Shta vam znachi..?

Black_cat

Zainteresovan član
Poruka
326
Kako dozhivljavate Novogodishnje praznike, ako ste u vezi/braku? Prilika za ludu zhurku, par dana samo za vas dvoje, jedva chekate: predpraznichni shoping/vatromet u ponocj/gomile i gomile hrane/preskupe haljine ili...? Na shta vas u stvari asocira Nova Godina? Topla i strasna nocj sa njim ili zhurka koja i ne mora da podrazumeva njegovo prisustvo?
 
Black_cat:
Kako dozhivljavate Novogodishnje praznike, ako ste u vezi/braku? Prilika za ludu zhurku, par dana samo za vas dvoje, jedva chekate: predpraznichni shoping/vatromet u ponocj/gomile i gomile hrane/preskupe haljine ili...? Na shta vas u stvari asocira Nova Godina? Topla i strasna nocj sa njim ili zhurka koja i ne mora da podrazumeva njegovo prisustvo?

Zavisi kakvog si raspolozenja. Moze da bude i topla i strasna noc, a moze i bez njegovog prisustva. Zavisi opet od raspolozenja.

Dok sam bila mladja bitno mi je bilo drustvo.

Sada sam vise u krugu porodice, posto sam i starija i udata.
 
prilika da se okupi celo drustvo.
klinci luduju napolju i cekaju vatromet, zene spremaju ugodjaj za sva cula (od vecere do onoga za intimni ugodjaj kad se zurka zvanicno zavrsi). momci se bave dekoracijom i procenom izbora pica.

oko 22h zurka pravo pocinje :lol:

zaboravih, naravno da jedva cekam novogodisnji koncert iz beca!
 
Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.
 
Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.
 
nanuska:
Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.

:D :D :D jaoj, ovo je tako lepo... :roll: Sibirska ljubavi, hocemo i nas dvoje ovako jednog dana?!? :lol:
 
Steffan:
nanuska:
Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.

:D :D :D jaoj, ovo je tako lepo... :roll: Sibirska ljubavi, hocemo i nas dvoje ovako jednog dana?!? :lol:

hahahahahahahahahaha obozavam te! Ludo pa zivi, što bi rekla moja baba! :lol:
 
Ja imam samo jednog andjela sa kojim tek za par godina planiram andjelchicje :) A Nova Godina je za mene, ne dva dana vec mesec dana, od kada krenu prve jelke na pijaci, ukrasi na svakom cjoshku (i bash tako, koliko god da ih imamo, poneki josh sladji, lepshi, sjajni zavrshi na nashoj jelci), neumorno shpartanje gradom (iako shoping u principu ne volim) u potrazi za poklonima i poklonchicjima (kao da ni jedan nije dovoljno dobar za njega, a i ako jeste, ne prestajem da zhelim da mu poklonim josh neshto, maleno, slatko...)...
Kakve zhurke - zhivim za pochetak tog dana kada cju se obucji shto lepshe i ludje (bash zato shto cje me samo on videti), sa gomilom poklona sticji kod njega i presvucji se u njegovu obichnu trenerku. A onda ritual kicjenja jelke, spremanja nashe omiljene hrane (tone hrane koju na kraju necjemo ni pipnuti, ali koga briga kad uzhivamo u zajednichkom spremanju!), i obavezno zajednichko kupanje da bismo se odmorili i nastavili da uzhivamo...
I budjenje pored njega (jedno 3 puta u toku nocji, tek da bih se probudila, shvatila da provodim jednu od najlepshih nocji u zhivotu sa voljenom osobom, i srecjna nastavila da spavam - da, na zhalost josh ne zhivimo zajedno..), u rane jutarnje sate, gnjavljenje u krevetu josh par sati a onda shetnja pustim gradom, kroz (nadam se) maglu i zavejane ulice...
A onda repriza! Barem dva puta! :)
 
Obozavam grad pred NG, sve je okiceno, kao u bajci, svetla na sve strane, sarenilo, veselje..pa onda jurcanje po prodavnicama po poklone, pa pakovanje istih, pa kicenje jelke, postavljanje poklona ispod...Zurka do jutra..ma..ko dete sam :wink:
 
Мрзим Нову годину!
Мрзим то што се гомила храна и пиће у огромним количинама, то што сви морају пригодно да буду весели, што треште петарде и рафали, што одзвањају народњаци на све стране...гррр
 
zaista mi je drago da postoje ljudi u tolikom broju koji se raduju doceku. meni je sve to previse komercijalizovano , pa samo zene zenama i deci kupuju poklone ili se to meni samo cini ?
ja licno mnogo vise "volim" Badnje vece i Bozic .
 
nova godina? hm.. pa za mene je nova godina dan kada se nadas da ce se vec sledeceg jutra svi oni problemi koje si imao izbrisati i nestati. jelte, nadas se necemu novom i lepom. imam dovoljno godina da ne kitim jelku, ali to je jace od mene. obozavam da izvadim moje prve novogodisnje ukrase koji su stari kao i ja i kitim jelku, da gledam kako pada sneg i uzivam u toploti sobe i njegovog zagrljaja. nije mi bitan provod(verovatno ima veze sa godinama :D )samo da tu noc provedem sa voljenim i dragim ljudima i razmisljamo sta cemo sve uraditi u sledecoj godini. ja se iskreno nadam da cu ovu novu godinu docekati sa mojom boljom polovinom sa pregovorima o vencanju. drzite mi palceve. :D :D :D
 
majija:
nova godina? hm.. pa za mene je nova godina dan kada se nadas da ce se vec sledeceg jutra svi oni problemi koje si imao izbrisati i nestati. jelte, nadas se necemu novom i lepom. imam dovoljno godina da ne kitim jelku, ali to je jace od mene. obozavam da izvadim moje prve novogodisnje ukrase koji su stari kao i ja i kitim jelku, da gledam kako pada sneg i uzivam u toploti sobe i njegovog zagrljaja. nije mi bitan provod(verovatno ima veze sa godinama :D )samo da tu noc provedem sa voljenim i dragim ljudima i razmisljamo sta cemo sve uraditi u sledecoj godini. ja se iskreno nadam da cu ovu novu godinu docekati sa mojom boljom polovinom sa pregovorima o vencanju. drzite mi palceve. :D :D :D


Hocemooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
'pregovori' o venchanju - kako to poslovno zvuchi :)
Joj, da, hajde kad sam se vecj dotakla.. kad kazhem prebrachni ugovor, vi kazhete - ...?
Najvishe me zanima mishljenje devojaka/zhena koje su neko vreme zhivele napolju a onda se tamo i udale (ipak je u inostranstvu to mnogo rasprostranjeniji i 'normalniji' chin).
 

Back
Top