problem

mare_car

Zainteresovan član
Poruka
186
nekoliko puta sam spavao sa svojom novom devojkom, ali nijednom nisam svr**io, dokje njoj odnos sasvim dobar. sta je problem???? ima li neko slicno iskustvo?
 
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
 
Black_cat:
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
Slazem se...ali kakva je ta ako nije primetila da covek nije svrsio? :roll:
 
mare_car:
nekoliko puta sam spavao sa svojom novom devojkom, ali nijednom nisam svr**io, dokje njoj odnos sasvim dobar. sta je problem???? ima li neko slicno iskustvo?

khm.. moj savet ti je da joj kazhe$ da te za pochetak do orgazma dovede oralno ili masturbacijom.. posle inicijalnog orgazma sigurno nece$ imati problema... (ovo pi$em pod pretpostavkom da navedeno niste radili)
 
zavodljiva1976:
Black_cat:
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
Slazem se...ali kakva je ta ako nije primetila da covek nije svrsio? :roll:
Mora da joj je bilo mnOOOgo lepo,pa nije obratila paznju na njega :P
Mozda ne znaju...
Mozda se ne poznaju... :roll:
Mozda...otkud ja znam... :?
 
zavodljiva1976:
Black_cat:
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
Slazem se...ali kakva je ta ako nije primetila da covek nije svrsio? :roll:

Ti si izgleda jedna od retkih koja ne zna da i muskarac moze da odglumi orgazam, vec sam cula pricice o tome, kondom gore i dokaza nema 8) Nijedna cura sigurno nije zavirila u kondom da se uveri da li joj je njen voljeni svrsio :lol:
 
Nina2:
zavodljiva1976:
Black_cat:
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
Slazem se...ali kakva je ta ako nije primetila da covek nije svrsio? :roll:

Ti si izgleda jedna od retkih koja ne zna da i muskarac moze da odglumi orgazam, vec sam cula pricice o tome, kondom gore i dokaza nema 8) Nijedna cura sigurno nije zavirila u kondom da se uveri da li joj je njen voljeni svrsio :lol:
:roll: Verovatno da moze da odglumi,ali zadovoljstvo na licu ne moze da sakrije kad svrsi...a ona ako ga iole poznaje i ako joj je stalo do njega,videce da na njegovom licu nema zadovoljnog smeska. 8)
 
zavodljiva1976:
:shock: Pa jel si joj rekao da nisi svrsio?
I da li je njoj svejedno sto ti nisi svrsio?
Ako jeste,nadji drugu,sta ce ti ta koja misli samo na sebe.... :wink:
NAVIKA na novu partnerku ! I meni se redovno desava...po celu noc "dranje", a ja jos "pun ko brod"...Ma nista strasno,neka mala "trema",mozda samo zato sto je "nova"...Pred zoru svrsis i zaspes ko zaklan... :D :D :D
 
bane42:
zavodljiva1976:
:shock: Pa jel si joj rekao da nisi svrsio?
I da li je njoj svejedno sto ti nisi svrsio?
Ako jeste,nadji drugu,sta ce ti ta koja misli samo na sebe.... :wink:
NAVIKA na novu partnerku ! I meni se redovno desava...po celu noc "dranje", a ja jos "pun ko brod"...Ma nista strasno,neka mala "trema",mozda samo zato sto je "nova"...Pred zoru svrsis i zaspes ko zaklan... :D :D :D
:roll: Pa vidis da on,jadnicak,jos nijednom nije svrsio? U tome je problem...
 
Meni se to desilo. Moj dečko i ja smo tada bili uslovno rečeno na početku veze. Nekih 2 meseca. 2-3 puta i on nijednom nije svršio. Meni je bilo odlično. A on se mnogo nervirao! I rešili smo to, naravno. Voleli smo se i tada mnogo. Ali, pio je pre sexa(kada imaš alkohol u sebi teško da ćeš da svršiš), drugo STRES. Najbitniji faktor. Njemu je u glavi bilo "hoću da svršim" zbog toga ništa. Opterećenje. Samo se opusti. Meni to nije bio nikakav problem ali po njemu se videlo da je muškarcima i te kako problem. Nemoj da misliš na to. Prepusti se osećanjima. Nemoj da se opterećuješ. Laganica. Budi nežan, veruj mi. To će pomoći. Opušteno samo
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
zavodljiva1976:
Black_cat:
Ko je ovde zezao?
Najozbiljnije.. o takvim problemima se pricha prvo i pre svega sa osobom sa kojom si u vezi. Gde ti i ja da znamo da li je ona ili nije, i shta je mislila, a shta je rekla/osecjala, blablabla...
Izesh problem, svakom se desi, i vrlo je reshiv, al' u DVOJE!
Slazem se...ali kakva je ta ako nije primetila da covek nije svrsio? :roll:
Mora da joj je bilo mnOOOgo lepo,pa nije obratila paznju na njega :P
Mozda ne znaju...
Mozda se ne poznaju... :roll:
Mozda...otkud ja znam... :?
Mozda...cyber sex... :roll:
 
mare_car:
nekoliko puta sam spavao sa svojom novom devojkom, ali nijednom nisam svr**io, dokje njoj odnos sasvim dobar. sta je problem???? ima li neko slicno iskustvo?

Ko kaze da se orgazam MORA dozivjeti iskljucivo GENITALNIM KONTAKTOM? Probaj sa masturbacijom, to je inace jedna od cestih mastarija djevojaka - da posmatraju decka dok masturbira. Kladim se da mozes dugo izdrzati, nemoj da te brine sto nemozes svrsiti, samo se opusti i poigraj sa njom, naravno u granicama igre koju oboje prihvatate
 

Back
Top