SIMS2-gadna glupost...

cages

Zainteresovan član
Poruka
399
...mi se desava pri pokusaju da je instaliram :?
Ako sam ovo vec pitao izvinjavam se:u toku instalacije na 34 procenta se pojavljuje poruka da ne moze da iskopira neki DSdata/control/control1.dat folder sa diska na komp.Sve zivo sam probao ali nece pa nece (inace,taj folder postoji na disku).Odem kod brata i kod njega instalacija prodje iz prve bez problema :evil:
I sad vi recite meni ko je tu lood???
 
Kad_LupimLupim:
Tvoj CD-drive malo i disk jos malkice i stvar deluje potpuno looda. Veruj mi.
Ocu reci nabavi drugu kopiju, na nekom boljem mediju (Verbatim)
Pretpostavljao sam da je to jer imam LG-jev citac (tzv "narodni" :) ) plus je igra narezana na extrakvalitetne diskove od 13 din ali... Ne budem lenj nego odem i narezem prvi disk na Verbatim i opet isto!Dal je moguce da mi je drive bas toliko los?!Mislim,znam da jeste ali TOLIKO!? :?
 
Jedna uvek mora biti prva...
Ja sam imao sl. problem sa Prince Of Persia: Sands of Time, nije hteo da mi cita disk ni na koji nacin!!! Kod ortaka, koji ima potpuno isti drive, cita ali jeeedva, bash onako kriticno jedva, smo cekas kad ce da prekine. Tako da nije nemoguce.
 
Od novembra meseca do sinoc je ta igra stajala i skupljala prasinu al reekoh ajde da probam ponovo...
I tako,ja probah i ona se instalira iz prve!
E,tek sad mi nista nije jasno jer ja na kompu nisam NISTA menjao a to su oni isti diskovi od pre par meseci?!
 
marko47:
Ma nemate vi veze problem je u particiji formatiraj ili napravi novu ako nisi pokusao sa drugom pokusaj slcan problem sam imao sa igrom underground 2 ali sada radi.

Problem ti stvara windows tacnije Service pack 2 ako ga imas.Nabavi noviju verziju ili formatizuj hard pa instaliraj igru na goli windows bez SP2.To ce ti resiti problem jer su ranije verzije SP2 najblaze receno cudne.Naravno sve ovo vazi ako imas SP2 na masini
 

Back
Top