Shta vam znachi..?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Tema: Shta vam znachi..?

Zainteresovan član Black_cat (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    sa one strane.. oblaka, jastuka, duge i ogledala.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Shta vam znachi..?

Kako dozhivljavate Novogodishnje praznike, ako ste u vezi/braku? Prilika za ludu zhurku, par dana samo za vas dvoje, jedva chekate: predpraznichni shoping/vatromet u ponocj/gomile i gomile hrane/preskupe haljine ili...? Na shta vas u stvari asocira Nova Godina? Topla i strasna nocj sa njim ili zhurka koja i ne mora da podrazumeva njegovo prisustvo?

Obećava
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Shta vam znachi..?

Citat Original postavio Black_cat
    Kako dozhivljavate Novogodishnje praznike, ako ste u vezi/braku? Prilika za ludu zhurku, par dana samo za vas dvoje, jedva chekate: predpraznichni shoping/vatromet u ponocj/gomile i gomile hrane/preskupe haljine ili...? Na shta vas u stvari asocira Nova Godina? Topla i strasna nocj sa njim ili zhurka koja i ne mora da podrazumeva njegovo prisustvo?
    Zavisi kakvog si raspolozenja. Moze da bude i topla i strasna noc, a moze i bez njegovog prisustva. Zavisi opet od raspolozenja.

Dok sam bila mladja bitno mi je bilo drustvo.

Sada sam vise u krugu porodice, posto sam i starija i udata.

sanja
    Guest

Podrazumevano

prilika da se okupi celo drustvo.
    klinci luduju napolju i cekaju vatromet, zene spremaju ugodjaj za sva cula (od vecere do onoga za intimni ugodjaj kad se zurka zvanicno zavrsi). momci se bave dekoracijom i procenom izbora pica.

oko 22h zurka pravo pocinje

zaboravih, naravno da jedva cekam novogodisnji koncert iz beca!

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Mene Nova Godina asocira na filmske maratone... eh, neke stvari se tesko menjaju od detinjstva..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Novu godinu obozavam. A otkad imam dvoje sitne decice dve devojcice jos se vise radujem praznicima i poklonima. obozavam da kupujem i pakujem poklone za sve. Obozavam da pada sneg uoci nove godine. Obozavam da kitimo jelke *imamo ih tri raznih velicina*. Obozavam da sa starijom cerkom kupujem svake godine ukrase bez obzira koliko ih vec imamo kuci. Cini mi se ponese me sve to i ne pitam sta kosta. Obozavam da na kompjuteru pravim cestitke i saljem prijateljima.Obozavam da pogledam i poljubim moja dva andjela kako slatko spavaju i u sebi im obecam mnogo toga u sledecoj godini i znam da cu to i ispuniti.

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio nanuska
    jaoj, ovo je tako lepo... Sibirska ljubavi, hocemo i nas dvoje ovako jednog dana?!?

Ističe se sibirska (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio Steffan
    Citat Original postavio nanuska
    jaoj, ovo je tako lepo... Sibirska ljubavi, hocemo i nas dvoje ovako jednog dana?!?
    hahahahahahahahahaha obozavam te! Ludo pa zivi, što bi rekla moja baba!

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio sibirska

hahahahahahahahahaha obozavam te! Ludo pa zivi, što bi rekla moja baba!
    Nadam se da dobro pravi sarme..

Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Ja imam samo jednog andjela sa kojim tek za par godina planiram andjelchicje A Nova Godina je za mene, ne dva dana vec mesec dana, od kada krenu prve jelke na pijaci, ukrasi na svakom cjoshku (i bash tako, koliko god da ih imamo, poneki josh sladji, lepshi, sjajni zavrshi na nashoj jelci), neumorno shpartanje gradom (iako shoping u principu ne volim) u potrazi za poklonima i poklonchicjima (kao da ni jedan nije dovoljno dobar za njega, a i ako jeste, ne prestajem da zhelim da mu poklonim josh neshto, maleno, slatko...)...
    Kakve zhurke - zhivim za pochetak tog dana kada cju se obucji shto lepshe i ludje (bash zato shto cje me samo on videti), sa gomilom poklona sticji kod njega i presvucji se u njegovu obichnu trenerku. A onda ritual kicjenja jelke, spremanja nashe omiljene hrane (tone hrane koju na kraju necjemo ni pipnuti, ali koga briga kad uzhivamo u zajednichkom spremanju!), i obavezno zajednichko kupanje da bismo se odmorili i nastavili da uzhivamo...
    I budjenje pored njega (jedno 3 puta u toku nocji, tek da bih se probudila, shvatila da provodim jednu od najlepshih nocji u zhivotu sa voljenom osobom, i srecjna nastavila da spavam - da, na zhalost josh ne zhivimo zajedno..), u rane jutarnje sate, gnjavljenje u krevetu josh par sati a onda shetnja pustim gradom, kroz (nadam se) maglu i zavejane ulice...
    A onda repriza! Barem dva puta!

Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

Ko je rekao sarma?! Ne ide Nova Godina bez sarme, nikako. Ni bez prvojanuarskog koncerta Bechke filharmonije. I mini-pica, kucjnog vatrometa i sladoleda.
    I josh svashta-neshto..

Queen_
    Guest

Podrazumevano

I novogodisnja turneja 4 skakaonice!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Obozavam da dobijam poklone, hihihi , pa kad ce vise ta Nova godina :wink:

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Obozavam grad pred NG, sve je okiceno, kao u bajci, svetla na sve strane, sarenilo, veselje..pa onda jurcanje po prodavnicama po poklone, pa pakovanje istih, pa kicenje jelke, postavljanje poklona ispod...Zurka do jutra..ma..ko dete sam :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ja sam bas juce okitila jelku sa svojom princezom i stavile smo prve poklone ispod nje.ako mi muz opet pokloni nesto glupo i.s.p.i.z.d.e.c.u

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Citat Original postavio hanibal77
    ja sam bas juce okitila jelku sa svojom princezom i stavile smo prve poklone ispod nje.ako mi muz opet pokloni nesto glupo i.s.p.i.z.d.e.c.u
    Pa bolje mu reci onda na vreme sta zelis! Ovako ce uvek da ima alibi.. :wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ali ja volim iznenadjenjaaaaa

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Мрзим Нову годину!
    Мрзим то што се гомила храна и пиће у огромним количинама, то што сви морају пригодно да буду весели, што треште петарде и рафали, што одзвањају народњаци на све стране...гррр

Domaćin
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Potpuno te razumem... :wink:

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

ali ja volim iznenadjenjaaaaa
    Pre ce biti da volis razocarenja.. :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.08.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

zaista mi je drago da postoje ljudi u tolikom broju koji se raduju doceku. meni je sve to previse komercijalizovano , pa samo zene zenama i deci kupuju poklone ili se to meni samo cini ?
    ja licno mnogo vise "volim" Badnje vece i Bozic .

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Teki
    zaista mi je drago da postoje ljudi u tolikom broju koji se raduju doceku. meni je sve to previse komercijalizovano , pa samo zene zenama i deci kupuju poklone ili se to meni samo cini ?
    ja licno mnogo vise "volim" Badnje vece i Bozic .
    :shock: cini ti se.

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ehhh

nova godina? hm.. pa za mene je nova godina dan kada se nadas da ce se vec sledeceg jutra svi oni problemi koje si imao izbrisati i nestati. jelte, nadas se necemu novom i lepom. imam dovoljno godina da ne kitim jelku, ali to je jace od mene. obozavam da izvadim moje prve novogodisnje ukrase koji su stari kao i ja i kitim jelku, da gledam kako pada sneg i uzivam u toploti sobe i njegovog zagrljaja. nije mi bitan provod(verovatno ima veze sa godinama )samo da tu noc provedem sa voljenim i dragim ljudima i razmisljamo sta cemo sve uraditi u sledecoj godini. ja se iskreno nadam da cu ovu novu godinu docekati sa mojom boljom polovinom sa pregovorima o vencanju. drzite mi palceve.

Obećava
    Učlanjen
    22.11.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: ehhh

Citat Original postavio majija
    nova godina? hm.. pa za mene je nova godina dan kada se nadas da ce se vec sledeceg jutra svi oni problemi koje si imao izbrisati i nestati. jelte, nadas se necemu novom i lepom. imam dovoljno godina da ne kitim jelku, ali to je jace od mene. obozavam da izvadim moje prve novogodisnje ukrase koji su stari kao i ja i kitim jelku, da gledam kako pada sneg i uzivam u toploti sobe i njegovog zagrljaja. nije mi bitan provod(verovatno ima veze sa godinama )samo da tu noc provedem sa voljenim i dragim ljudima i razmisljamo sta cemo sve uraditi u sledecoj godini. ja se iskreno nadam da cu ovu novu godinu docekati sa mojom boljom polovinom sa pregovorima o vencanju. drzite mi palceve.

Hocemooooooooo

Učlanjen
    30.05.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano ...

'pregovori' o venchanju - kako to poslovno zvuchi
    Joj, da, hajde kad sam se vecj dotakla.. kad kazhem prebrachni ugovor, vi kazhete - ...?
    Najvishe me zanima mishljenje devojaka/zhena koje su neko vreme zhivele napolju a onda se tamo i udale (ipak je u inostranstvu to mnogo rasprostranjeniji i 'normalniji' chin).

Slične teme

1. shta znachi koncentracija???
    Autor Зоки u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 20:44
  2. Shta znachi CSD?
    Autor BivshiPrijatelj u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 01:16
  3. Shta znachi...?
    Autor Devil`s_Advocate u forumu Hardver
    Odgovora: 1