Zakukuljeno,zamumuljeno
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Zakukuljeno,zamumuljeno

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Zakukuljeno,zamumuljeno

Svasta se desava ovih dana....opet sam upao u jednu komplikovanu situaciju,mozda s jedne strane bezizlaznu,a mozda i bezazlenu,ali verovatnije je ovo prvo da ce se sve zavrsiti sa posledicama i po mene i po druge.....ne mogu da verujem sebi da trazim od vas ne resenje te situacije nego ,eto ne znam ni ja,neki komentar svega toga,....valjda najbolje zna onaj koga ne poznajes....evo o cemu se radi....moj kolega ima devojku s kojom je u vezi ,kako da kazem,relativno dugo,zove se Suza...medjutim,on ima i jednu devojku koju vidja “s vremena na vreme”,Ivanu,koja zna da on ima devojku,ali se pravi da joj to ne smeta,valjda misli da ce ga vremenom osvojiti samo za sebe....sustina je sledeca..Suza upada u kafic bas kad je moj kolega bio sa Ivanom,i ovaj onako zbunjen kaze da mu je to rodjaka,i sto je najlepse njih dve se taj dan bas lepo ispricaju,skoro se sprijatelje...nista ne bi bilo zanimljivo da Suza,koja mene bas gotivi,nije napala kolegu da spoji Ivanu i mene...i ja i on smo vrdali koliko smo mogli,ja sam se vadio da muvam neku drugu,da mi se Ivana ne svidja,i tako sve dok dok Suza nije organizovala izlazak u “cetvorku” ....
    I tako nas cetvoro zavrsismo u jednom baru,neveseliju i zbunjeniju druzinu nisam odavno video....totalno neprijatna situacija za sve osim za Suzu....ona se ubi da spoji mene i Ivanu....svi pokusavamo na silu da budemo opusteni....meni je u pocetku bilo neprijatno,ali kasnije zakljucih da je bolje da se malo sprdam sa njima,cisto da ne propadne vece....posle nekoliko pica i ostali se opustise i nije propalo vece,ali sto sam duze pricao sa Ivanom sve me vise privlacila....koliko god sam sebe ubedjivao da batalim flert s njom,sve me vise neka sila terala da je muvam....na kraju kolega ode da isprati Suzu kuci,ja i Ivana ostadosmo da popijemo jos po jedno pice...to jedno pice se pretvorilo u razgovor do cetiri ujutru..nikada u zivotu nisam sreo devojku s kojom imam toliko zajednickih tema,gde ne postoji ona neprijatna tisina,kada nemas pojma sta vise da pricas pa pricas bezveze samo da nije tisina....sa Ivanom ta tisina nije postojala...nismo vise pominjali ni kolegu ni Suzu....glavna tema smo bili ona i ja....u jednom trenutku smo se poljubili...kad sam skontao sta ce da bude skocio sam ko poparen...ispratio je kuci i bukvalno pobegao od nje....i jos razmisljam sta dalje...da li je moralno preoteti kolegi koji vara svoju devojku zensku,....da li je ona vredna svega toga,kad je u stanju da svari sve to sto se desava mirne glave...prvi put pojma nemam sta da se radi....a mislim da je najbolje nista ne preduzimati...kolega je svetinja...devojaka ima na sve strane...valjda sam u pravu...

Aktivan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Pa ako je ona njemu bila kres sema...zasto bi se ljutio

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano nije svejedno

All e prijatelju nemoj to više da nam radiš . tek sam iz ovog teksta shvatio koliko si ti u stvari jedna nežna i ranjiva duša .... :wink:

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

Suprotno - kolega ima koliko hoces, promeni posao..., a devojaka sa kojim se uklapas...?

Moze i ovako: ko ga ye8e (sa velikim 'Y'), na koliko stolica sedi, sta bi on...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano

Nije to nista strasno! Ako ne verujes, pitaj mog kuma... On mi je jednom, skinuo ribu i nista mu se nije desilo.
    Jedino sto sam ja malo plakao...

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Shta ti razbijash glavu, na njoj je. Ti si slobodan, ona ne, i dok to ne reshi..

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano hm???

zanimljivo pitanje! moj savet je da ti lepo porazgovaras sa kolegom i njom. cisto da se zna koliko su tu umesana i njihova osecanja. e ako je vidjenje bilo cisto radi sexa... joj za*ebano. pazi, ne znam da li ti sa tom devojkom vidis sebe u buducnosti ili bi i ti cisto malo da se poigras. mada.. kazes da imas osecaj da ste se pronasli. a u krajnjem slucaju kolega ima devojcicu(kojoj bi mogao vise da se posveti) pa ti udri. ako su se stvorili leptirici u stomaku, samo napred!!! to je to! kolega ce razumeti! valjda??? :? u svakom slucaju... srecno.

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Shizi
    Pa ako je ona njemu bila kres sema...zasto bi se ljutio
    Tacno! Ovo je najpametniji odgovor!

Primećen član
    Učlanjen
    24.07.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ne verujem ja u ovaj tvoj scenario, ali hajde da postavim pitanje:
    Da li si se "trezno" zapitao - da li bi voleo da TVOJA devojka bude ona koja nekima sluzi za povremene kres varijante?
    Da li si toliko slobodouman, ili je ljubav bas toliko slepa? ;-)

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio hanu-mica
    Da li si se "trezno" zapitao - da li bi voleo da TVOJA devojka bude ona koja nekima sluzi za povremene kres varijante?
    Pa mozda hoce da i njemu bude povremena kres shema... :?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

zanima me kakva je devojka ta suza kad se zabavlja s tim kolegom relativno duze vreme i ne zna koga ima od familije?mislim,malo mi nelogicno...hmmm

Početnik
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Kakva divna priča.........

Obećava
    Učlanjen
    25.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Suprotno - kolega ima koliko hoces, promeni posao..., a devojaka sa kojim se uklapas...?

Moze i ovako: ko ga ye8e (sa velikim 'Y'), na koliko stolica sedi, sta bi on...
    Pa mislim da si u pravu! Malo je onih sa kojima se slazemo i veoma ih je tesko naci-i kad ju je vec nasao zasto bi je ostavio!Pogotovo da nekom drugom bude "kres" varijanta!!!!!! :shock:

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

kakve veze ima sto je ona nekom sluzila za "kres" varijantu?
    zar to ne moze i tebi da se desi?
    ALL sreco moja,ako ti devojka pase ne slusaj sta ce ko da ti kaze vec uzivaj.
    drugar ce ti se malo ljutiti ili plakati(sto rece Julijan) ali ce ga proci.
    takav je zivot

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio vecavestica
    kakve veze ima sto je ona nekom sluzila za "kres" varijantu?
    takav je zivot
    Ovo je jedan od boljih odgovora, slazem se :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    24.07.2004.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Citat Original postavio introitus

...kakve veze ima sto je ona nekom sluzila za "kres" varijantu?
    takav je zivot
    DIVNO! A, on ce uz sebe imati umiljatu kres-ovchicu koja okolo pase... Ma, SJAJNO! ;-)

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

DIVNO! A, on ce uz sebe imati umiljatu kres-ovchicu koja okolo pase... Ma, SJAJNO! ;-)

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Citat Original postavio introitus

...kakve veze ima sto je ona nekom sluzila za "kres" varijantu?
    takav je zivot
    mislis?
    nisam bas sigurna da je samo ovcica koja okolo pase?
    uostalom ZASTO TO TEBI toliko smeta ako njemu ne smeta.

Primećen član
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

a jel se iko zapitao sta IVANA hoce??? tj.koga?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio wet look
    a jel se iko zapitao sta IVANA hoce??? tj.koga?

Jesam ja!
    I samo da dodam da mu je kolega supak!

Primećen član
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio chokolada
    I samo da dodam da mu je kolega supak!
    sto jes'-jes' :wink: 8)

Aktivan član Kazanova (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

Bato, ja da sam ti a ti taj tvoj ortak, ovako bih ti rekao:

"sinoc kad si otisao sa Suzom, pricao sam sa Ivanom, jeste dobra riba, alal ti vera, nikad nisam sumnjao u tvoj ukus... medjutim, imam utisak da je ona s tobom samo zbog zezanja. Otkud znam, pa pitala me je, imam li devojku, ja rekoh, ma jok..."

ona: "ni ja decka..."

"u yebote", rekoh joj ja, "koga ti sad zezas"?

Ona ce meni: "pa vidim da su divan par a ja sam visak, zelim decka samo za sebe a ne i da ga delim, pogotovo sada kada sam se upoznala sa Suzom, cura je OK..."

"Znas brate, ne znam sta te zenske misle, ***** im mater kurvinsku, necu da mi se_re ova i mene da pali a tebi udara kajlu, pa posle ja ispadoh kulov i ***** prema tebi, ne znam koliko bi ti dugo s njom... yebiga i ja bih je kresnuo... a ko ne bi? Pa pi_cka mu materina, kome bi je dao, ako ne meni, sta da je neki majmun drpi, e onda bi ti bilo OK a? Sve sam ti ovo rekao, jer vidim da mi se nabacuje, digao mi se celo vece dok sam sa njom razgovarao, svasta mi je padalo na pamet sinoc, ti yebes sada onu Suzu a ja gledam ovu i placem... mogao sam, ali nisam hteo zbog tebe. Prvi put sam pomislio sinoc, bolje da se ne znamo... nego kad sam dobar... 'ajd' sad... a vidim da ona 'oce nekog drugog da nadje... i normalno, ja cu da dr_kam"

Ili tako nekako... ne pominji mu nista za poljubac i ostalo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Kazanova
    Bato, ja da sam ti a ti taj tvoj ortak, ovako bih ti rekao:

"sinoc kad si otisao sa Suzom, pricao sam sa Ivanom, jeste dobra riba, alal ti vera, nikad nisam sumnjao u tvoj ukus... medjutim, imam utisak da je ona s tobom samo zbog zezanja. Otkud znam, pa pitala me je, imam li devojku, ja rekoh, ma jok..."

ona: "ni ja decka..."

"u yebote", rekoh joj ja, "koga ti sad zezas"?

Ona ce meni: "pa vidim da su divan par a ja sam visak, zelim decka samo za sebe a ne i da ga delim, pogotovo sada kada sam se upoznala sa Suzom, cura je OK..."

"Znas brate, ne znam sta te zenske misle, ***** im mater kurvinsku, necu da mi se_re ova i mene da pali a tebi udara kajlu, pa posle ja ispadoh kulov i ***** prema tebi, ne znam koliko bi ti dugo s njom... yebiga i ja bih je kresnuo... a ko ne bi? Pa pi_cka mu materina, kome bi je dao, ako ne meni, sta da je neki majmun drpi, e onda bi ti bilo OK a? Sve sam ti ovo rekao, jer vidim da mi se nabacuje, digao mi se celo vece dok sam sa njom razgovarao, svasta mi je padalo na pamet sinoc, ti yebes sada onu Suzu a ja gledam ovu i placem... mogao sam, ali nisam hteo zbog tebe. Prvi put sam pomislio sinoc, bolje da se ne znamo... nego kad sam dobar... 'ajd' sad... a vidim da ona 'oce nekog drugog da nadje... i normalno, ja cu da dr_kam"

Ili tako nekako... ne pominji mu nista za poljubac i ostalo.
    Uzeo si mi ideju iz mozga :wink: !
    U sustini se slazem samo malo vise sminke ali to je to!
    Cestitamo!
    SKROZ DOBRA PRICA!

All da li ti je to kolega ili ortak i koliko ti je stalo do njegovog prijatteljstva?

Zainteresovan član AllPacino (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ne znam kako to covek moze da bira u koga ce da se zaljubi...striptizeta,kuvarica,doktorka,nevina ili neka "prometna" ,...cisto sumljam da se ljudi zaljubljuju u profesiju devojke...ili se zaljubljuje samo u one jakog morala...jel???..nesto cisto sumljam u takve verzije zaljubljivanja...svaka ima nesto sto te privuce...fizicki izgled ili nesto dublje...uostalom,ovde se ne radi o zaljubljivanju vec o necem drugom...za mene su uvek na prvom mestu bili ortaci pa tek onda devojke...zasto bi neko rizikovao da izgubi nekog koga zna kako dise i sta misli i koji ti je blizi od familije...sa kojim provodis dnevno vise vremena nego sa roditeljima ili bilo kim drugim..zbog neke devojke sa kojom mozda vec sutra neces hteti ni da se pozdravis...to je sto rece onaj u drugoj temi veliki rizik,a malo zadovoljstvo...tu nije u pitanju ona,da li je u pitanju kres shema ili nesto drugo,nije u pitanju ni da li sam zaljubljen u nju,nije u pitanju ni to sto on ima dve devojke,to je njegov problem,svi smo nekada bili u toj situaciji,ni to da li je njemu stalo do nje..ovde je u pitanju rizik da izgubis druga zbog devojke...izdaja,bre...to je nesto sto samo necovek moze da uradi...taman bila u pitanju i neka boginja...

Obećava
    Učlanjen
    16.09.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio AllPacino
    Ne znam kako to covek moze da bira u koga ce da se zaljubi...striptizeta,kuvarica,doktorka,nevina ili neka "prometna" ,...cisto sumljam da se ljudi zaljubljuju u profesiju devojke...ili se zaljubljuje samo u one jakog morala...jel???..nesto cisto sumljam u takve verzije zaljubljivanja...svaka ima nesto sto te privuce...fizicki izgled ili nesto dublje...uostalom,ovde se ne radi o zaljubljivanju vec o necem drugom...za mene su uvek na prvom mestu bili ortaci pa tek onda devojke...zasto bi neko rizikovao da izgubi nekog koga zna kako dise i sta misli i koji ti je blizi od familije...sa kojim provodis dnevno vise vremena nego sa roditeljima ili bilo kim drugim..zbog neke devojke sa kojom mozda vec sutra neces hteti ni da se pozdravis...to je sto rece onaj u drugoj temi veliki rizik,a malo zadovoljstvo...tu nije u pitanju ona,da li je u pitanju kres shema ili nesto drugo,nije u pitanju ni da li sam zaljubljen u nju,nije u pitanju ni to sto on ima dve devojke,to je njegov problem,svi smo nekada bili u toj situaciji,ni to da li je njemu stalo do nje..ovde je u pitanju rizik da izgubis druga zbog devojke...izdaja,bre...to je nesto sto samo necovek moze da uradi...taman bila u pitanju i neka boginja...
    El to tebe sad kao grize savest?!?ili ti za utovar treba odobravanje sirokih narodnih masa?!?ajd prosvetli me

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •