samo zenska tema!

inspirion:
samo da pomognem dragim forumasicama.Tamponi od vestackog materijala su opasni po zivot.Pa verovatno zato nekoga iritiraju.
Zasto su opasne po zivot?Znam da su ulosci mnogo zdraviji,ali i na tamponima pise da su ok(sem ono o nekom shoku bla bla).Ja ludim od ulozaka,promjenila sam sve moguce,i svaki me je iritirao,jer su od vjestackih materijala.Allways sensitive nisam probala jer sam vise digla ruke,pa ne vjerujem nijednoj reklami.Ali ako vi imate dobro iskustvo-probacu.
 
tratinchica_hrizantema:
inspirion:
samo da pomognem dragim forumasicama.Tamponi od vestackog materijala su opasni po zivot.Pa verovatno zato nekoga iritiraju.
Zasto su opasne po zivot?Znam da su ulosci mnogo zdraviji,ali i na tamponima pise da su ok(sem ono o nekom shoku bla bla).Ja ludim od ulozaka,promjenila sam sve moguce,i svaki me je iritirao,jer su od vjestackih materijala.Allways sensitive nisam probala jer sam vise digla ruke,pa ne vjerujem nijednoj reklami.Ali ako vi imate dobro iskustvo-probacu.


ma nisu opasni po zivot, verovatno je mislila na onaj TSS (toksicni sok sindrom)

Jesi probala "moje" libresse? Mene su iritirali always i boni zbog onog "hodrofobnog" materijala koji je kao cista plastika, al' su mi zato libresse super (koliko li ce da me plate sto ih reklamiram??)
 
Tamponi definitivno!
Ulozhak kad krene da ti sheta, pa, kad se nakvasi i previshe a ti u sred bitnog predavanja sa kog ne mozhesh da izadjesh josh najmanje pola sata.. pa muka da ga 'spakujesh' posle upotrebe (da ga ne bacish kao seljanka, rastvorenog, u kantu za smecje), pa kad su ti obilni dani pa mora vecji ulozhak a tebi guza k'o bombona a one slatke zategnute pantalonice sad ne dolaze u obzir... Pa kad znash da je vecheras bitan trening a ti, opet zbog gospodina Uloshka, ne mozhesh da podignesh nogicu koliko treba...
Ma.. nije vredno ni spominjati ga :)
Tampon i tachka. Nikad mi nije pravio probleme. Totalno je moj tip ;)
 
zavodljiva1976:
Steffan:
zavodljiva1976:
Steffan:
Koristim tampone samo kada imam proliv...
:D Nemoj onda ni da ih vadis iz usta :P

:lol: Ma izvadicu ga iz usta samo kako bi ga tebi stavio u dupe!!! hahahahahaah :lol: Izvini, znam da sam prost, ali sta cu kada sam ja jedan pravi pravcati muski sovinista a ne tamo neka zenturaca!!! :P :lol:
:D :D :D Jel? Pa ne bih rekla..... :P :D

:lol: Nista me to ne cudi.. sa tamponom u dupetu ni moja percepcija ne bi bila nista bolja... :P :lol:
 
posle dva dana pauze dodjem ja na forum i vidim ima novih tema.pregledam tamo vamo-stigoh i na ovu. ulosci!ok ,prava zenska tema.i citam ja,citam a sve cekam kad ce ovaj steffan da se pojavi i da nesto lupi.i eto nisam pogresila,mora on da se goozi gde mu mesto nije
 
tratinchica_hrizantema:
inspirion:
samo da pomognem dragim forumasicama.Tamponi od vestackog materijala su opasni po zivot.Pa verovatno zato nekoga iritiraju.
Zasto su opasne po zivot?Znam da su ulosci mnogo zdraviji,ali i na tamponima pise da su ok(sem ono o nekom shoku bla bla).Ja ludim od ulozaka,promjenila sam sve moguce,i svaki me je iritirao,jer su od vjestackih materijala.Allways sensitive nisam probala jer sam vise digla ruke,pa ne vjerujem nijednoj reklami.Ali ako vi imate dobro iskustvo-probacu.
Ne znam da li su bas opasni po zivot, ali da mogu da budu skodljiviji od ulozaka - mogu. To je zato sto je i menstrualna krv podlozna bakterijama, kao i znoj i svi sekreti uostalom. I koliko god da ulozak ili vata ili tampon upiju, bakterije i dalje nastavljaju svoje aktivnosti i ima ih u mnogo vecoj meri, a razlika izmedju tampona i uloska je sto se kod ulozaka to razlaganje vrsi izvan tela, a kod tampona unutar same vagine, i zato je sa tamponima mnogo veca verovatnoca dobijanja neke infekcije!
A osetljivost koze na vestacki materijal od kog se prave ulosci je i moj problem. Meni najvise odgovaraju Feel Fine, zato sto su nekako pamucasti, pa mi uglavnom ne smetaju.
 
Ja sam izgleda jedina koja preferira tampone :roll:
Ipak, bas zbog pomenute vece verovatnoce infekcije koristim uloske...a tampone ponekad...i uvek me nervira taj prelaz sa tampona na ulozak, daleko su mi udobniji tamponi :!:
 

Slične teme


Back
Top