da li ce biti rezultata? please odgovorite!

baby cool

Početnik
Poruka
41
evo ovako: vec par nedelja radim vezbe kod kuce svaki dan, pa me zanima da li sam na dobrom putu...

svaki ili svaki drugi dan sam na kucnom steperu oko 30-40 minuta, to mi je kao kardio trening.
onda 200 trbusnjaka (2 x 100), vezbe za ruke (sa tegovima od po 3 kg), i vezbe za noge (sa tegovima od po 1,2 kg). :)

sve skupa oko sat vremena vezbanja svaki dan plus steper svaki ili svaki drugi dan. je l' vama to zvuci dobro, posto mi je jedan drug rekao da ne bi trebalo da treniram istu grupu misica svaki dan, i kao 200 trbusnjaka je previse...?
 
da ne treba svaka grupa misica svaki dan... to stoji, jer misicima treba odmor koliko i trening...

sto se tice trbusnjaka, to zavisi od osobe... ako ti osecas da mozes vise od 200, onda bi svakako i trebala da radis vise...

sto se tice tajminga, sat vremena ti je taman koliko ti i treba...

:wink:
 
baby cool:
evo ovako: vec par nedelja radim vezbe kod kuce svaki dan, pa me zanima da li sam na dobrom putu...

svaki ili svaki drugi dan sam na kucnom steperu oko 30-40 minuta, to mi je kao kardio trening.
onda 200 trbusnjaka (2 x 100), vezbe za ruke (sa tegovima od po 3 kg), i vezbe za noge (sa tegovima od po 1,2 kg). :)

sve skupa oko sat vremena vezbanja svaki dan plus steper svaki ili svaki drugi dan. je l' vama to zvuci dobro, posto mi je jedan drug rekao da ne bi trebalo da treniram istu grupu misica svaki dan, i kao 200 trbusnjaka je previse...?
Radi bas tako kao sto si rekla i bice dobro.Sto se tice treniranja istih grupa misica svaki dan to kod tebe nevazi jer su vezbice i kilaze koje dizes manje vise rekreativne tako da radi sve odjednom,a trbusnjaci... nista nije previse ako mozes 8)
 
Ako radis vezbe za noge sa tom tezinom postoji mogucnost povrede zglobova,kolena t.j ako radis na steperu ili trcis ta tezina nije preporucljiva.Za ruke takodje mozes raditi sa manjom tezinom ali vise ponavljanja licno mislim da je to puno za zene ako ne zelis masu.Ja radim sa malim tegovima od 1,5 i super su rezultati :)
 
baby cool:
evo ovako: vec par nedelja radim vezbe kod kuce svaki dan, pa me zanima da li sam na dobrom putu...

svaki ili svaki drugi dan sam na kucnom steperu oko 30-40 minuta, to mi je kao kardio trening.
onda 200 trbusnjaka (2 x 100), vezbe za ruke (sa tegovima od po 3 kg), i vezbe za noge (sa tegovima od po 1,2 kg). :)

sve skupa oko sat vremena vezbanja svaki dan plus steper svaki ili svaki drugi dan. je l' vama to zvuci dobro, posto mi je jedan drug rekao da ne bi trebalo da treniram istu grupu misica svaki dan, i kao 200 trbusnjaka je previse...?
:!: praviš mnogo grešaka :?:
 

Back
Top