Hocu da se udam

Eh ko neće pravog :zper:

attachment.php


Mnogo si bre perverzna, a kada pogledam taj avatar rekao bih dobra devojčica...:per:
 
lako je tebi baronisati s 25, 30, pa i 35 ... da l' da se udajem ..
al' kad se zbabiš neudata, ili ćeš biti čangrizava babetina koja se igra i priča eventualno s kučićima i mačićima, ili ćeš grozničavo slati oglase po svim živim novinama, ne bi li te neki deka startovao :lol:

tako da - udaj se :lol:
i probaj da s budućim mužem što manje budeš u mod fazonu "ma nećeš ti na mom pdf-u to i to.." :lol:
lepo je ne polagati račune i ne odgovarati na razna pitanja, i sam u tome trenutno uživam :lol:, al' treba gledati i šta će biti malo kasnije ;)
prosto nije prirodno da samački život bude konkurentna opcija porodičnom ... da je tako, mnogo malo bi nas bilo :lol:
 
lako je tebi baronisati s 25, 30, pa i 35 ... da l' da se udajem ..
al' kad se zbabiš neudata, ili ćeš biti čangrizava babetina koja se igra i priča eventualno s kučićima i mačićima, ili ćeš grozničavo slati oglase po svim živim novinama, ne bi li te neki deka startovao :lol:

tako da - udaj se :lol:
i probaj da s budućim mužem što manje budeš u mod fazonu "ma nećeš ti na mom pdf-u to i to.." :lol:
lepo je ne polagati račune i ne odgovarati na razna pitanja, i sam u tome trenutno uživam :lol:, al' treba gledati i šta će biti malo kasnije ;)
prosto nije prirodno da samački život bude konkurentna opcija porodičnom ... da je tako, mnogo malo bi nas bilo :lol:

vid' njega, pravo niotkuda :hahaha:

Moja prva ljubav tako priča o meni, pa ja sam
attachment.php
...:lol:

Ja sam Kazanova...:rumenko:

Ako budem menjao nik, zvaću se T.M.F. :lol:

hahah
ha
 
Zvocke to što je on napisao ne postoji ni u najidealnijim bračnim zajednicama, uvek je neko "donji" samo je pitanje koliko, i da li se uloge menjaju periodično! - To je u "srećnim" pričama, o onim drugim ne bih baš........

Dete, ja sam starija generacija i mi smo malo ....zaostaliji po nekim pitanjima..

Veruj mi da postoje brakovi gde se ljudi toliko postuju CELOG ZIVOTA, da je to tesko recima opisati!

Ti ljudi sagrade godinama svoj svet u koji niko ne moze da prodre, cak ni njihova rodjena deca!

I na kraju, kada jedno umre, ono drugo je potpuno izgubljeno!

Ja poznajem takve ljude, to nije samo prica.
 
Zvocke to što je on napisao ne postoji ni u najidealnijim bračnim zajednicama, uvek je neko "donji" samo je pitanje koliko, i da li se uloge menjaju periodično! - To je u "srećnim" pričama, o onim drugim ne bih baš........

Pazi imala sam model koji me je uverio da je tako nešto ipak moguće...ali nije ako svako vuče na svoju stranu,ako ne postoji neka doza tolerancije...nekad moraš i gowno da progutaš ako želiš da nešto uspe i ako se za to vredi boriti ali to je samo pod uslovom da obe strane vuku kola napred a ne jedan levo a drugi desno onda je to gubljenje energije stojiš u mestu i na kraju nema ništa od svega toga.:aha:
 
Poslednja izmena:

Back
Top