dve zene
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: dve zene

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dve zene

da li je normalno zeleti normalne stvari,normalan zivot,normalne ljude oko sebe .. da li je normalno zeleti brak,decu ,ljubav? Da li je NORMALNO neprestano polemisati oko toga da li je nesto normalno ili ne, prikladno-ili ne, odgovarajuce/ne odgovarajuce, zadovoljavajuce/ne zadovoljavajuce ,u skladu sa drustvenim nacelima i sl. a pritom ne misliti na sebe ,cak sputavati..
    Smatram da je NORMALNO zeleti ljubav ,to je svacije pravo i cak i u ovako nezavidnoj situaciji,usudjujem se da trazim ljubav tamo gde je za maliciozne ,primitivne ljude , to NE odgovarajuce.
    Zelim da pitam zene: da li bi se upustile u vezu sa drugom zenom - iako je ona bracno vezana /npr.za osobu koja je nikada nece razumeti/

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: dve zene

to su potezi ocajnika, ali ja jesam ochajna

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

hm..nisam josh toliko

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

imash put da se smuvas s njom
    i da joj pomognesh da resi to

amin

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Citat Original postavio jagodica
    to su potezi ocajnika, ali ja jesam ochajna
    Ovo su oni retki trenuci kada zalim sto nisam zena...

SINDI
    Guest

Citat Original postavio lucid sky
    da li je normalno zeleti normalne stvari,normalan zivot,normalne ljude oko sebe .. da li je normalno zeleti brak,decu ,ljubav? Da li je NORMALNO neprestano polemisati oko toga da li je nesto normalno ili ne, prikladno-ili ne, odgovarajuce/ne odgovarajuce, zadovoljavajuce/ne zadovoljavajuce ,u skladu sa drustvenim nacelima i sl. a pritom ne misliti na sebe ,cak sputavati..
    Smatram da je NORMALNO zeleti ljubav ,to je svacije pravo i cak i u ovako nezavidnoj situaciji,usudjujem se da trazim ljubav tamo gde je za maliciozne ,primitivne ljude , to NE odgovarajuce.

Zelim da pitam zene: da li bi se upustile u vezu sa drugom zenom - iako je ona bracno vezana /npr.za osobu koja je nikada nece razumeti/
    isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

Domaćin vd (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    128

isto kao i za muskarca koji je bracno vezan- eventualno sex, avantura nista emocije-pocinjati nesto ynacajno i yasnovati to layi na prevari, to je kao da gradis kulu od karata...

čemu služi ...
    sex bez emocija

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Služi trenutku. Da se opustiš.

SINDI
    Guest

Citat Original postavio vd

čemu služi ...
    sex bez emocija
    ne znam...znam samo da ga mnogi upraznjavaju...ja sad ne upraznjavam nikakav, ni sa emocijama ni bez...kazu da se to zove tranzicija :wink: 8)

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Citat Original postavio SINDI

čemu služi ...
    sex bez emocija
    ne znam...znam samo da ga mnogi upraznjavaju...ja sad ne upraznjavam nikakav, ni sa emocijama ni bez...kazu da se to zove tranzicija :wink: 8)
    Vidis,to ti je izraz za zamajavanje naroda...

Obećava
    Učlanjen
    20.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    Služi trenutku. Da se opustiš.
    E,bas tako!
    Znas kako dobro oslobadja napetosti!

SINDI
    Guest

Citat Original postavio Bad_Wolf
    Citat Original postavio SINDI

čemu služi ...
    sex bez emocija
    Vidis,to ti je izraz za zamajavanje naroda...
    tacno

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Podrazumevano

SINDI, bice to O.K. Imam osecaj, a oni me nikada ne varaju (samo se nekada zaye8em, pa ih ne poslusam). :wink:

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Imamo pravo zeleti najbolje za sebe.I za to se boriti. Nek drugi rade sto zele ako ih ispunjava. Na nama je da ostanemo verni svojim zeljama.

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio inspirion
    Imamo pravo zeleti najbolje za sebe.I za to se boriti. Nek drugi rade sto zele ako ih ispunjava. Na nama je da ostanemo verni svojim zeljama.
    Jedan/na od retkih si koji/koja mi je konkretno dao/la neki odgovor , hvala na podrsci
    mada jos uvek ne znam sta da radim , u dilemi sam jer ZELIM zenu , opet svesna da bih pocinila 'greh' ..
    u svakom slucaju,hvala

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

ma koji greh, lutko..samo napred!
    btw. u novom Cosmo-u ima tekst na tu temu...

SINDI
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio lucid sky
    Citat Original postavio inspirion
    Jedan/na od retkih si koji/koja mi je konkretno dao/la neki odgovor , hvala na podrsci
    mada jos uvek ne znam sta da radim , u dilemi sam jer ZELIM zenu , opet svesna da bih pocinila 'greh' ..
    u svakom slucaju,hvala
    svako ti je dao odgovor na svoj nacin, zavisi sta si htela dacujes...kakkav bre greh, ne radi se o tome...ali ako svesna ulazis u neku trougao, budi spremna na kompromise...sa sobom ili sa drugima...ne zbog greha, vec zbog osecanja-da li zelis da delis svoju ljubav sa nekim? i ponavljam, ako je u pitanju strast, hir, zelja, probaj, zivot je jedan, ali emocije ...

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano eh, Sindi ,da je to tako lako

Pa dobro,ljudi su se malo i poigrali sa temom,mislim to sam i ocekivala - sta vise ,prija mi vec poenta te moje recenice bila je da konkretnih odgovora bilo je jako malo,ako me kapiras. Opet,ponavljam,nijedan odgovor mi ne smeta .. Radi se o tome,da sam ja ta koja je udata,a zene su oduvek bile moj stil, da kazem tako :wink: medjutim,brak me ne zadovoljava na taj nacin na koji sam ocekivala i sve vise sam ubedjena da je greska ; dakle moj prirodni poriv za zenama i iskrenim emocijama se javlja i dilema tu nastaje . Znam da bi se treala voditi prema osecajima ,ali,opet,to je ,moras priznati,sada tako komplikovano ... sada sam bila malo jasnija , pa se nadam jos nekom tvom odgovoru , a mozda i vecem odazivu na temu inace . POzdravljam te

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    ma koji greh, lutko..samo napred!
    btw. u novom Cosmo-u ima tekst na tu temu...
    Hvala, Betty
    ako te interesuje jos ova tema proveri sta ima iznad
    Pozdrav

Slične teme

1. Muskarci u zene a zene u muskarce...
    Autor goranovisad u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 28.02.2013., 16:34
  2. Zasto zene nece zene na selo?
    Autor Kushi u forumu Muškarci
    Odgovora: 365
    Poslednja poruka: 12.07.2008., 18:50