Hocu da se udam

Ne nisu dovoljne, ali to što ćeš se oženiti/udati ne znači da ćeš sve što si pobrojao i imati!

Ne znaci.

Izbor partnera za brak nije uopste laka stvar.

Narocito u dobi kada se ljudi najcesce udaju i zene.

TADA JOS NEMAJU DOVOLJNO ZIVOTNOG ISKUSTVA, a u danasnje vreme roditelje i njihove savete niko ne slusa.

Kasnije, kako ljudi sazrevaju, POCINJU DA UPOZNAJU BOLJE SAMI SEBE...Neki su vise kriticni prema sebi, drugi manje...

I kada upoznaju dobro sebe i svoje vrline i mane - lakse mogu da odaberu KOMPATIBILNOG PARTNERA...

A i u tim godinama ni sex vise nije ono sto dominira mozgom, vec i neke druge vrednosti zivota...

Tako da se margen za gresku smanjuje...
 
E sad sam ozbiljna....mislim da ljudi olako shvataju težinu braka i zajedničkog života predstavljaju to kao neku robiju u koju su dobrovoljno ušli i da kao na onoj mojoj temi pre braka razmišljaju o razvodu...ja da razmišljam o razvodu i pre nego što ću se udati ne bi mi nikad padalo na pamet da se udajem....a kamoli da budem u nekoj dilemi trilemi i tako to.:aha:
 
Aliii hocu pravooooog...:besna:

Kada budes dobro poznavala sama sebe -znaces sta da trazis od partnera i kakav on treba da izgleda da bi bio pravi.

Brak je nesto vrlo lepo kada postoje dve osobe koje se razumeju, vole i POSTUJU medjusobno.

Kada se svaka od njih trudi da VISE DA NEGO STO PRIMI.

I kada se trudi da svaki dan, svaki sat i svaki tren svom partneru ucini zivot interesantniji, lepsi i bogatiji....
 
Kada budes dobro poznavala sama sebe -znaces sta da trazis od partnera i kakav on treba da izgleda da bi bio pravi.

Brak je nesto vrlo lepo kada postoje dve osobe koje se razumeju, vole i POSTUJU medjusobno.

Kada se svaka od njih trudi da DA VISE NEGO STO PRIMI.

I kada se trudi da svaki dan, svaki sat i svaki tren svom partneru ucini zivot interesantniji, lepsi i bogatiji....

Stvarno ulažem ogroman trud da ne elaboriram, ali aj majke ti razmisli malo o ovome što si napisao! Ne bih rekao da veruješ u bajke i deda mraza ...........
 
Vis..nisam razmisljala ali ovaj Zlo me sada baci u dilemu..
Ima li neko od forumasa da je pravi i da hoce da se zeni..:)

Pa sada sam stvarno
attachment.php
...

Pored mene ti raspisuješ konkurs...
 

Back
Top