Dečiji biseri

Kad je imao pet godina, moj je brat pitao mamu šta je to sex.Mama se zbunila i uzvratila pitanjem: A šta ti misliš šta je to sex?
On je odgovorio: Ne znam ali Jaroslav (njegov drugar koji je godinu dana stariji od njega) zna ali neće da mi kaže...
 
Ja sam bila jos kulturnija... :lol:
Isla sam sa majkom iz grada... Znam da sam skupljala hrabrost da je pitam,i onda ko iz topa: "Majka,sta je to j.eba.nje?" Ona je samo pocrvenela i rekla da je to vise ne pitam...
A neki covek sto je u tom trenutku prolazio pored crkavao od smeha...

Naravno,posle mi je sve objasnila... :D
 
Moje troje djece(cerke 9 i 8 i sin 4 godine)sjede za stolom i ogovaraju jednu drugaricu koja ima 10 godina i preokupirana je muskarcima i seksom :shock: a inace je za svoj uzrast jako visoka i punacka(da ne kazem debela).Njih dvije imitiraju nju kako namiguje i smijulji se svojim simpatijama koji su stariji od nje po 10-tak godina i kako uvija kukovima kad prolazi pored njih i pocinju da se smiju kao lude a sin sav ozbiljan i zamisljen kaze: "To nije smijesno,to je zalosno"! :lol: :oops:
 
Sin moj rođake je "pobegao" prvi put od kuće kada je imao 3 god.- otišao je kod bake da se igra...Za kaznu su ga istukli i zabranili da izlazi sam na ulicu (žive u mirnom kraju gde deca mogu da se igraju na ulici)
Posle nekoliko meseci opet je pobegao ali došao je kod mene. S vrata je vikao: Ćao došao sam ti! Mama zna da sam kod tebe...
Naravno u sred zime samo u papučicama...shvatila sam da mama nema pojma gde joj je sin ...
 
Sin moje rodake nikako nije voleo da sece nokte, tako da je ona morala to da obavi dok on spava. I jednom prilikom, kada se probudio i video da su mu nokti poseceni vrisnuo je, poceo da place i vikao:
" A sto maaaaaama?! Cime cu se sad cesati?".
Tada je imao 3 godine.
 
he he super ste...


Kad se Kiki igra u našem dvorištu obavezno zatvorim pse u drugo dvorište jer ih se on boji...Jedan kuca non stop laje a drugi maše repom i gleda dete kako se igra.
Jednom me je Kiki pitao: Jel ovaj drugi kuca ne ume da laje???
 
Klinka iz komsiluka:

Sva bitna , dosla je da se pohvali.
Zove me sa vrata posto je prethodno upala u kucu, a jedva dohvati kvaku na vratima , i kaze :

Ona : eeee vidiii (teatralno razvlaci to sto ima na sebi )
Ja : Pa sta ti je to ?
Ona : Znas , mama i tata su mi kupili a i moj bata . A vidi , sve je roze !!! I pantalone i dzemper!!! I cizmice!
Ja: Au bas je lepo. Ali , zar ti to nije trenerka?
Ona: Ma nije, vidis da nema strafte!!! ( i pokazuje prstom bokove)
Ja: A dobro onda. A reci mi kakvo ti je to krzno na cizmama?
Ona: PA OD ZECA !!! ( mrtva ozbiljna)
Ja: A gde raste taj ROZI ZEC?
Ona: PA U SUMI!!! (sad vec razrogacenih ociju)


Eto ima ona jos materijala al ne mogu sada da se setim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Kad je moj brat imao pet godina, našao je na tavanu milion nekih starih i nepotrebnih stvari, između ostalog i pokvareni digitron i sav uzbuđen sa razrogačenim očima uleteo u sobu i rekao:Mama, vidi šta sam našao! Što si ovo bacila? Pa ovo nam treba da se DIGITROČINA (misleći naravno na "računa")
 
kada je moj sin imao nekih 4-5 godina,stalno je slusao od nas...marko budi dobar...marko budi dobar...,
jer bio je stvarno jako nestasan

jednog dana nasla sam ga kako sedi u kuhinji, zaronio glavu u ruke...
ja ga pitam sta ti je , a on ce:
mama, kako se to bude dobar?
 
Milica je jedna preslatka pametnica. Imala je 2-3 godine kad je sela za postavljen sto, na mesto koje joj nije bilo namenjeno. Lagano je rukicom dodirnula nož pored tanjira i sasvim ozbiljno i po malo prekorno rekla: "Skloni nož od mene da se ne povredim!" :wink: :lol:
 
Moj cetvorogodisnji sin prica sa svojom tetkom i ona ga pita "Jovo,ljubavi,imas li djevojku" a on odgovara
"Imam,tetka ali se jos nisam ozenio"!I jos jedna provala iz istog telefonskog razgovora:"Znas tetka ja imam jednu babu i dva djeda,jedna baba mi je umrla(moja svekrva prim.prev)a baba vadi zube(moja majka-stomatolog)a imam i jednog djeda sto vadi zube";tada ja preuzimam slusalicu i nas dvije mozgamo koji to djed vadi zube a on odgovara:"Pa djed Mitar"i ja tek tada skontam da je on vidio djeda kako uvece vadi protezu!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:
 
liv:
Moj cetvorogodisnji sin prica sa svojom tetkom i ona ga pita "Jovo,ljubavi,imas li djevojku" a on odgovara
"Imam,tetka ali se jos nisam ozenio"!I jos jedna provala iz istog telefonskog razgovora:"Znas tetka ja imam jednu babu i dva djeda,jedna baba mi je umrla(moja svekrva prim.prev)a baba vadi zube(moja majka-stomatolog)a imam i jednog djeda sto vadi zube";tada ja preuzimam slusalicu i nas dvije mozgamo koji to djed vadi zube a on odgovara:"Pa djed Mitar"i ja tek tada skontam da je on vidio djeda kako uvece vadi protezu!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol:
:idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ide žena ulicom, i drži dete(3-4 god) za ruku. Dete u drugoj ruci drži hamburger i klopa. Onda nailaze na neku džombu na trotoaru, i majka jednom nogom upade, cimnu za ruku dete, i njemu ispade hamburger iz ruke. I dok majka na ivici suza gleda dal' nije uganula zglob, dete tužno gleda ispred sebe i kaže ''Ih ispade mi haburget!''




Gigule svaka čast za ovu temu :idea:
 
znate one slikovnice od par kartonskih stranica, obavezno sa zivotinjama...
Dakle, gnjavili klinju od dve godine, kao, vidi sta je ovo? Pile! Sta ima pilence?
Ima kljun! Krila!
A sta je ovo? Kravica!!! Sta ima kravica? Glavu, rogove, noge, rep....
I tako ponavljaju detetu.
Dodje trenutak da detence pokaze sta je naucilo.
Sta je ovo? - pita mama.
Kava! - odgovara dete namrsteno.
Sta ima krava? - ne odustaje mama.
Ima vep (rep)! - jos se vise namrstio malisa.
I sta jos ima kravica? - insistira majka.
NEMA DVUGI VEP!!! - viknu mali i zatvori "udzbenik"!
 
Pre mog polaska na posao, brat je, sto je kod nas uobicajeno, doveo tada trogodisnjeg Aleksu da bude kod nas. Mali je inace moja velika maza i nas dvoje se jako volimo i jako dobro slazemo. Medjutim, sta mu je bilo tog jutra, ne znam, tek nikako nije hteo da se pozdravi sa mnom. Kada sam shvatila da je svaki dalji pokusaj besmislen, odustala sam uz komentar: "Dobro, kad me ti ne volis, moram naci neko dete koje ce me voleti. Bako, ako se ja duze zadrzim, treba da znas da sam otisla da trazim dete..."
Kad sam se vratila, Aleksa je samo promumlao: "Zdravo" i pratio me u stopu, pognute glavice, ali bez reci... Kad sam usla u kupatilo i zatvorila vrata za sobom, poceo je da me doziva...
"Molim? Kazi...", obratila sam mu se.
Zabrinuto je upitao (kroz i dalje zatvorena vrata): "A jesi donela decu?"
 
Cerka mojih kolega krenula u prvi razred i jednog dana za domaci trebala je napisati stranicu broja 3. Pred kraj strane, jos jedno dva reda, nikako nije htela da zavrsi i kolega iznerviran uzme svesku i on to ispise umesto nje. Njen komentar: "Tata ne brini necu da te izdam kod uciteljice!"
 
Evo dijaloga Mateje(4,5 god) i njegove mame
Mateja: "Jel se secas kada smo bili na planini?"
mama: "Ko, ti sa vrticem?"
Mateja: "Ma ne mi! Ja, ti, tata i seka."
mama (zacudjeno):" Ne secam se?!"
Mateja: "Normalno da se ne secas kada nikada nismo ni bili!"
 

Back
Top