ljubav ne zna za godine?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Majche

Početnik
Poruka
17
Jao ja imam jedan ogroman problem i ne umem sama da se izborim sa njim.... :( ... vec dosta dugo svidja mi se jedan decko i sada smo u poslednje vreme poceli da se dopisujemo cesto se cujemo izlazimo zajedno... i poslednji put smo pricali i on zeli da bude samnom i rekao mi je da o tome razmislim... sada se pitate ako mi se svidja zasto razmisljam... zato sto je stariji od mene 11 godina :( ..... ne znam kako sam se zaljubila u njega.... jednostavno desilo se a protiv srca se ne moze... plasim se da vcu ga izgubiti....ne znam sta da radim......
trazim savet od vas samo nemojte da mi kazete da je puno stariji i da zeli da me iskoristi toga sam se vec dosta naslusala ako imate recite nesto pametno a ako nemate nemojte nista ni da pisete
 
Majche:
Jao ja imam jedan ogroman problem i ne umem sama da se izborim sa njim.... :( ... vec dosta dugo svidja mi se jedan decko i sada smo u poslednje vreme poceli da se dopisujemo cesto se cujemo izlazimo zajedno... i poslednji put smo pricali i on zeli da bude samnom i rekao mi je da o tome razmislim... sada se pitate ako mi se svidja zasto razmisljam... zato sto je stariji od mene 11 godina :( ..... ne znam kako sam se zaljubila u njega.... jednostavno desilo se a protiv srca se ne moze... plasim se da vcu ga izgubiti....ne znam sta da radim......
trazim savet od vas samo nemojte da mi kazete da je puno stariji i da zeli da me iskoristi toga sam se vec dosta naslusala ako imate recite nesto pametno a ako nemate nemojte nista ni da pisete
Pa, ako hoce da te iskoristi, onda ne mora to vise niko da ti prica, ali on ce to i dalje hteti. Ne znam da li hoces da cujes iskrena misljenja ili ono sto bi se tebi svidelo.
Evo ovako, ja, recimo ne mislim da hoce da te iskoristi. Sto se tice razlike u godinama... zavisi od toga koliko si ti stara. Ako si tinejdzerka, onda je razlika :roll: dosta velika, ali ako si starija... to se moze zanemariti.
Druga stvar, ti njemu moras da verujes. Porazgovaraj malo sa samom sobom. Da li mu verujes? Da li je zasluzio da mu verujes itd itd.
 
zavodljiva1976:
:roll: E,bas ti je fora..... :roll:
hmda... i ja mislim sve najbolje o tebi...
34.gif
 
DJ_MaRe:
zavodljiva1976:
:roll: E,bas ti je fora..... :roll:
hmda... i ja mislim sve najbolje o tebi...
34.gif
:roll: Ma,ne mislim ja lose o tebi,cak sta vise,mislim da si skroz ok,ali si komentarisao Vlastimira kako joj nije dao nikakav dobar odgovor ni savet povodom posta,a ustvari si postupio isto kao on.Nisi se cak potrudio ni da joj objasnis sta to moze da bude.Ne znam zasto si se uopste i upustao u komentar kad nisi ni nameravao da joj ga das(komentar,mislim :P ) :wink:
 
nisam ja kritikovao vlastimira sto ne daje odgovor... nego sto joj kaze da joj mi ne mozemo dati pravi odgovor... tj, da ne bi trebalo nama da se obraca...

mislim da moze da nadje nesto ovde sto joj svakako moze pomoci... a kako se moje misljenje slaze umnogome sa "smatraj me svojom...", onda nisam ni hteo da se hvatam za taj deo problema... :wink:
 
DJ_MaRe:
nisam ja kritikovao vlastimira sto ne daje odgovor... nego sto joj kaze da joj mi ne mozemo dati pravi odgovor... tj, da ne bi trebalo nama da se obraca...

mislim da moze da nadje nesto ovde sto joj svakako moze pomoci... a kako se moje misljenje slaze umnogome sa "smatraj me svojom...", onda nisam ni hteo da se hvatam za taj deo problema... :wink:
Mislim da je ona zensko i nikako ne moze da bude "kolega" :P ,ali ok,na kraju smo se sporazumeli,ja sam mislila da si mislio na Vlastimira.... :wink:
 
Majche:
Jao ja imam jedan ogroman problem i ne umem sama da se izborim sa njim.... :( ... vec dosta dugo svidja mi se jedan decko i sada smo u poslednje vreme poceli da se dopisujemo cesto se cujemo izlazimo zajedno... i poslednji put smo pricali i on zeli da bude samnom i rekao mi je da o tome razmislim... sada se pitate ako mi se svidja zasto razmisljam... zato sto je stariji od mene 11 godina :( ..... ne znam kako sam se zaljubila u njega.... jednostavno desilo se a protiv srca se ne moze... plasim se da vcu ga izgubiti....ne znam sta da radim......
trazim savet od vas samo nemojte da mi kazete da je puno stariji i da zeli da me iskoristi toga sam se vec dosta naslusala ako imate recite nesto pametno a ako nemate nemojte nista ni da pisete
:P
 
ja 20 ona 31 ... godinu dana
ja 25 ona 29 ... 5 godina
ja 31 ona 20 ... 4 godine
ja 35 ona 21 ... 2 godine

ne znam kakav komentar očekuješ ...
ljubav i godine su dva reči ...
ako ga voliš samo napred ...
:wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top