Šta će biti ?

nacke

Početnik
Poruka
16
Nisam siguran kako će se ponašati memorije ako
u drugi slot ubacim memoriju sa većom brzinom od postojeće. Sad je ddr memorija od 256 mb na 266 mhz
dodao bih još 256 mb ali sve ove nove su brže, da li će biti nekih problema, kakvih i kako da ih rešim ?
Pozdrav za sve !
 
Nece biti problem.
Dok god magistrala radi na taktu najsporije DDR memorije. Mislim, pazi da kad jednog dana, eventualno, budes menjao procesor, ne uzmes neki koji zahteva da radi na 166/200MHz magistrali (DDR 333/400). U tom slucaju stara mem. kartica nece raditi :wink:
 
panther:
nece biti problema :wink:

panther ... procitao si knjigu pa si se vratio? ako nisi procitao udzbenik,onda ga procitaj . ali pisati nesto sto je vec nekjo napisao mislim da je bezvredno ... nego hajde da te iskusam ... instaliran racunar kod drugara sve radi ok ... stavim ga kod nekog drugog padne sistem ... reci sta je
 
nacke:
Nisam siguran kako će se ponašati memorije ako
u drugi slot ubacim memoriju sa većom brzinom od postojeće. Sad je ddr memorija od 256 mb na 266 mhz
dodao bih još 256 mb ali sve ove nove su brže, da li će biti nekih problema, kakvih i kako da ih rešim ?
Pozdrav za sve !
pa pazi VRLO (sa velikim VRLO) je moguce da ce se memorije "klati" tj da ce odbijati rad jedna sa drugom ... otkad znam za komp nisam doziveo da se memorije razlicictih brzina ne kolju... Ali neznam mozda ces ti da imas srece ... probaj sa 333MHz ali bolje je da se neigras da ne bi bilo posle nisam znao kad se nesto sj**e ... pala je cena pa ti preporucujem memoriju od 333 MHz (moze i 400 MHz ali nema neke ubitacno velike razlike....)... e sad ako zelis ti eksperimentisi... PA CES DA VIDISSS :wink: :wink: :wink:
 
no_problem:
panther:
nece biti problema :wink:

panther ... procitao si knjigu pa si se vratio? ako nisi procitao udzbenik,onda ga procitaj . ali pisati nesto sto je vec nekjo napisao mislim da je bezvredno ... nego hajde da te iskusam ... instaliran racunar kod drugara sve radi ok ... stavim ga kod nekog drugog padne sistem ... reci sta je
Ja tebe nista ne razumem, ali zasigurno znam da ti gramatika bas i ne ide najbolje, bolje ponovo prelistaj udzbenike prvog i drugog razreda ako si ih uopste nekad i listao :shock: Vidim da nemas pametnija posla nego da za j e bavas ljude po forumu i da ih ponizavas.
 
panther:
no_problem:
panther:
nece biti problema :wink:

panther ... procitao si knjigu pa si se vratio? ako nisi procitao udzbenik,onda ga procitaj . ali pisati nesto sto je vec nekjo napisao mislim da je bezvredno ... nego hajde da te iskusam ... instaliran racunar kod drugara sve radi ok ... stavim ga kod nekog drugog padne sistem ... reci sta je
Ja tebe nista ne razumem, ali zasigurno znam da ti gramatika bas i ne ide najbolje, bolje ponovo prelistaj udzbenike prvog i drugog razreda ako si ih uopste nekad i listao :shock: Vidim da nemas pametnija posla nego da za j e bavas ljude po forumu i da ih ponizavas.

Moracu i ja da prelistam jer nisam znao da se u tim razredima uci gramatika narocito u prvom???
 

Back
Top