Ima li nekog da sakuplja salvete?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Ima li nekog da sakuplja salvete?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Ima li nekog da sakuplja salvete?

Ima li nekog da sakuplja salvete?

To je za ovakve prilike vrlo ekonomična vrsta šopinga i takvi tržni centri bi mogli da postanu jevtino rešenje za antidepresivni šoping.....
    I druženje.........

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ima li nekog da sakuplja salvete?

e imam ja neku kutiju ali neshto mi je glupo i da dajem ali mi i zauzima mesto. znaci poruka nema smisla

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Idi na Tinejdzeri, skroz ti je pogresna tema ovde!
    Mada i ja imam, ne sakupljam, ali ih cuvam, kao i mirisljave papirice

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Mnogo nas je,a jedan nick
    Idi na Tinejdzeri, skroz ti je pogresna tema ovde!
    Mada i ja imam, ne sakupljam, ali ih cuvam, kao i mirisljave papirice
    Sta jos to cuvas a ne skupljas

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.10.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

cuvam, da ima mama sta da deli kad dodju deca iz komsiluka i rodjaci

Aktivan član random_cloud_form (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
    Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
    U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio random_cloud_form
    Skupljanje salveta je odlika nekih devojcica a moze i devojaka, pa i zena kasnije sa analnim crtama karaktera. Sretao sam I zene od preko 40-50 godina sa ovim strastvenim hobijem.
    Mehanizmom premestanja snazni nalet iz superega da im guza bude uvek cista u kombinaciji sa nagonskom teznjom za prljanjem iskrivljuje se cenzurom i umesto toilet papir pojavljuje se neobicno interesovanje za salvete, to je neki kompromis koji devojcica nalazi.
    U periodu tokom navikavanja na noshu, jedan poviseni ton ili shamar roditelja, odredio je dobrim delom njena interesovanja, osecanja itd, jednom recju sudbinu. Kasnije kao devojka, npr moze se dosta baviti zanimanjem za svoju zadnjicu i erotizacijom anusa, itd itd.
    Damn :?
    Izgorecu od radoznalosti ne budes li dao svoje objasnjenje o decacima koji su skupljali klikere...

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio mishica
    Damn :?
    Izgorecu od radoznalosti ne budes li dao svoje objasnjenje o decacima koji su skupljali klikere...
    Od random clouda je bio dovoljno smesan post ali ovaj od mishice je jos bolji...

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Ispustih da kazem, da su salvete sa sarama i u boji izuzetno cenjene za skupljanje, to je zapravo kompromis sudara teznje za praljanjem i nametnutog zahteva za cistocom, koji sam gore pomenuo. Kad bi sve salvete bile bele devojcica se nikad ne bi odlucila na potez skupljanja jer bi to onda odrazavalo samo silu superega. Dok ovako ima raznih boja a one braonkaste su sigurno posebno na ceni. Kasnije se prava simbolika moze obrisati i sakupljanje prelazi u naviku i sada ono sto je bilo sredstvo za nesto drugo postaje cilj po sebi.
    Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno. Ili pak razna kolekcionarstva i sistem kapitalizma koji se razvio iz ideje malog deteta da je ***** njegovo vlasnistvo.
    Dakle, nije to nista lose ima i dobrih stavi, ali to je jedan osetljiv period gde se moze naglo izvajati buduci karakter deteta.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

Ispustih da kazem, da su salvete sa sarama i u boji izuzetno cenjene za skupljanje, to je zapravo kompromis sudara teznje za praljanjem i nametnutog zahteva za cistocom, koji sam gore pomenuo. Kad bi sve salvete bile bele devojcica se nikad ne bi odlucila na potez skupljanja jer bi to onda odrazavalo samo silu superega. Dok ovako ima raznih boja a one braonkaste su sigurno posebno na ceni. Kasnije se prava simbolika moze obrisati i sakupljanje prelazi u naviku i sada ono sto je bilo sredstvo za nesto drugo postaje cilj po sebi.
    Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima. decije diverzije oko ucenja velike nuzde su temelji kasnijih patriotskih i filozofskih ideja o slobodi, jer se dete opire pritisku roditelja i pokusava da bude po prvi put nezavisno. Ili pak razna kolekcionarstva i sistem kapitalizma koji se razvio iz ideje malog deteta da je ***** njegovo vlasnistvo.
    Dakle, nije to nista lose ima i dobrih stavi, ali to je jedan osetljiv period gde se moze naglo izvajati buduci karakter deteta.
    :shock: :shock: :shock: jel ovo prepisujes od negde ili si sam smislio :shock: :shock: :shock:

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

to su postavke psihoanalize koje dalje razradjujem.
    tako sam daljom razrazdom dosao do pretpostavke da se iz te anal faze granaju i komunizam i kapitalizam

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano

tako sam daljom razrazdom dosao do pretpostavke da se iz te anal faze granaju i komunizam i kapitalizam
    bolje da skuplja salvete

Guest

Podrazumevano

Odlicno, salvete i klikere smo apsolvirali, ali da sada iz analne faze ne bi usli u komunizam i kapitalizam, osvrnimo se malo na filateliju...

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

:shock: :shock: :shock: ja ne mogu da verujem....

a mislila sam da posle onoga sa salvetama ne moze gore :?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Randome a sta znaci kada decaci skupljaju klikere ili one slicice sa fudbalerima?

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

a ja skupljam omote od cokolada i nalepnice od piva.imam 43god i srecno sam udata.imam ljubavnika.sta ja da radim.je l da pocnem da k.a.k.i.m na noshu.molim vas doktore pomozite mi.unapred zahvalna

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

hani, to sam objasnio gore, jednostavno imas analnu fiksaciju a, skupljanje je vremenom postalo navika i cilj za sebe

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

Da ne bune zabune, salvete i ostalo su vremenski dosta kasnije manifestacije delova licnosti gradjenih tokom tog ranog perioda navikavanja na noshu.
    fudbaler je nesto drugo, on je uzor za klinca, tesko da se to moze reci za salvetu ili kliker.Mozemo zakljuciti da je salveta jedno defanzivno resenje devojcice dok je kliker vise aktivan i napadacki a i slozeniji mehanizam. On kasnije dobija i falusnu simboliku te je zato istrajan.
    Kliker je zaprovo napaljeni muzjak koji treba da pobedi, tj tresne druge klikere i udje svecano u rupu poput alfa muzjaka. uzimanje klikera od decaka koji je izgubio mec, zapravo je simbolicko kastriranje tog decaka od strane pobednika. slicno kao sto alfa muzjak kunica stvarno kastrira ostale muzjake iz grupe ako ih vlasnik drzi zajedno, Cela igra klikerima je priprema za izazove koji cekaju konkretnog deckica kasnije. Ali se iskreno nadam da ne postoji pozitivna korelacija izmedju dobrog igranja klikera i kasnijih uspeha kod zena i obratno.

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

hanibalko, nego kako to - srecno si udata i imas ljubavnika? nije li to kontradikcija ili i to skupljas?
    nego reci mi volis li analni seks? jesi dosta koncentrisana na svoja ledja i zadnjicu?
    to moze dobrim delom urusiti neka moja shvatanja ako nisi

Guest

Podrazumevano

Da, i skupljanje klikera i bilo cega drugog je plod analnih crta i vodi poreklo iz iskustva kontrole nuzde. Zadrzavanje i gomilanje klikera je zapravo simbolicko zadovoljenje ne davanja svog izmeta roditeljima.
    Shvatili smo ovo randome, napakostiti roditeljima... analna faza... komunizam i bla bla bla...

Kliker je zaprovo napaljeni muzjak koji treba da pobedi, tj tresne druge klikere i udje svecano u rupu poput alfa muzjaka.
    Aha... sada smo te uhvatili! Setio si se da si skupljao klikere pa si promenio rezultate 'istrazivanja'
    Vidim ja, prizances ti na kraju i one salvete sto su ti jos uvek pod krevetom

Učlanjen
    30.03.2004.
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

hehe, malena.
    vidi ovako,
    ako sam skupljao salvete, napljuj mi se u lice.
    a ako nisam, sta ja tebi da radim? reci na pp ako je intimne prirode.

Guest

Podrazumevano

Ma... kvari-igro!
    Vrati mi moje krpice!

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ima li nekog da sakuplja salvete?

kako da vaspitam svoje dete ako zelim da bude prvak dvoristha u klikerima?
    da mu uzimam noshu ili ...
    aha, ili da uzimam agresivnije nego ostale mame u okolini pa da se ono naljuti!
    ok
    e ali ima necega mene te salvete nikad nisu previshe interesovale..a sada guza ne..a ako neko skuplja toalet-papire, on je vezan za usta?
    a ne, to su filatelisti, poshto vole da lizhu...a decaci koji skupljaju salvete oni su buduci ******
    a devojcice koje igraju klikere..?

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a stho da ti se napljuje, pa gay je ok...ma naravno da ih nemash, ti si skupljao hi-mena i gospodare svemira

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

haah shta bi tek random reko da zaluta kojim chudom na svastharu...kakvi bi se tek tu analno-oralno-falusni komplexi otkrili

Slične teme

1. el sakuplja neko paklice od cigareta? :)
    Autor cvidza u forumu Razno
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.10.2008., 22:28
  2. Ima li nekog iz NS za Au?
    Autor damir dz u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 28.12.2006., 22:06
  3. ima li nekog...
    Autor mnogosamlep u forumu Arhiva
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 27.07.2006., 03:01
  4. Ima li nekog sa KRF-a?