, ne bas skoro... ali, u svakom slucaju, ta scena se ne zaboravlja... mislim na ono o cemu pricam sve vreme (: sa kraja... (8
ma imao je lude oci... bas kao more... bah...
na nekim slikama su tako savrseno zelene :pPp kad polude boje... (: na kraju krajeva, imao je totalno lude neprirodno plave oci...

helena_LP-freak:
P. S. Bleach, pa bwe nemoj da se ljutis, nisam mislila nista loshe :cry: :wink:
jaooo... m ne, ne ljutim se... izvini ako si me pogresno shvatila... ):
nisam se ljutila... uf, mozda sam bila malo gruba? ): izvini...
samo opusteno ;) nisam ni ja nista lose mislila... (: samo forumski razmenjujemo misljenja... 8)
:pPp
 
Setite se najboljeg Unplugged ikada odrzanog.

Paul Stanley - vocal, guitar
Gene Simmons - bass,vocal
Bruce Kulick & Ace Frehley - guitars
Eric Singer & Peter Criss - drums

1996 godine kada su KISS bez make up naravno uradili tehnicki savrsen koncert,koji je ostao neprevazidjen pogotovo sto su se pojavili i bivsi clanovi KISS Frehley i Criss.
Poslusajte kako su izveli "Deuce", "World Without Heroes" "Domino"......
 

Back
Top