Turisticki menadzment
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Turisticki menadzment

1234
    Guest

Podrazumevano Turisticki menadzment

Molim da mi neko odgovori na kojem drzavnom fakultetu u Ns. ili Bg. ima smer za menadzment u turizmu? koji je sajt,koliko je potrebno bodova,sta se polaze,program....Nije hitno ali je preko potrebno.hvala

Hristina
    Guest

Podrazumevano

Ajde posto ti niko nije odgovorio ja cu.Imas smer turisticki i hotelijerski menadzment na singidunumu,to ti je u danijelovoj 37.Raspitaj se.Polaze se test opste kulture.Nemoj da te to plasi jer je test super i nikad laksi.

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

da, ali decko(devojka) je pitao za drzavni fakultet... Singidunum je privatni...

1234
    Guest

Podrazumevano

bas tako...zanimaju me drzavni fakulteti jer necu da si kupim diplomu vec da je posteno zasluzim.

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Citat Original postavio 1234
    bas tako...zanimaju me drzavni fakulteti jer necu da si kupim diplomu vec da je posteno zasluzim.
    e, to ti je sada VRLO diskutabilno... :?

Hristina
    Guest

Podrazumevano

Hmmm,doboro...ali pre ces je kupiti na drzavnom...

Početnik
    Učlanjen
    30.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Turisticki menadzment

Molim da mi neko odgovori na kojem drzavnom fakultetu u Ns. ili Bg. ima smer za menadzment u turizmu? koji je sajt,koliko je potrebno bodova,sta se polaze,program....Nije hitno ali je preko potrebno.hvala
    Menadzment za turizam i hotelijerstvo postoji na PMF-u u Novom Sadu,odsek geografija.Kad sam ja upisavala bio je drugaciji program,tako da ti je najbolje da se kod njih raspitas.Ne znam tacno sajt,otidji na Google,upisi PMF-Novi Sad.ako se jos uvek polaze isto onda je to geografija iz svih godina u gimnaziji,kao i turisticka geografija iz srednje turisticke.
    Imas i na Visoj poslovnoj u NS-u ovaj smer.E sad,ne znam odakle si......Pozdrav! :wink: 8)

Obećava
    Učlanjen
    09.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

mogu ti samo reci da je dokazana stvar da je na drzavnim fakultetima veliki broj ispita placen prema tome apsurdno je uopste porediti drzavni i privatni fax kada govorimo o tome... a sto se tice turizma i hotelijerstva.... pa ne znam sta da ti kazem sem da sam ja na prvoj godini tamo... po pricama znam da je u NS sve vise geografija nego menadzment za tur i hot. ali zavisi sta vise volis tj. odes u NS pa onda u Danijelovu u BG i vidis kako ti sve izgleda... startujes par likova i pitas ih da ti kazu nesto ali realno (premda ce svako hvaliti svoje) i onda sednes i razmislis.... na mom faxu placas da ucis a svi uslovi za ucenje su maksimalno obezbedjeni... sve ima svoju cenu... ali bez ucenja u svakom slucaju nista neces postici!!! smoran mi je komentar ali koristan...

Slične teme

1. turisticki forum
    Autor u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.09.2010., 19:40
  2. Turistički bum u Hrvatskoj
    Autor _Anica_ u forumu Politika
    Odgovora: 231
    Poslednja poruka: 02.08.2007., 04:56
  3. Turistički CD vodiči
    Autor kalifornija u forumu Putovanja
    Odgovora: 1