Brak
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 81

Tema: Brak

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Brak

Sta mislite, zasto mi devojke tako puno zelimo taj brak, a zasto muskarci ne? Jel je istina da samo sigurnost trazimo u braku? Zasto uposte postoji brak, kada svako posle 10 god. kaze, da ga nervira muz, da je brak ovakav, onakav, trpi takve stvari sto u stvari bez braka nikad ne bih trpio itd....

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Brak

Citat Original postavio sixx
    Sta mislite, zasto mi devojke tako puno zelimo taj brak, a zasto muskarci ne? Jel je istina da samo sigurnost trazimo u braku? Zasto uposte postoji brak, kada svako posle 10 god. kaze, da ga nervira muz, da je brak ovakav, onakav, trpi takve stvari sto u stvari bez braka nikad ne bih trpio itd....
    Pa meni brak i nije neki trip. Ranije je bio, sad već ne...Volela bih decu, i njihovog tatu pored sebe, ali tamo nekad...

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Nervira tebe/mene/i sve ostale buducji muzh i pre braka, ali daleko manje nego posle 10 godina.
    A mushkarci manje zhele brak jer su svesni da cje se kroz 10 godina zhene puno vishe nervirati

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

nemoj se zavaravati da muskarci ne zele brak . nije to u zelji , vec se plase neuspeha. a naravno da me nervira moj muz posle 11 godina braka , kada cak i deca postanu odgovornija od njega. a veruj mi najvise me brinu neudate devojke koje voljno srljaju u taj haos!!! :?

Obećava
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Muškarcima je mnogo lakse izvan braka, nemaju obaveze...A žene, pa njima je mislim brak potreban kao pokazatelj da muškarac zaista planira na duge staze taj odnos , a to je suštinski preduslov da bi se imala deca. Muškarci uvek veoma lako mogu da imaju decu i izvan braka i da ih to vemo malo ili uopšte ne opterećuje. A žena ako ostane sama sa decom upada u zaista haotičnu situaciju, emocionalnu,finansijsku, socijalnu...
    Ako deca nisu u planu onda mislim da ni brak kao formalnost nije toliko bitan.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Mislim da su 2 razloga tu presudna : sigurnost i godine. Mi zane smo prilicno "nesigurna" bica, tako da zelimo neku sigurnost koju brak donosi, a godine : pa ako zena zeli dete, naravno da ce uveliko da razmislja o braku sa 25-30 godina, sto muskarce ne ogranicava, jer oni mogu da "prave" decu i sa 50 god...

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Shto toliko generalizujete stvari?
    Kao, nema tipova koji zhele brak samo zato shto vole, i zhele svoj zhivot da provedu pored voljene? I, kao, zhene se rukovode uglavnom svojim bioloshkim satom, tezhnjom za postizanjem ekonomske i fizichke sigurnosti, i planovima o porodici?
    Izesh takve, i jedne i druge!
    Brak - iz, zbog, radi, na, i u - ljubavi!
    Promenicju nick u Nepopravljivi Romantik, definitivno..

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: ...

Pa ja i nisam bas za brak. Volim da volim, volim da sam pored voljene osobe.... Ma nemam pojma! :?

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Ej što mrzim zlobne i niske odgovore isfrustriranih žena čiji brakovi su propali pa sada sole pamet drugim devojkama kako je brak s.ranje, itd. Ljudi, živite i pustite druge da žive! Za mene je brak jedna divna, ali i odgovorna institucija gde su potrebni kompromisi i dogovori. Možda to zvuči kao kliše ili stereotip, ali je u suštini tako. Ja volim što sam se udala, volim što sam u braku, volim sve te male zajedničke i lepe stvari i momente koji mi svakodnevno ulepšavaju život. Volim što mogu sve da podelim sa mužem, što imam oslonac u životu kakav ranije nisam mogla ni da zamislim.

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Teki
    nemoj se zavaravati da muskarci ne zele brak . nije to u zelji , vec se plase neuspeha. a naravno da me nervira moj muz posle 11 godina braka , kada cak i deca postanu odgovornija od njega. a veruj mi najvise me brinu neudate devojke koje voljno srljaju u taj haos!!! :?
    da li treba ukinuti brak?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Queen_
    Ej što mrzim zlobne i niske odgovore isfrustriranih žena čiji brakovi su propali pa sada sole pamet drugim devojkama kako je brak s.ranje, itd. Ljudi, živite i pustite druge da žive! Za mene je brak jedna divna, ali i odgovorna institucija gde su potrebni kompromisi i dogovori. Možda to zvuči kao kliše ili stereotip, ali je u suštini tako. Ja volim što sam se udala, volim što sam u braku, volim sve te male zajedničke i lepe stvari i momente koji mi svakodnevno ulepšavaju život. Volim što mogu sve da podelim sa mužem, što imam oslonac u životu kakav ranije nisam mogla ni da zamislim.
    sta bi uradila da slucajno otkrijes da te muz npr vara (ili ima neki drugi paralelan zivot)

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Ne plase se muskarci braka. Kad je prava ljubav.
    Samo je zenama frka mnogo veca zbog bioloskog sata.I tu krene onda ..... jos veca frka.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    sta bi uradila da slucajno otkrijes da te muz npr vara (ili ima neki drugi paralelan zivot)
    Razvela se. Simple as that. Ali ne bih pljuvala po braku kao instituciji, već po kretenu koji to nije mogao da shvati.

Queen_
    Guest

Podrazumevano

I zašto obavezno ide pitanje o prevari i propasti braka?! brak može da bude i nešto lepo i da traje "as long as we shall live". Ili sam ja utopista?

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

slazem se.Lepo je cuti pozitivan stav.Pogotovu o tako bitnoj temi

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano

Bravo muški. Nek se vidi ko unosi više sumnje danas u brak.......nažalost....

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Razvela se. Simple as that. Ali ne bih pljuvala po braku kao instituciji, već po kretenu koji to nije mogao da shvati.
    Onda ti nisi za brak. To je ishitren potez, pogotovo ako imas i decu.
    Naravno da ce te muz varati... i nadam se da ces i ti njega

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    Onda ti nisi za brak. To je * potez, pogotovo ako imas i decu.
    Etotako sada ce te svi pljuvati! Samo da te upozorim! :wink:

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa neka... bar im nece biti dosadno
    moci ce da izbace malo svoje bracne frustracije :wink:

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

"kunem se da nikada nisam bio sa nekom drugom..........tvojih godina"

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

nisi utopista!meni je isto lepo u braku.iako se cesto posvadjamo ipak mi je lepo sto mi neko greje noge u krevetu,mesi pizze,masira kad sam umorna

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Pa ako krenes sa tom pretpostavkum,onda i ne treba da se udajes!

Aktivan član
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Toplo preporucujem
    Nije nista strasno, ne boli, ne ujeda, ... ja proverila i eto, tek da dam informaciju iz prve ruke svim ovde prisutnim brakofobicarima :wink:

Obećava
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

E bas ti hvala!Ja sam jos uvijek pomalo neodlucna,a zene kao Teky me samo isprepadaju!Ali tvoj mi se odgovor dopada.Koliko si ti u braku?

Obećava
    Učlanjen
    04.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    A to se kao samo u braku vara?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •