FASHION
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: FASHION

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano FASHION

Ajmo malo o modi i soping najbolja tema

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Obozavam velike trzne centre!!!!! U stanju sam da se tamo zavucem i da spartam po ceo dan!!! Jedino steta sto su u Beogradu svi trzni centri ocajni... Ali zato u Rimu i Londonu... uh.... ma i u Budimpesti su sjajni, svi su bolji od ovih nasih krseva..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Obozavam velike trzne centre!!!!! U stanju sam da se tamo zavucem i da spartam po ceo dan!!! Jedino steta sto su u Beogradu svi trzni centri ocajni...
    Pa ne mogu da verujem totalno zenska tema, ma zenski svet breee, a ti se utrpas i tu :? . Daj resi moj zivotni zadatak..KAKO TE SE RESITI????? :wink:

Kupovinu obozavammmmmmmmm, zivim za to, ma hleba necu jesti za nove cipelice :wink: , kad me pogledaju iz izloga i urade trep, trep, uffff, sva se rastopim

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Obozavam velike trzne centre!!!!! U stanju sam da se tamo zavucem i da spartam po ceo dan!!! Jedino steta sto su u Beogradu svi trzni centri ocajni... Ali zato u Rimu i Londonu... uh.... ma i u Budimpesti su sjajni, svi su bolji od ovih nasih krseva..
    E jesi ženetina!

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio sibirska
    E jesi ženetina!
    Ali na jedan muzevan, seksi nacin zar ne?!? hahahah

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio mala natasa

Pa ne mogu da verujem totalno zenska tema, ma zenski svet breee, a ti se utrpas i tu :? . Daj resi moj zivotni zadatak..KAKO TE SE RESITI????? :wink:
    Pa sta ti ja radim?!?!? Bar da te pipkam pa da covek kaze nesto...

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio sibirska
    E jesi ženetina!
    Ali na jedan muzevan, seksi nacin zar ne?!? hahahah
    hahahahahahahahahahahaha

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Zanimljivo, ali kada sam u nekom dobrom trznom centru onda ne osecam ni glad ni umor, vec samo jedno ogromno uzbudjenje... verovatno zbog adrenalina..

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

E, i ja sam ovih dana totalno u shoping fazonu trazim lepe crne cizmice, i obidjoh ceo grad... jedva da sam nasla nesto, ali nista sto bih kupila moracu da zovem Steffana da me posavetuje i uputi, jer ocigledno je covek potpuno dusevno i fizicki posvecen tome :wink:

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio Nadya
    E, i ja sam ovih dana totalno u shoping fazonu trazim lepe crne cizmice, i obidjoh ceo grad... jedva da sam nasla nesto, ali nista sto bih kupila moracu da zovem Steffana da me posavetuje i uputi, jer ocigledno je covek potpuno dusevno i fizicki posvecen tome :wink:
    Moze moze, ali samo pod uslovom ako si spremna da ides sa mnom u soping turu u Rim o mom trosku...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano Re: FASHION

Citat Original postavio nanuska
    hu, hu
    SHOPPING & *******, jos bolja tema 8)

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

A bre Betty, bas si prosta!!!

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Citat Original postavio Nadya
    Moze moze, ali samo pod uslovom ako si spremna da ides sa mnom u soping turu u Rim o mom trosku...
    Mogu li ja sa vama....bicu mirna kao bubica....samo me vodi

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio Zena s greskom

Moze, samo moracemo da delimo krevet, ako ti to ne smeta?

Iskusan Zena s greskom (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

Citat Original postavio Zena s greskom

Moze, samo moracemo da delimo krevet, ako ti to ne smeta?
    E sad si me bas zatekao nespremnu....sutra cu da ti odgovorim...sad cao vec je 16h ...kako vreme leti.

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

evo ja da odgovorim posto sam victim.od kad sam dosla u francusku bukvalno patim jer ne mogu dobro da se obucem.ovde jos nose nike air max pa sad vidite s cim se suocavam svakog dana.bas njih briga za oblacenje.cak i firmirane stvari su katastofa,valjda ovde salju samo ono najgore.sta ja sad da radim.prosli put sam za cipele obisla ceo grad i obliznje trzne centre po selima i na kraju odoh cak u frajburg da ih kupim.sta sad ja da radim?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: FASHION

Citat Original postavio Betty
    hu, hu
    SHOPPING & *, jos bolja tema 8)
    Bas si vickasta. Dobra ti ta *. A ja pocela temu i otislaaa. Nije u redu. Vidim da nisam jedina, a nisam ni mislila, ali nisam znala da sve imamo bas isti osecaj kad kupujemo. Ma voolim da kupujem ssvvee! I cim izadjem iz prodavnice moram da zapalim cigaretu! Moram. Posebno kad primenim sva oruzja-kes, Yuba karticu i cekove u istom danu.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Najvise volim da kupujem donji ves, carape, ulja, kreme, parfeme, nakit... sve ono sto je na kozi... Kako je dosla zima i sezona grejanja malo vise trosim na kreme (npr. danas sam kupila Thirst Quenching Hydra-Care Serum), ali inace najvise para odlazi na knjige i muziku... i za njih ja necu jesti... a volim da jedem, kao sto vam je sada vec dobro poznato
    A sto se odevanja tice... veoma sam jednostavna (sa izuzetkom donjeg vesa i carapica), retko nesto kupim... jako retko, ali kada kupim to bude neki fini komad. Mrzim kada imam pun orman stvari koje uopste ne koristim, pa kontrolisem svoje shopping impulse.
    a imam i dobru kolekciju 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Jao, ja obozavam garderobu. Posebno majicice kad dodje leto. Imam ih milion i menjam ih po nekoliko na dan, a tako su male i kratke da staju sve u jednu torbu. Mogu sve da ponesem na more pa da biram. I ne pravim pitanje da li je markirano ili ne. Bitno je da mi se svidi da je moderno ali ne ultra moderno sto nosi pola grada. znam da odaberem bilo da je to kupljeno i placeno ili je sa neke tezge (a to se sve redje desava jer su tezge svee iste). A volim i da prepravljam stvari vise nego ista i da dodajem ili oduzimam neko parce. Volim sve. Odem cak i do Panceva.

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja obozavam crvene karmine... imam ih u svim nijansama
    i volim sve sto sija i ima sljokice
    I uvek, bas uvek imam nesto sto sija na sebi... malo kitcha... obozavam ... etotako...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    ja obozavam crvene karmine... imam ih u svim nijansama
    i volim sve sto sija i ima sljokice
    I uvek, bas uvek imam nesto sto sija na sebi... malo kitcha... obozavam ... etotako...
    Eve ti svi moji crveni karmini! ne koristim ih godinama. A ti meni daj malo sljokica. Da nisi sljasteci Blizanac

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eve ti svi moji crveni karmini! ne koristim ih godinama. A ti meni daj malo sljokica. Da nisi sljasteci Blizanac
    ja sam Ribica... ali imam puno Blizanca u horoskopu zbog nekih planeta, trigona, polozaja kuca... Dam ti sljokica... koje hoces boje? i za koji deo tela/lica?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ja sam Ribica... ali imam puno Blizanca u horoskopu zbog nekih planeta, trigona, polozaja kuca... Dam ti sljokica... koje hoces boje? i za koji deo tela/lica?
    ne pravim pitanje. stoje mi sljokice. a i mojim cerkama. trebace mi malo vise, a da i tebi ostanee

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne pravim pitanje. stoje mi sljokice. a i mojim cerkama. trebace mi malo vise, a da i tebi ostanee
    Secam se da sam se pre par godina natripovala da imam rak koze jer sam slusala neku doktoricu na tv kako prica o nekim flekama na noktima. Naravno, odmah sam pregledala svoje sa kojih sam sveze skinula lak (slucajnost ili sudbina?). I zamisli... nasla sam minijaturnu linijicu koja je izgleda kao tackica precnika 0.3mm. Padam u trans.... aaaaa, ja imam tumor, zamisljam scene ucveljene porodice pored mog bolnickog kreveta... svi placu i tako to... drama na holivudskom nivou. Dok ovo kucam cujem komsinicu kako place i arlauce kao vuk
    okrecem 5-6 telefona, saznajem ime doktorice, odlazim ranom zorom kod nje na kliniku za venericne bolesti... i tu pocinje onaj deo sa sljokicama.... Bilo je 6 i nesto am, a moje sljokice su vristale na usnama ... i govorim taksisti da idemo do klinike... i onda njegov izraz lica: aha... razume se...
    predrasude...
    ne znam odakle ta fascinacija sljokicama i kitchem... mozda zato sto sam rodjena u disko eri pa me ona nekako obelezila.
    U svakom slucaju, doktorica je ustanovila da je moja fleka ljubicaste boje, da je modrica... i tada sam se setila da me je to sredila moja dzukela u igri i mazenju par dana pre.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Secam se da sam se pre par godina natripovala da imam rak koze jer sam slusala neku doktoricu na tv kako prica o nekim flekama na noktima. Naravno, odmah sam pregledala svoje sa kojih sam sveze skinula lak (slucajnost ili sudbina?). I zamisli... nasla sam minijaturnu linijicu koja je izgleda kao tackica precnika 0.3mm. Padam u trans.... aaaaa, ja imam tumor, zamisljam scene ucveljene porodice pored mog bolnickog kreveta... svi placu i tako to... drama na holivudskom nivou. Dok ovo kucam cujem komsinicu kako place i arlauce kao vuk
    okrecem 5-6 telefona, saznajem ime doktorice, odlazim ranom zorom kod nje na kliniku za venericne bolesti... i tu pocinje onaj deo sa sljokicama.... Bilo je 6 i nesto am, a moje sljokice su vristale na usnama ... i govorim taksisti da idemo do klinike... i onda njegov izraz lica: aha... razume se...
    predrasude...
    ne znam odakle ta fascinacija sljokicama i kitchem... mozda zato sto sam rodjena u disko eri pa me ona nekako obelezila.
    U svakom slucaju, doktorica je ustanovila da je moja fleka ljubicaste boje, da je modrica... i tada sam se setila da me je to sredila moja dzukela u igri i mazenju par dana pre.
    Ovde je nesto pomalo konfuzno...Ja volim sljokice jer me, mozda glupo zvuci, vesele. Nekako se smeskaju i kikocu. Volim zive boje svuda oko sebe. I u poslu sam okruzena bojama. Volim majice u zivim bojama. E, samo na lice ne stavljam zive boje. Mooooram da spavam. Prosto moram

Slične teme

1. Fashion week!!!!!!
    Autor glam_in u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.11.2006., 17:48
  2. Mesto za izlazak za old fashion girl
    Autor Tekic u forumu Muzika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 27.02.2006., 18:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor