Brak

[quote="etotako]
Naravno da ce te muz varati... i nadam se da ces i ti njega :lol:[/quote]
E sto volim kad su ljudi tako optimisticni i puni povjerenja!Prosto ti dodje toplo oko srca kad ovako nesto procitas,zar ne?
 
Pametan se ne zeni, jer zna kakvo cudoviste zena moze da napravi od njega.

Ja sam sada vec stvoreno cudoviste, buduca zena (ako se zayebem kod neke) od mene moze samo stvoriti monstruma.
 
"kunem se da nikada nisam bio sa nekom drugom..........tvojih godina"[/quote]

Mene goodday upravo zaprosio retroaktivno.
:lol:
meni ne smeta...
nemam dvostruke standarde
Lično mi je nezamislivo da se sexam sa jednom osobom ekskluzivno do kraja života ili da se više nijednom ne zaljubim... takve ideje deprimiraju :cry:
 
ma brak je najvishe zbog dece tako da ..ako zatrudnish mozda je ok ideja da vas je 2 koje paze..mada je i to kako se ono kaze... Retro
znaci brak ti je neki prijatelj s kojim se sexas, i imate obicno nekakvu decu. pa sad zbog cele situacije pozeljno je da traje. a vernost stiti odp olnih bolesti
evo pozdrav od mlakog teoretichara
 
Ne znam... postoji puno slučajeva samohranih roditelja, pa ta deca ispadnu ok. A opet ppostoje slučajevi dva roditelja, a deca kriminalci, narkomani i slično.

Neka ljudi rade kako hoće... ja samo kažem da sam protiv braka... To što ja nekog volim, želim i slično ne znači da treba da se udajem...
 
etotako:
Ne znam... postoji puno slučajeva samohranih roditelja, pa ta deca ispadnu ok. A opet ppostoje slučajevi dva roditelja, a deca kriminalci, narkomani i slično.

Neka ljudi rade kako hoće... ja samo kažem da sam protiv braka... To što ja nekog volim, želim i slično ne znači da treba da se udajem...

Izvini,mozda sam indiskretan, a koliko godina imas?

Imao sam utisak da si starija, a ovako mi delujes mladje.
 
inspirion:
etotako:
Ne znam... postoji puno slučajeva samohranih roditelja, pa ta deca ispadnu ok. A opet ppostoje slučajevi dva roditelja, a deca kriminalci, narkomani i slično.

Neka ljudi rade kako hoće... ja samo kažem da sam protiv braka... To što ja nekog volim, želim i slično ne znači da treba da se udajem...

Izvini,mozda sam indiskretan, a koliko godina imas?

Imao sam utisak da si starija, a ovako mi delujes mladje.

kako to misliš starija?
a ovako delujem mlađeeee
jaoooo, ništa mi nije jasno
ne znam ni šta je starije, a šta mlađe
ali ajde
imam 28 godina... tako kažu ljudi
ali ja imam -71 crveni karanfil
u godine ne verujem
ti u stvari hoćeš da kažeš da mi lepo stoji kada se malo nagnem napred...
xmmmm
ti si perverzan
jeeeeee
počela sam da ličim na jagodicu
sram je bilo!
 
goodday:
ma to je zbog svetla....
shaaaaalim see...to je zbog perike

pa, tako razmishljaju deca razvedenih roditelja...strah od vezivanja i tako to....

možda ako bi me neko vezao
ali moralo bi da bude nešto od ugodnog materijala, ne bih da imam modrice na zzglobovima...
 
etotako:
goodday:
ma to je zbog svetla....
shaaaaalim see...to je zbog perike

pa, tako razmishljaju deca razvedenih roditelja...strah od vezivanja i tako to....

možda ako bi me neko vezao
ali moralo bi da bude nešto od ugodnog materijala, ne bih da imam modrice na zzglobovima...
whatever.... :roll:
vezivanja...modrica...it's all the same...
basicly-fear..

bitno je-moci-neshto-uraditi....kapirash???
 
etotako:
"kunem se da nikada nisam bio sa nekom drugom..........tvojih godina"

Mene goodday upravo zaprosio retroaktivno.
:lol:
meni ne smeta...
nemam dvostruke standarde
Lično mi je nezamislivo da se sexam sa jednom osobom ekskluzivno do kraja života ili da se više nijednom ne zaljubim... takve ideje deprimiraju :cry:[/quote]
Ako je sex dobar zasto bi pozeljela nekog drugog?Ustvari ok je pozeljeti,ali realizovati...A i strasno je kad sex postane najbitnija stvar izmedju dvoje ljudi!A zaljubiti se:pa sto da ne?!Zaljubiti se je jedna stvar,voljeti potpuno druga.
 
da, kazhnjavam se, glupava sam!! nisam karakter!!! to su me juce naucili
i sta ja tu mogu! nishta
mogu da odem da citam
ali meni je ovako u stvari lepo
i nekako sam se izvadila uuuuuuuf
 
tratinchica_hrizantema:
etotako:
"kunem se da nikada nisam bio sa nekom drugom..........tvojih godina"

Mene goodday upravo zaprosio retroaktivno.
:lol:
meni ne smeta...
nemam dvostruke standarde
Lično mi je nezamislivo da se sexam sa jednom osobom ekskluzivno do kraja života ili da se više nijednom ne zaljubim... takve ideje deprimiraju :cry:
Ako je sex dobar zasto bi pozeljela nekog drugog?Ustvari ok je pozeljeti,ali realizovati...A i strasno je kad sex postane najbitnija stvar izmedju dvoje ljudi!A zaljubiti se:pa sto da ne?!Zaljubiti se je jedna stvar,voljeti potpuno druga.[/quote]
da...ali...
pozeleti je ok???...znachi osetim potrebu...i onda sam losh...ne!...onda sam dobar...
dobar sam planer ali sam losh realizator...el to???
ok...ima smisla...zapravo tako i ja razmishljam...mislio sam pre da je to debilno...ali nije....potpunije je takvo razmishljanje..iako deluje sinaptichki nepotpuno.....
 

Back
Top