Maraja Keri,Vitni Hjuston ili Madona?

Maraja Keri-Fenomenalan glas,retko ko ima raspon glasa od 5 oktava...Pesme ok...
Vitni Hjuston-Takodje fenomenalan glas,propala u poslednje vreme...Pesme ok..
Madona-nikakav glas,uspeh postignut skandalima,pesme nisu lose,nista extra..

Mada glupo ih je porediti.Maraju I Vitni jos i mozes,ali Madonu sa Marajom ili Vitni,nikako.Mada ipak cenim Madonu sto je toliko opstala..
 
Stvar je u stavu, dok je Madona pomerala granice (u pop svetu) Marajica je samo neshto tu i tamo pevushila i razbacivala se svojim telom. Prala kola u spotovima i slichne ljigavosti. Madona jeste radila svashta na sceni, ali dobro... takva vremena. Tachno je da Maraja ima glas i sve... ali ipak ne moze ni da pridje Madoni. Uostalom, Madona ima fenomenalne spotove. Eto, tako draga -britgirl-.
 
VisionOfDisorder:
Ma Madona dobro peva 'elena. Ne tako dobro kao ova ali blah... pa eto i njeni sadasnji hitovi... american life npr. kakva orginalnost. Pa chak i repuje. Kakva carica. Uopshte me nije sramota da kazem da volim da je slusham.
Heh, a Chesteru iz LP-a (izgleda da MORAM da ih pomenem na svakoj temi :roll: :oops: )su omiljeni bandovi Depeche Mode, Deep Purple i Zeppelini, a priznaje da ima sve albume Madone...
Inace, nisam mislila da NE UMIJE da pjeva, samo ne tako dobro kao Mariah ili ova Whitney... Iako se ona pjesma ''I Will Always Love You'' po mom skromnom misljenju raspada, moram priznati da ju je Houstonova wrhunski otpjevala. PoZzZ
 
VisionOfDisorder:
Ma Madona dobro peva 'elena. Ne tako dobro kao ova ali blah... pa eto i njeni sadasnji hitovi... american life npr. kakva orginalnost. Pa chak i repuje. Kakva carica. Uopshte me nije sramota da kazem da volim da je slusham.
Ja volim i Maraju i Madonu,Maraju zbog fenomenalnog glasa,Madonu upravo zbog stava.Ipak,obema su starije stvari mnogo bolje."American life" CD se ne moze uporediti sa "Bedtime stories" ili npr."Erotica".
 
VisionOfDisorder:
Stvar je u stavu, dok je Madona pomerala granice (u pop svetu) Marajica je samo neshto tu i tamo pevushila i razbacivala se svojim telom. Prala kola u spotovima i slichne ljigavosti. Madona jeste radila svashta na sceni, ali dobro... takva vremena. Tachno je da Maraja ima glas i sve... ali ipak ne moze ni da pridje Madoni. Uostalom, Madona ima fenomenalne spotove. Eto, tako draga -britgirl-.
Spotovi su stvarno dobri.Take a Bow,Express yourself,Bad girl,Secret,Vogue... :)
 
Maraja - Ne podnosim je sve pesme su joj iste (ja stvarno ne vidim razliku), lici mi na kravu muzaru, ma bljak! A kakav samo glas ima, mogla je daleko dogurati da je bila originalna!

Vitni - bila je nekada dobra, odlican glas! Sada je propala, ne pamtim kada sam je poslednji put videla!

Madona - jednostavno carica! Nema joj ravne!
 
Maraja- fenomenalan glas, uzas stas, i po chemu je beshe ona poznata?? Dve-tri pesmice i nishta. I don't like her!!
Vitni- bila diva u svoje vreme, pokushavala neshto sada ali propast. Nije losh glas, ali njeno vreme je proshlo.
Madona- nishta posebno shto se tiche glasa, folirantkinja, i ne poshtujem je ni po chemu!! Mada, svaka joj chast shto je tkao dugo opstala na sceni. Danas je poznatije po tome shto se ljubila sa Britni, shto veruje u kabalu i shto ima Shvarceneger mishice. I njoj je takodje proshao voz...
 
chokolada:
Maraja - Ne podnosim je sve pesme su joj iste (ja stvarno ne vidim razliku), lici mi na kravu muzaru, ma bljak! A kakav samo glas ima, mogla je daleko dogurati da je bila originalna!

Vitni - bila je nekada dobra, odlican glas! Sada je propala, ne pamtim kada sam je poslednji put videla!

Madona - jednostavno carica! Nema joj ravne!

i ja slicno maraja, vitni je lepa :I ali mozda se leci
a madona je biznismenka ali dobre su joj pesme sada vise prodaje sebe nego pesme?
 

Back
Top