Kodeci-kad ce kraj nerviranju?!!

Leka

Aktivan član
Poruka
1.677
Nema nista bolje nego kad uzmete novi divx, napravite brdo kokica, dobro naglasnite zvucnike, namestite jastuk, pustite film... kad ono samo sharene strafte po vertikali!!! I onda ide ono cuveno Grrrrrrr!!!

Toliko o prici a sad malo o problemu...

Vec je rutina, posle reinstala win stavljanje istih kodeka, vremenom neki budu zamenjeni novijoj verzijom ali to je to, dakle Divx 5.X.X, Xvid, Radium mp3, audiofilters, Divx 3.11a.

Naravno 3.11 i radium i ne moram da instaliram ali to radim zbog nekih mojih avi-ja koje sam radio sa njima.

I sve to lepo radi, nista novo ne instaliram, kad od jednom pocinju "gremlini"... Na nekim filmovima na svaku sekundu slika blica, instaliram ffdshow "cisto radi reda" vise ne blica, ubacim drugi film, samo strafte nema slike... uninstaliram ffdshow, radi normalno... i tako klackanje za svaki novi film! Cak i Real player fajlovi koje pustam u istoimenom playeru, dobijaju cudne zute linije, kakve to veze ima?!!!

Na posletku popiiiiiiii i uninstaliram ih sve, probam da pustim jedan film-super, drugi-super i tako redom!
Pogledam koji se kodeci koriste, kad ono iznenadjenje: DVD Mpeg4(PowerDVD) kodek i Nero Video kodek, i sve radi ko podmazano.

Stvarno nebuloza na kvadrad ali kad radi sto da menjam. :)

Mozda ovo nekome koristi... Jel imao neko slicno iskustvo?!!
 

Back
Top