Firefox vs Krstarica
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Firefox vs Krstarica

Zainteresovan član Toxic (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Firefox vs Krstarica

Koristim Mozilla Firefox browser.Kada hocu da idem na krstaricinu pricaonicu,namestim nick i otvori se novi prozor na kojem pise PROGRAM ZA PRICAONICU SE UCITAVA MOLIMO SACEKAJTE ,i to tako stoji do besvesti.Ali kada probam isto sa IE odmah udje u pricaonicu i sve radi normalno.Dakle zasto ne mogu sa Firefox-om na pricaonicu?

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nisam probao sa firefox-om na pricaonicu iz prostog razloga sto za te stvari koristim MIRC a i pored toga sto ga imam rijetko idem na te blablaonice jer uglavnom to koristi ko ima vremena na pretek.. Sa Operom sam probao i ide a sa firefox-om nisam mada i njega koristim.. E sad ako ti je stalo do te vrste onda ce neko da ti da odgovor na to ko ima iskustva ili znanja a moja je preporuka za pricaonicu MIRC.. Poz.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Upravo tako.
    Ako bash hoces da chatujesh--onda koristi MIRC.
    Mnogo je brze nakaciti se na irc preko mirca nego preko browsera.
    MIRC je brzi i mnogo prakticniji...
    Sve u svemu, chat preko bilo kog browsera je jedno veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliko s**** i zamor...

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

ja bih (umesto mIRCa) preporucio Mirandu: freeware (open-source!), mala (400kB), ne instalira se, "razume" ICQ, MSN, IRC, Jabber, AIM, Yahoo, a uz to ne instalira se!

apsolutna preporuka!

www.miranda-im.org

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Firefox vs Krstarica

Citat Original postavio Toxic
    Koristim Mozilla Firefox browser.Kada hocu da idem na krstaricinu pricaonicu,namestim nick i otvori se novi prozor na kojem pise PROGRAM ZA PRICAONICU SE UCITAVA MOLIMO SACEKAJTE ,i to tako stoji do besvesti.Ali kada probam isto sa IE odmah udje u pricaonicu i sve radi normalno.Dakle zasto ne mogu sa Firefox-om na pricaonicu?

Jednostavno - ne koristi windows-ovu javu.
    Firefox je samostalan program iz Mozilla paketa. Tamo imash CHATZILLA-u. I potreban HELP prati svaku opciju. Hej, Ima nas 5% na svetskoj mrezi!

Zainteresovan član Gizmo (avatar)
    Učlanjen
    18.09.2004.
    Reputaciona moć
    50

Citat Original postavio Badza Poshtenjachina
    Citat Original postavio Toxic

Jednostavno - ne koristi windows-ovu javu.
    Firefox je samostalan program iz Mozilla paketa. Tamo imash CHATZILLA-u. I potreban HELP prati svaku opciju. Hej, Ima nas 5% na svetskoj mrezi!
    Dobra slika u Vasem profilu "Badzo" Jeste li Vi neki "Only Linux" covek ili mogu proci i drugi OS-ovi?

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Drago mi je da Vam se dopala "slika". I mene je odushevila. Medjutim, Linux josh uchim, dakle josh uvek se "vucaram" sa XP-om po netu... Ali ne josh dugo. Moram da nauchim sve pre nego li se konektujem tek tako. Naravno da sam pobornik SIGURNIJIH sistema. Ako se ikad Microsoft otarasi "loshe prakse" da pravi propuste, hakeri napade na "propuste" mozda se i vratim na isti...

ISPRAVKA ODGOVORA:
    Isprobao sam i Firefox kao samostalnu aplikaciju, te sam zakljuchio sledece -
    Kliknite na onaj mali X u vrhu ekrana i bicete redirektovani na JAVA SUN-ov sajt (pravili su javu za windows) te cete downloadovati potreban plugin.

Početnik
    Učlanjen
    17.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A dobar i Linux... Radi... Radi...
    I da samo znate kako sve ide brzoooooo
    YES!

Slične teme

1. Firefox
    Autor gogo u forumu Softver