Umreti na vreme

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Aruena

Početnik
Poruka
28
Dakle,skoro mi je drug rekao da je Corba trebalo da umre na vreme(recimo,posle 2 din. druze) i bio bi veci od Hendrixa,a ovako je jedan propali savetnik ministra prosvete sa ocajnim novim pesmama :roll: (nadam se da se svi slazemo)!!!Dakle,sta mislite,da li je u muzici bitno umreti kad napravi hit,ili nesto drugo? 8)
 
pa tacno je da se posle neke 90-94 godine corba totalno srozala sto se tice muzike... I ja recimo ne slusam te njihove nove pesme, ali to nije razlog da jos uvek i te kako cenim ono sto su pre radili...

znam da nisam dao konkretan odgovor, ali takvo ti je i pitanje... :wink:
 
Aruena:
Dakle,skoro mi je drug rekao da je Corba trebalo da umre na vreme(recimo,posle 2 din. druze) i bio bi veci od Hendrixa,a ovako je jedan propali savetnik ministra prosvete sa ocajnim novim pesmama :roll: (nadam se da se svi slazemo)!!!Dakle,sta mislite,da li je u muzici bitno umreti kad napravi hit,ili nesto drugo? 8)

trebao da umre na vreme??? pa predlozi mu sada, verovatno nije imao ko da mu kaze na vreme, vidim da si rodjena dosta posle toga.

kakva glupost, nemam komentar.
 
prvo, mozda nije mislila bash da UMRE (ja se iskreno nadam) nego da hmmm....prestane da stvara... :)
kod nekih bendova to zaista vazhi, mozda vazhi i kod chorbe ali nekako...meni nisu tako loshe ni njegove nove stvari, naravno teshko da se mogu uporediti sa starim... ali svejedno...
 
ne da umre u bukvalnom smislu reci,ali da prestane da stvara mozda...
isto i za gunse:ne razumem zasto izdaju novi album(a samo je axl ostao od stare postave),isto i za metallicu(st anger je propast) itd ima puno primera...
 
Zaista je mislila na smrt. NIje bitno, istinu pricha. Mnogi su se proslavili bash posle smrti, ili je ona umnogome na to uticala. Samo... ne verujem da je bilo kome od njih bash bilo super shto im se albumi prodaju dok njih nema. Pitanje nekako nije na mestu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top