Teniseri ,teniserke i njihove ljubavi ...sve do oltara...

andy-roddick-brooklyn-decker.jpg
 
Berdih i Lusi kao da su brat i sestra... bas lice... ali su slatki!
Ona je prestala aktivno da igra tenis sve radi njega,nadam se da se nece pokajati...
Ova Davidenkova ga bas onako ``cedi``, on mi ovde mnogo lose izgleda.
Nisu bas neki par. Po meni.
Ali glavno da je njima dobro.
Nikolaj Pedja, i njegova ljepsa polovina su prije braka bili u dugoj vezi .
Nidzo nije vise mogao da je slusa
*Kad ces me odves pred oltar*
Izjavljivao je da,nikako da razumije sto to mijenja ako se podpisu .
Ipak je popustio...
 
Pit Sampras porodično...
77201681548612cc3c9b88620734587_220x335.jpg


'Pit Sampras je očarao milione navijača širom sveta srčanošću na terenu i ljubaznošću van njega'', rekao je Mark Majls, bivši izvršni direktor ATP. Jedan od njegovih nekadašnjih najvećih protivnika na terenu, Boris Beker, izjavio je da je Sampras najbolji teniser sveta svih vremena. Nemac nimalo nije preterao kada je izjavio to jer Amerikanac ima 14 gren slem titula i rekorder je u tome. Sampras je prestao profesionalno da se bavi tenisom 2002, ali je povlačenje zvanično objavio na veoma dirljivoj ceremoniji pred početak US Opena 2003. godine u prisustvu porodice držeći sina u rukama. 36-godišnji bivši reket broj jedan rođen je u Vašingtonu. Roditelji su mu grčki emigranti, a grčka kultura imala je veliki uticaj na njegovo odrastanje. Sampras je oženjen glumicom Bridžit Vilson sa kojom ima dva sina, Kristijana i Rajana Nikolaosa. Par se upoznao 1999. godine, a Amrikanka nije ni znala ko je Pit jer nikada ranije nije gledala tenis.
’’Rekao sam prijatelju da bih želeo da je upoznam’’, izjavio je Sampras, a zahvaljujući zajedničkom poznaniku dobio je njen broj telefona. Bridžit je prihvatila poziv na večeru za koju je rekla da je bila kao ’’sastanak na neviđeno za nju’’. Samo devet meseci kasnije, par se verio. Najveći izazov za njih bilo je planiranje i organizovanje venčanja, s obzirom da su oboje imali prenatrpane rasporede. Ona je snimala seriju u Njujorku, a on je putovao na turnire širom sveta. 30. septembra uz zalazak sunca pred oko osamdeset zvanica (uglavnom članova porodice i bliskih prijatelja) na teniserovom imanju u Kaliforniji, Bridžit i Pit su se venčali. Mlada je obukla elegantnu venčanicu dizajnerke Vere Vang i dijamante vredne više od 400.000 dolara, a mladoženje je bio u crnom smokingu. Iznenađenje večeri bio je Elton Džon koji je pevao 45 minuta. Prvi sin, Kristijan Čarls, rođen je 21. novembra 2002, a drugi, Rajan Nikalaos, 29. jula 2005. godine.

193584292248612cc3e371a604697902_220x265.jpg
 
Šarapova i Vujačić: Venčanje u pravoslavnoj crkvi u Kaliforniji...

4775_cakicaki02-foto-afp_af.jpg


Prijatelji para otkrivaju da Saša i Marija već planiraju detalje venčanja, kao i da su za crkvu odabrali hram Srpske pravoslavne crkve u Kaliforniji, u kome je Vujačić bio čest posetilac dok je nastupao za Los Anđeles Lejkers. Nedavno je poznata teniserka SPC u Kaliforniji poklonila lične rekete sa autogramom, koji su na aukciji prodati za 4.000 dolara. Zbog toga je prelepa Ruskinja pokupila simpatije naših ljudi u SAD. Saša Vujačić se već godinama aktivno bavi humanitarnim radom unutar srpske dijaspore. U više navrata je davao znatne priloge crkvi, ali se i družio s našim mališanima i vodio ih na NBA utakmice. Od Šarapove su novinari ovih dana na Otvorenom prvenstvu Australije pokušali da "iskopaju“ detalje vezane za svadbu, ali je Ruskinja samo otkrila da će lično dizajnirati cipele za venčanje. Jednu od najlepših sportistkinja na planeti Vujačić je zaprosio krajem oktobra prošle godine, kada je izabranici kupio verenički osmokaratni dijamantski prsten vredan 250.000 dolara!
 
Vau, bas su sladak par!
Ma nema... bogatstvo ide na bogatstvo, to je uvek bilo tako i bice!
Nisam ljubomorna, daleko od toga, drago mi je kada se uspesni mladi ljudi lepo vole i krunisu svoju ljubav na ovakav nacin.

Duskice, mila moja, da li znas kakav ima ljubavni status Felisiano Lopez?
Znam da je bio a mozda je i sada u nekoj dugoj vezi sa nekom ne tako lepom Spanjolkom, da su se stalno svadjali pa mirili, ukratko imao je ili ima neku burnu vezu, ali ne mogu nigde da izguglam njegov trenutni ljubavni zivot?
 

Back
Top