Teniseri ,teniserke i njihove ljubavi ...sve do oltara...

Grigor-29.jpg

Лепи пар.
 
TRI GODINE BRAKA - NOLE JELENA NEK SU VAM SRECNE ...

4Z_ktkpTURBXy8zYmJiMjZkMTdkOWI5ZDQ0MjQ2Mzc2OGM2NmE2YThjZS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCww


- Srećna godišnjica braka mojoj srodnoj duši.
Zahvalan sam ti na postojanju u mom životu jer uz tebe i tvoju ljubav uspevam da budem svesniji onoga što negujemo i onoga za šta je vredno boriti se u životu.
Zahvalan sam ti što si posvećena majka, velika podrška i oslonac svima koji smo u tvojoj blizini.
Volim te iz sveg srca- poručio je svojoj supruzi naš Novak - Nole.
:heart::heart::heart:
 
DXmbT9kUMAIYLPV.jpg


Ruska teniserka Marija Šarapova započela je ljubavnu vezu sa milionerom Aleksandrom Gilkesom.
Oni su u januaru primećeni na aerodromu u Los Anđelesu, a pre nekoliko dana zajedno su obišli galeriju "Gagosijan" na Beverli Hilsu i držali su se za ruke.
Gilkes je sin poznatog dermatologa, a veliki je prijatelj sa mnogim poznatim ljudima iz celog sveta, kao što su prinčevi Vilijam i Hari, a njihovo drugarstvo traje još od studiranja na "Eton-u"
Ovaj 38-godišnjak je suosnivač jedne aukcijske kuće koja se bavi prodavanjem likovnih dela preko interneta.
 
Ruska teniserka Marija Šarapova započela je ljubavnu vezu sa milionerom Aleksandrom Gilkesom.
Oni su u januaru primećeni na aerodromu u Los Anđelesu, a pre nekoliko dana zajedno su obišli galeriju "Gagosijan" na Beverli Hilsu i držali su se za ruke.
Gilkes je sin poznatog dermatologa, a veliki je prijatelj sa mnogim poznatim ljudima iz celog sveta, kao što su prinčevi Vilijam i Hari, a njihovo drugarstvo traje još od studiranja na "Eton-u"
Ovaj 38-godišnjak je suosnivač jedne aukcijske kuće koja se bavi prodavanjem likovnih dela preko interneta.

Значи лопов.:sad2:
 
Neverovatno, kako bogatstvo "ide" na bogatstvo.
Da li je to zbog toga sto se krecu u istom bogataskom drustvu, pa se nadju i isti se istom raduje.
Jer sanse nema da se ona "zaljubi" u nekoga koji nije milioner.
Izvinjavajte svi vi koji volite Sugar, ali to je zaista tema za jedno sociolosko ispitivanje.
Ili narodski receno "krpa uvek nadje zakrpu".
A ja imam onaj smor "kiselog grozdja".
Sta da radim? Prastajte.
Valjda i mene neka zakrpa negde ceka?
#dodjidaostarimozajedno

- - - - - - - - - -

Kad li ce nasa Ana da se porodi?
Valjda broji sitno: sto rece Ivanovic: 40, 30, 15...
Ja bih jos dodala ispred onih 40, onaj Ad.
Sve najbolje Ani zelim.
 

Back
Top