Blizi se NOVA...gde je sacekati???

jeasus

Domaćin
Poruka
4.721
Imam jedan predlog pa koga zanima,moze da mi se javi da nekako iskombinujemo put...

Zurka je u nama svima dragoj Rumuniji, tacnije u Transilvaniji, tacnije u Drakulinom zamku...

100e je cena(bez puta)...dobijate otvoreni sank i lazne zube...od muzike sam cuo da ce biti malo techna i malo ambijentala...mada,cisto sumnjam...

zainterisovan-a?
 
kosmopolit:
senzual021:
:?: E, stvarno...ima li neka ekipa sa Foruma, koja se IKADA usudila da se okupi, mislim u vecem broju, da proslavi nesto...npr. novu godinu, neciji rodjendan... :?:
Hajde pozitivci, javite da li ste se druzili masovno?

bilo je okupljanja senzual021 ali onda tebe nije bilo, sad ima tebe ali nema vise "onih" forumasa koji su se onda okupljali ... :roll:

aha, pa znaci neko je ipak preziveo to "okupljanje". meni je ta osoba sumnjiva. kako to da nema ljudi? pa onda vi idite i okupljajte se u drakulinom zamku pa posle iduce godine opet neko konstatuje ovako nesto...
 
aha, pa znaci neko je ipak preziveo to "okupljanje". meni je ta osoba sumnjiva. kako to da nema ljudi? pa onda vi idite i okupljajte se u drakulinom zamku pa posle iduce godine opet neko konstatuje ovako nesto...[/quote]

:idea: Sto si se uplasio? Obican Skeptik ili... :? Uvek neko mora da "prezivi" NESTO i onda nam ovde lepo isprica svoja iskustva...
Samo bez negativne konotacije ovde, molim!

Avanturisti i ostali - tema vas ceka! :D
Gde su ponude? Gde je drustvo za lude zurke...?
 
kosmopolit:
senzual021:
:?: E, stvarno...ima li neka ekipa sa Foruma, koja se IKADA usudila da se okupi, mislim u vecem broju, da proslavi nesto...npr. novu godinu, neciji rodjendan... :?:
Hajde pozitivci, javite da li ste se druzili masovno?

bilo je okupljanja senzual021 ali onda tebe nije bilo, sad ima tebe ali nema vise "onih" forumasa koji su se onda okupljali ... :roll:

jesu bre, vechiti apsolventi!! ja proverila!!!
(videti Poznanstva)
 

Back
Top